• 1561

3 Boyutlu E-tahsilat | ERP Sanal Pos Mobil

E-tahsilat sistemi firmaların müşterilerinden ya da bayilerinden kredi kartlarını kullanmalarını sağlayarak ödeme yapma imkanı sunan bir yazılım programıdır. Bu program ile birlikte zorluk çekilen tahsilat toplama işlemleri kolaylaştırılmış ve firmaya özgü çözümler üretilerek zaman kayıpları ortadan kaldırılmıştır. E-tahsilat yazılımı firmalara özel bir internet sitesinin açılmasını sağlar. Bu internet sitesine sanal pos kurulumları yapılır. Banka fark

E-tahsilat sistemi firmaların müşterilerinden ya da bayilerinden kredi kartlarını kullanmalarını sağlayarak ödeme yapma imkanı sunan bir yazılım programıdır. Bu program ile birlikte zorluk çekilen tahsilat toplama işlemleri kolaylaştırılmış ve firmaya özgü çözümler üretilerek zaman kayıpları ortadan kaldırılmıştır.

E-tahsilat yazılımı firmalara özel bir internet sitesinin açılmasını sağlar. Bu internet sitesine sanal pos kurulumları yapılır. Banka fark etmez. Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde işlem görmekte olan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde entegre edilmektedir. Sanal pos kurulumları yapılmadan önce firmanın istekleri doğrultusunda özel bir logo ve anasayfa tasarımı yapılır. Yapılan bu tasarım firmanızın kalitesini ortaya yansıtacak görseller ile beslenir. Aşağıda referanslarımız sayfamızdan seçilmiş olan iki örneğe ulaşabilirsiniz.

sanal pos banka erp entegrasyonu

RAKS  |  IŞIK ÜNİVERSİTESİ

Yukarıda verilmiş olan örneklerdeki gibi bir siteye sahip olursunuz. Bu site sizin ödeme alacağınız sitenizdir. Kredi kartı ile size ödeme yapacak olan firma, işletme, kişi ya da kurumlar bu siteye giriş yaparlar. İsterseniz siz onlara üyelik açarsanız, isterlerse onlar kendileri için üyelik alırlar, isterseniz de üyelik ödeme alanı belirleyebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra ödeme sayfasına yönlendirilirler. Ödeme yapılacak tutarı ilgili ekrana girerler. Bu girişten sonra kart bilgilerini ve sizin manuel olarak belirlediğiniz ve istemekte olduğunuz bilgi alanlarını doldururlar. Tek yapmaları gereken şey ödeme yap butonuna basmak olur. Ve tahsilatınız gerçekleşir.

3 Boyutlu E-tahsilat | ERP Entegrasyonu, Sanal Pos Kurulumu, Mobil Tahsilat

ERP ENTEGRASYONLARI

Türkiye’nin öncü ERP yazılım şirketi LOGO YAZILIM ile yapılan anlaşma sonucu e-tahsilat sistemleri logo yazılımları ile birlikte entegre olarak çalışabilmektedir. Aynı zamanda e-tahsilat programları yazılımları Mikro, ETA, Link, Netsis, Nebim, SAP, Navision ve benzeri gibi birçok ERP sistemi ile entegre olarak çalışabilmektedir.

SANAL POS, ARENA PAYNET POS

Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarının sorunsuz bir şekilde entegrasyonu sağlanabilmektedir. Sanal pos entegrasyonları sırasında tek çekim, taksitli çekim, online iade ve işlem iptal seçenekleri de eklenmektedir. Arena Bilgisayar A.Ş. sahip olduğu 7 adet sanal posu bayilerine özel olarak sunmaktadır. E-tahsilat sistemleri yapılan anlaşmalar sonucu PayNet sistemleri ile entegre edilebilmekte ve size özel çözümler üretilebilmektedir.

MOBİL TAHSİLAT

İnternete bağlanabilen bütün cep telefonlarından sistem kontrolü sağlanabilmekte aynı zamanda tahsilat ve ödeme işlemleri sıkıntısız bir şekilde yapılabilmektedir.

Bkz: E-tahsilat Sistemi

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.