• 1611

Araç ve Filo Kiralama Online Ödeme Sistemi

Araç ve filo kiralama hizmeti veriyor ancak ödemelerinizi istediğiniz zamanda tahsil edemiyor musunuz ? Kiralamakta olduğunuz araçların sayısı oldukça fazla ve bu sebepten dolayı muhasebe ve finans departmanınızda sorunlar mı yaşıyorsunuz ? O halde Türkiye'nin öncü online tahsilat sistemi E-tahsilat sistemleri sizler için geliştirilmiş durumda. Online kredi kartı tahsilatı yapabileceğiniz ve bütün ödemelerinizin takibini özel olarak açılmış olan yönetim paneli üzerinden takip edebileceğiniz e-tahsilat sistemleri sayesinde sizlerde bütün ödemelerinizi tek bir noktada toplayabilirsiniz. Dilerseniz bu sistemi daha detaylı bir şekilde anlatalım.

Araç ve filo kiralama hizmeti veriyor ancak ödemelerinizi istediğiniz zamanda tahsil edemiyor musunuz ? Kiralamakta olduğunuz araçların sayısı oldukça fazla ve bu sebepten dolayı muhasebe ve finans departmanınızda sorunlar mı yaşıyorsunuz ? O halde Türkiye’nin öncü online tahsilat sistemi E-tahsilat sistemleri sizler için geliştirilmiş durumda. Online kredi kartı tahsilatı yapabileceğiniz ve bütün ödemelerinizin takibini özel olarak açılmış olan yönetim paneli üzerinden takip edebileceğiniz e-tahsilat sistemleri sayesinde sizlerde bütün ödemelerinizi tek bir noktada toplayabilirsiniz. Dilerseniz bu sistemi daha detaylı bir şekilde anlatalım. 

arac-filo-online-kiralama

Araç ve Filo Kiralama Online Ödeme Sistemi

E-tahsilat onlien kredi kartı tahsilatı yapabileceğiniz bir yazılımdır. İleri derece güvenlik önlemleri ile donatılmaktadır. Şirketiniz için özel bir alan adı (domain) alınmakta ve bu alan adı profesyonel sunucularda barındırılmaktadır. Alınan alan adına e-tahsilat sistemlerinin kurulumu yapılır. Eğer hali hazırda kullanmakta olduğunuz bir internet siteniz var ise bu sitede bir alt alan adı açılarak e-tahsilat sisteminin kurulumu yapılır. Dilerseniz 4 referans site ile e-tahsilat sistemlerini açıklamaya çalışalım.

https://bayi.mutluon.com/ , http://odeme.yokohama.com.tr/ , https://continentalsanalpos.com/ , https://ciftkurtlarodeme.com/

Yukarıda ilk iki örnekte ana alan adı altında bir alt domain oluşturularak kurulmuştur e-tahsilat sistemleri. Diğer iki örnekte ise özel alan adları alınmış ve ödeme sistemleri bu alan adlarına kurulmuştur. Peki e-tahsilat sistemleri ne işe yarar ?

E-tahsilat sistemleri sayesinde kredi kartı ile yapılacak olan bütün ödemeleri kendi online satış siteniz üzerinden toplayabilirsiniz. Bankalardan almış olduğunuz veya alacağınız sanal poslarınız ödeme sayfanızda bulunan e-tahsilat online kredi kartı tahsilat sistemi sitenize entegre edilir.

Araç ve Filo Kiralama Online Ödeme Sistemi Özellikleri

– Bütün bankaların sanal pos ödeme alt yapıları hazırdır ve entegrasyonları sağlanabilmektedir.

– Bayilerden, alt bayiler ve bayilerin müşterilerinden online tahsilat yapılabilmektedir.

– Kurumsal ve bireysel müşterilerden online tahsilat gerçekleştirilebilir.

– Özel ve dinamik ödeme arayüzleri oluşturulabilmektedir.

– Kredi kart bilgileri uluslar araıs güvenlik önlemleri ile kaydedile bildiği gibi kayıtlı kredi kartlarından periyodik (tekrarlı) tahsilat yapılabilmektedir.

– Kesilmiş olan faturaların tahsilatı kredi kartlarından otomatik olarak yapılabilmektedir.

– Ödeme müşterilerin cari hesaplarına otomatik olarak aktarılabildiği gibi, müşteriler ödeme sayfalarında cari ekstrelerini görebilmektedirler.

– Yapılan ödemeleri online iptal edebilmekte ya da iade edebilmektesinizdir.

– Kullanılan sanal poslar web servis özelliği sayesinde paylaştırılabilmektedir.

– Yönetim paneli üzerinden yapılan bütün işlemlerin online kontrolü yapılabilmekte, banka, işlem, bay/müşteri ve grafik raporları çıkartılabilmektedir.

– Özel olarak kullanıcılar yetkilendirilebilir.

– Araç ve filo kiralayan müşterileriniz ödemelerini internete bağlanabilen cep telefonları üzerinden yapabilmektedir.

Araç ve filo kiralama firmaları için özel olarak hazırlanmış olan e-tahsilat sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için 0 212 256 60 00 ‘ı arayabilir ya da aşağıda bulunan detaylı bilgi talebinde bulunarak sizlerden istenen kısa bilgileri doldurabilirsiniz. E-tahsilat yazılım uzmanları en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek bu sistemi online test etmenizi sağlayacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.