Arkanıza Yaslanın Online Tahsilatın Keyfini Çıkarın

Başlık biraz farklı, hatta imkansız geliyor olabilir ancak elektronik tahsilat sistemleri sayesinde artık yatağınızda uzanırken bile tahsilat yapabilirsiniz. Size ödeme yapması gerekenler mi var? Bayilerinizden ödeme mi almanız gerekiyor ? Bayileriniz kredi kartı kullanan müşterilerini elinden mi kaçırıyor ? Tahsilat zamanında yaşanılan o sıkıcı anları bir daha yaşamak istemiyor musunuz ? O halde arkanıza yaslanın ve online tahsilatın keyfini çıkarın.

Nedir Bu Online Tahsilat Mevzusu ?

Hiç bir şekilde sıkıntı çekmenize izin vermeyecek, tahsilatlarda yaşamış olduğunuz o sorunlu günlerinizi unutturacak, size yapılan ödemeleri cep telefonunuzdan bile bile takip edeceğiniz bir e-tahsilat sistemi. Size borçlu olan ya da ödeme yapması gereken herkes firmanıza özel açılan siteye giriş yaparak bütün kredi kartları ile ödemelerini tamamlayabilecekler.

online cepten ödeme

Online Tahsilat Sistemi nasıl Çalışmakta Peki ?

İnternet tabanlı bir yazılım olduğu için ilk olarak size bir internet sayfası açılmaktadır. Hemen açılması gereken örnek bir sayfa gösterelim; http://odeme.zoomithalat.com/ Sitede görmüş olduğunuz gibi sade bir tasarım kullanılmıştır ve bu tasarım sitenize gelecek olan ödeme yapmak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Size ait bir domain alınır. Ardından e-tahsilat yani ödeme alınmasını sağlayan sistemin bu sisteme entegrasyonu sağlanır. Sanal poslarınızın da kurulumu sağladıktan sonra artık online bir şekilde bütün kredi kartlarından ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Nasıl tahsilat yapılacak ?

Bu site sayesinde tahsilat yapmak sadece bir kaç saniyenizi almakta. Nasıl mı ? Hemen ileride yaşayacağınız bir örnek vasıtası ile anlatalım nasıl tahsilat yapılacağını. Diyelim ki ABC adlı şirketin size 1000 TL ödeme yapması gerekiyor. ABC’yi açtığınız tahsilat sitesine yönlendiriyorsunuz. Eğer üyelikli ödeme alma seçeneğini tıkladıysanız ABC adlı kişinin sitenize üye olması gerekiyor. Eğer üyeliksiz ödeme seçeneğini de koyduysanız ABC adlı kişi sitenize üye olmadan ödeme yapabiliyor.

Sitenizin linkini attınız. ABC kişisi sitenize giriş yapıyor ve bir dakika kadar kısa bir sürede (belki daha da az) e-tahsilat sitenize üye oluyor. Ardından karşısına bir ödeme sayfası çıkıyor. Bu sayfaya giriş yaparak ödeme alanına 1000 yazıyor. Ardından yine sizin belirlemiş olduğunuz taksit seçeneklerinden (varsa) ya da tek çekimi tıklıyor. Son olarak kredi kartı bilgilerini yazıyor ve ödemesini anında tamamlamış oluyor.

Sizin yapmanız gereken ise cepten tahsilat yani mobil tahsilat özelliği sayesinde internete bağlanan cep telefonunuzdan arkanıza yaslanarak bu sistemin keyfini çıkarmak ve yapılan tahsilatları kontrol etmek.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.