• 1615

Alt Bayi Tahsilat Sistemi

Netahsilat Bayi / Alt Bayi Tahsilat Sistemi, sanal poslarınız ile online olarak tahsilat yapabilmeniz için geliştirilmiş özel bir sistemdir. Sistem ile size özel bir ödeme sayfası açılır ve tüm sanal poslarınız bu sayfaya entegre edilir. Müşterileriniz online olarak bu sayfaya erişip ve ödemelerini kredi kartlarıyla online olarak ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Ödemeler direk sizin

Netahsilat Bayi / Alt Bayi Tahsilat Sistemi, sanal poslarınız ile online olarak tahsilat yapabilmeniz için geliştirilmiş özel bir sistemdir. Sistem ile size özel bir ödeme sayfası açılır ve tüm sanal poslarınız bu sayfaya entegre edilir. Müşterileriniz online olarak bu sayfaya erişip ve ödemelerini kredi kartlarıyla online olarak ve güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Ödemeler direk sizin sanal pos hesaplarınıza geçer. ( tahsilat.kaledestek.com )

netahsilat alt bayi tahsilat sistemiBüyük bir firmanız ve bayi, alt bayi yapılanmanız var ise Netahsilat bayi, alt bayi tahsilat sistemi işinizi oldukça kolaylaştıracak demektir. Bu sistem ile hem bayilerinizden, hemde bayilerinizin bayileri ve müşterilerinden ödemelerinizi tek panel üzerinden kolayca toplayıp ve takip edebilirsiniz. Bayi tahsilat sisteminin sizlere sunduğu bir diğer kolaylık ise, bayilerinizin sizin sanal poslarınızı kullanabilmesidir.

Online tahsilat sistemi üzerinden tanımladığınız ve yetki verdiğiniz bayileriniz sisteme kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapıp, sizin sanal poslarınız ile tahsilatlarını gerçekleştirebilirler. Bu özellik ile siz istediğiniz bayiye istediğiniz komisyon ve taksit imkanlarıyla sanal poslarınızı kullandırırken bayileriniz de ayrıca sanal pos almak zorunda kalmazlar. Ayrıca firmanızın nakit akışı düzenlenmiş olur.

Bayi Alt Bayi Tahsilat Sistemi

Bayi, alt bayi tahsilat sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir (0212 256 60 00) veya sistemi incelemek için demo talep formu doldurabilirsiniz.

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.