• 2083

Online Site Dernek Aidat Toplama Programı

Site ve derneklerin sorumlu olduğu ve aidat toplamaları gerektiği insanlar bulunmaktadır. Siteler apartman sakinlerinden, dernekler ise üyelerinden düzenli bir şekilde aidat toplamalıdırlar. Bunun en büyük sebebi dernek ve sitelerde ilgili sorumlulukları yerine getirebilmektir. Siteler Niye Aidatlarını Toplayamazlar Aidatlar toplanırken oldukça fazla zorluk çekilmektedir. Site yöneticileri teker teker ev halkına giderler aidat için. Ya da bir

Site ve derneklerin sorumlu olduğu ve aidat toplamaları gerektiği insanlar bulunmaktadır. Siteler apartman sakinlerinden, dernekler ise üyelerinden düzenli bir şekilde aidat toplamalıdırlar. Bunun en büyük sebebi dernek ve sitelerde ilgili sorumlulukları yerine getirebilmektir.

Siteler Niye Aidatlarını Toplayamazlar

Aidatlar toplanırken oldukça fazla zorluk çekilmektedir. Site yöneticileri teker teker ev halkına giderler aidat için. Ya da bir hesap numarası verirler ve o hesap numarasına aidatların yatırılmasını beklerler. Aidatlar yatırılır mı diye sorarsanız bugüne kadar hiç bir site yöneticisi tam anlamı ile aidatlarını toplayamamışlardır. Ya havale yapılamaz, ya apartman sakinlerine ulaşılamaz, ya da para yanlış hesaplara yatırılır. Kayıtlarda hatalar yapılır ve saatlerce telefonda görüşülmek zorunda kalınır.Bu yüzden yerine getirilmesi gereken sorumluluklarda malesef aksar.

Derneklerde Yaşanan Aidat Toplama Sorunları

Dernek başkanları da aynen site yöneticilerin çektiği sorunları çekmektedirler. Derneğin düzenli bir şekilde işleyebilmesi ve büyüyebilmesi için gerekli olan aidatların yatırılması gerekir. Ancak derneğe üye olup da aidat zamanı geldiğinde herkes yatırması gereken aidatı unutur.

 

aidat toplama programı

 

E-tahsilat Aidat Toplama Sorununu Ortadan Kaldırıyor

E-tahsilat online aidat toplama programı sayesinde dernek başkanları ve site yöneticileri aidat toplama ve bu aidatların kayıtlarını tutma sıkıntısından kurtulacaklar. Online aidat programı ile bir aidat toplama sitesine sahip olacaksınız. Örnek olarak referanslarımız sayfasına bakabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu aidat toplama sitesi sayesinde kredi kartlarından online bir şekilde tahsilat yapabileceksiniz. Ev sakinleri ve dernek üyeleri sizin sahip olduğunuz internet sitesine girecekler. Online ödeme sayfasına gelecekler. İlgili kredi karı ve ödeme bilgilerini kullanarak sadece bir kaç dakika içerisinde ödemelerini yapabilecekler. Üstelik aylık periyodik olarak ödeme tanımlayabilmekteler. Yani sitenizde yaşayan ya da derneğinize üye olan kişiler sadece bir kez e-tahsilat aidat toplama sitenize girerek yıl boyunca hatta yıllarca otomatik bir şekilde ödemelerini yapabilirler.

Bütün bu ayrıcalıkların yanı sıra kesinlikle tek tek kayıt tutmanıza gerek yoktur. Aidatlarınız otomatik bir şekilde toplansın, e-tahsilat adidat toplama siteniz sizin için bütün kayıtları tek tek tutsun. Dilerseniz bu kayıtların excel dosyasını indirin dilerseniz çıktısını. Aidat toplama programı ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.