• 2365

Aidat Toplarken Zorluk Mu Çekiyorsunuz ?

Aidat toplamak sanıldığı kadar değildir. Özellikle büyük sitelerde, site yöneticileri sürekli aktif olmak zorunda ve toplanan bütün aidatların işlem raporlarını çıkarmak zorundadır. Bunun yanında aidatlarını ödemeyi unutanlar ile irtibata geçmelidir. Özellikle aidat ödenme günü geldiğinde yaşanan telaş ve çok sayıda işlem bazı sorunları da beraberinde getirebilmektedir. Aidatlarda yaşanan sorunlar Aidatlar karışabilmektedir. Apartman sakinleri aidatlarını ödemekte

Aidat toplamak sanıldığı kadar değildir. Özellikle büyük sitelerde, site yöneticileri sürekli aktif olmak zorunda ve toplanan bütün aidatların işlem raporlarını çıkarmak zorundadır. Bunun yanında aidatlarını ödemeyi unutanlar ile irtibata geçmelidir. Özellikle aidat ödenme günü geldiğinde yaşanan telaş ve çok sayıda işlem bazı sorunları da beraberinde getirebilmektedir.

Aidatlarda yaşanan sorunlar

Aidatlar karışabilmektedir. Apartman sakinleri aidatlarını ödemekte ancak istenenler yapılmadığı için hangi ödemenin hangi apartmana ait olduğu çıkartılmaya bilmektedir. Apartmanlardan toplanan aidatların teker teker işlenmesi de gerekir. Aksi taktirde binlerce kişiden toplanmakta olan bu ödeme büyük sıkıntılara sebebiyet verebilmektedir. Sitelerde yaşayanların bir çoğu çalışmakta ve bu sebeple aidatlarını ödeyebilecekleri zamanı da bulamaya bilmektedirler. Bunun yanında hangi hesaba ne kadar ödeme yapılacağı, aidatlarda artış yaşanıp yaşanmadığı hakkında da bilgi sahibi olamayabilmektedirler. Büyük sitelerde kapı kapı dolaşarak aidat toplamakta imkansızdır.

aidat toplama programı

Aidat toplama programı

Bu yazıyı büyük ihtimal site yönetimi olarak okuyorsunuz. Yukarıda yaşanan sorunlardan daha fazlasını da yaşadığınıza eminiz. Artık bu sorunları yaşamayacaksınız. Eçözüm sizler için aidat toplarken hiç bir zorluk yaşamayacağınız bir sistem geliştirdi. Apartman yönetici, dernek ya da spor başkanı ve diğer kuruluşların yöneticileri internetten online kredi kartı ile aidatlarınızı toplayabileceksiniz. Şimdi sistemi anlatmaya çalışalım.

Aidat toplama sistemi

ilk yapılan işlem sizlere bir site açılmasıdır. Yanlış duymadınız ilk olarak sizlere bir web sitesi açılmaktadır. Ardından açılan bu web sitesine sitenize adına alacağınız sanal pos kurulur. Site adına bankalara yapılmakta olan sanal pos başvurularında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Eçözüm’ün geliştirdiği aidat yazılımı ise bu siteye entegre edilir. Buraya kadar sistem hakkında tam olarak bilgi sahibi olmamış olabilirsiniz.

Aidatlar nasıl toplanıyor

Apartman sakinleri sizin sitenize üye olarak giriş yapıyor. Ardından ödeme sayfasına giriyorlar. Sizin belirlemiş olduğunuz aidat miktarı ekranda çıkıyor. Kredi kart bilgilerini ve sizin istemiş olduğunuz bilgileri girerek aidatlarını ödüyorlar. Sizinde bu siteyi yönettiğini bir yönetici paneliniz bulunmakta. Bu panel sayesinde kim ne zaman ödeme yapmış takip edebiliyorsunuz. Dilerseniz hatırlatma olarak onlara mesaj gönderebiliyor, dilerseniz de toplu mail göndererek aidat zamanını hatırlata biliyorsunuz. Bu sayede apartman sakinleri bankaya gitmeden, site yönetimine gelmeden ya da internet bankacılığı ile uğraşmadan sadece bir kaç tık ile ödemesini size yapabiliyor.

Avantajlı yanları neler

Dilediğinizde dilediğiniz işlem raporunu çıkartabiliyorsunuz. Hangi apartman sakinlerinin ödeme yaptığını takip edebiliyorsunuz. Program muhasebe programları ile entegre olabildiği için muhasebe alanında da kolaylıklar yaşıyorsunuz. Yanlış yapılan ödemeleri anında iptal ya da iade edebiliyorsunuz. En can alıcı noktası ise apartman sakinleri akıllı cep telefonları ya da tablet bilgisayarları ile de size ödemelerini yapabiliyorlar.

Aidat programı sayesinde

Bu program sayesinde aidatlar zamanında toplanıyor. Aşırı iş gücü hem yöneticiler hem de apartman sakinleri tarafından harcanmıyor. karşılıklı iki tarafta huzurlu ve mutlu bir şekilde kolayca ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar. Kullanılan uluslar arası güvenlik önlemleri sayesinde güvenli bir şekilde tahsilat yapabiliyorsunuz. Aidat programı hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için 0 212 256 60 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Artık aidat toplama da yaşadığını sorunları ortadan kaldırın.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.