Borç Toplama Programı

Bir çok işletme ve firmada yaşanan büyük sorunlardan bir tanesi borç toplamadır. Yani sözlük anlamı ile tahsilat. Borç toplanırken farklı farklı yerlere gidilmesi gerekir. Ya da ödeme yapacak olan borçlu istediği her hangi bir sistemi kullanarak ödemesini yapar. Her iki türlü de toplanan tahsilatlarda tam anlamı ile %100 bir verim sağlanamamaktadır. Bu olayın başlıca sebepleri;

-Hesap numaraları karıştırılmaktadır. Yanlış kişiye para gönderilmektedir

-Borçlu kişiden para toplayabilmek için saha elemanı tutmak gerekir. Ancak birbirlerinden uzakta tahsilat yapmanız gereken yerler varsa bu oldukça uzun zaman alır.

-Tahsilat yapılacak kişiye telefon ya da mail yolu ile ulaşılamamaktadır.

-Banka ve borçlu kişilerle yaşanan telefon görüşmeleri, mailleşmeler, faks çekimleri uzun zaman almaktadır.

-Yapılan her ödemenin kaydının tutulması ve saklanması bazen imkansız olabilmektedir.

Yukarıda anlatılan sebeplerden dolayı tahsilatlarda alınan verimler %50’lere kadar düşmektedir. Ancak bu sıkıntıların çözümü Eçözüm tarafından geliştirilmiştir. Yapılan online tahsilat programı ile onlarca prosedüre gerek kalmadan ya da farklı yollarda ödeme yapma tahsilat alma zorunluluğu olmadan özel bir sitede bütün bu işlemler yapılabilmektedir.

Borç Toplama Programı

Borç toplama kelimesi biraz kaba oldu ancak tahsilatın açılımı bu şekilde yapılmaktadır. O yüzden kullanılan cümleye takılmamanızı rica ediyoruz. Bir diğer adı e-tahsilat olan bu program sizlerin bir çok sıkıntısına çözüm oluyor. Şu anda 300’ün üzerinde işletme bu programı kullanıyor ve henüz olumsuz bir dönüş yaşanmamış durumda. Biraz da bu program ile birlikte neler yapabileceğinizi anlatalım.

online ödeme

E-tahsilat Programının Özellikleri

-Kredi kartı olan bütün herkesten tahsilat yapabilirsiniz. Bu tahsilatları dilerseniz taksitli dilerseniz de belirlemiş olduğunuz komisyon oranları ile alabilirsiniz.

-Unutmadan söylememiz gereken bir şey var. Bütün bu işlemleri firmanıza özel olarak kaliteli tasarıma sahip bir site üzerinden yapacaksınız. Yani özel tasarımlı bir siteye sahip olacaksınız. Referans sitelerimize bakabilmek için; REFERANSLARIMIZ

-Kullanıcılar referanslarımız sayfasında görmüş olduğunuz ve sizin sahibi olacağınız bu siteye giriş yapar. İster üyeliksiz ister üye olarak ödeme sayfasına yönlenirler. Ardından size yapmaları gereken ödeme miktarı ile birlikte kredi kart bilgilerini girerler. Ve anında para sizin hesabınızda olur.

-Bu program bütün yapılan işlemlerin kayıtlarını tutmaktadır. Ne zaman isterseniz bu kayıtlara haftalık, aylık hatta saatlik olarak bile bakabilirsiniz. Aynı zamanda excel tablosu olarak indirebilir ya da yazdırabilirsiniz. Kullandığınız muhasebe programları ile de borç toplama programını birleştirerek entegrasyon sağlayabilirsiniz.

Tahsilat yaparken yaşadığınız o eski günleri geride bırakmak adına sadece bir kaç dakikanızı ayırarak bu programı ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Demo talebi için hemen sayfanın üst kısmında bulunan kırmızı alana tıklayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.