• 1795

Abone Sahibi Kurumlar İçin Fatura Tahsilat Sistemi

Doğalgaz, elektrik, su faturası gibi abonelerinizden kredi kartı ile tahsilat yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en doğru sistem online e-tahsilat fatura sistemidir. Bu sistem sayesinde size bir internet sitesi açılır. Bu siteye bankalardan alınan sanal pos entegrasyonu sağlanır ve ardından online olarak fatura tahsilatı yapmanız sağlanır. Bu sistemi sizlere detaylı bir şekilde anlatalım. Tahsilatı nasıl yapacaksınız Tahsilat

Doğalgaz, elektrik, su faturası gibi abonelerinizden kredi kartı ile tahsilat yapmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en doğru sistem online e-tahsilat fatura sistemidir. Bu sistem sayesinde size bir internet sitesi açılır. Bu siteye bankalardan alınan sanal pos entegrasyonu sağlanır ve ardından online olarak fatura tahsilatı yapmanız sağlanır. Bu sistemi sizlere detaylı bir şekilde anlatalım.

Tahsilatı nasıl yapacaksınız

Tahsilat yapabilmek için fatura ödeyecek müşterilerinizin ya da sizlerin e-tahsilat sitenizin ödeme sayfasına giriş yapması gerekmektedir. Bu sayfaya giriş yapıldıktan sonra tek yapılması gereken şey tutar ve kredi kartı bilgilerinin girilerek ödemeye yap butonuna tıklanmasıdır.

aone tahsilatı

Kimlerden abone tahsilatı yapabilirsiniz

Abone tahsilatı yapabilmeniz için müşterilerinizin kredi kartı kullanması gerekmektedir. Sadece kredi kartı ile değil istenildiği zaman banka kartı ile de işlem yapılabilmektedir. Yani herhangi bir bankada statüsü fark etmeyen bir kartın bulunması yeterlidir.

Sunduğu imkanlar nelerdir

Abone tahsilat sistemi sayesinde yapılan her ödeme online olarak görülebilir ve bütün işlem raporları çıkartılabilir. Bunların yanında taksitli ödeme, taksitli ödeme yaparken komisyon oranları belirleme, dövizli ödeme gibi tercihler sisteme eklenebilir. Bütün bu değişiklikleri ise yönetici paneli olan e-tahsilat site sahibi yapmaktadır. Yapılan ödemeler banka ile irtibata geçilmeden online bir şekilde iptal ya da iade edilebilmektedir.

Yönetici panelinden neler kontrol edilebilir

Abone tahsilat sisteminin yönetici panelinden her türlü işlem anlık olarak takip edilebilir. Hangi kullanıcı ne kadar ödeme gerçekleştirmiş, hangi fatura için ödeme yapılmış, aylık – haftalık – günlük yapılan ödeme miktarları, yapılan işlemlerin özel raporları, ödeme yapılacak sayfanın içeriği ve eklenecek alanlar, site tasarımının nasıl olacağına kadar her türlü değişiklik yapılabilmektedir.

E-tahsilat abone fatura tahsilat sisteminin ücretleri ne kadar

Bu sistemlerin ücretlerine ve özelliklerine ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. İlgili sayfada sahip olacağınız e-tahsilat sitesinin özellikleri de mevcuttur. Ayrıca daha önce yapılmış olan e-tahsilat sitelerine de referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Abonelerinizden en hızlı ve kolay yoldan tahsilat yapabileceğiniz abone e-tahsilat sistemi ile bütün abonelerinize sadece tek bir merci üzerinden ulaşabileceksiniz. Bunun yanında abonelerinizin ilgili kurumunuza da gelmesine gerek kalmadan online ödeme alabileceksiniz. Bu sistemi canlı bir şekilde test edebilmek için sayfanın en üst kısmında bulunan kırmızı renkte demo talebi butonuna tıklayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.