B2B – B2C E-ticaret ve E-tahsilat Sistemleri

Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan E-tahsilat Proje Plus yazılım sistemi B2B, B2C, HPM, web service, mobil ve isteğe bağlı online kredi kartı tahsilat uygulamalarını içermekte olan profesyonel tahsilat alt yapısıdır.

Türkiye’de mevcut olan bütün bankaların sanal posları e-tahsilat sistemlerine entegre edilebilmektedir. İşletmenizin ya da kurumunuzun iş süreci ve aynı zamanda istekleri doğrultusunda özelleştirilebilir. E-ticaret siteleri, muhasebe programları ve CRM sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Türkiye’de en çok tercih edilen B2B – B2C E-ticaret ve Online Tahsilat sistemi E-tahsilat 1000’in üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Şimdi dilerseniz E-tahsilat Prohe Plus yazılımının özelliklerinden bahsedelim.

Türkiye’de Bulunan Bütün Bankaların Sanal Pos Entegrasyonları Hazırdır.

B2B Tahsilat Yapılabilir. İster bayilerinizden, ister alt bayilerinizden isterseniz de bayilerinizin müşterilerinden tahsilat yapabilirsiniz.

online-kredi-karti-tahsilati

B2C Tahsilat Yapılabilir. Kurumsal müşterilerinizden ya da direk olarak bireysel müşterilerinizden online kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz.

HPM Tahsilat Yapılabilir. E-ticaret siteleriniz ve rezervasyon siteleriniz için özel ödeme arayüzü oluşturulabilir. 

Periyodik Tahsilat Yapılabilir. Kredi kart bilgisi kaydedilebilir ve kredi kartlarına düzenli ödeme tanımlanabilir. Bankaların güvenlik sistemlerine entegre bir şekilde sistem çalıştırılabilir.

Otomatik Fatura Tahsilatı Yapılabilir. Kesilmiş olan faturaların kayıt edilmiş olan kredi kartlarından otomatik tahsilatı gerçekleştirilebilmektedir. 

ERP Muhasebe Programı Entegrasyonu Yapılabilir. Yapılan ödemeler müşterilerinizin cari hesaplarına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Aynı zamanda müşterileriniz ödeme yaptıkları sayfalarda cari ekstrelerini görebilmektedir.

Dövizli Tahsilat Yapılabilir. Dövize endeksli bir şekilde (Dolar, Euro vb.) istenilen para birimlerinde tahsilat gerçekleştirilebilir. Döviz kuru TCMB’dan güncelleme yapılabilir. 

SMS ve E-Posta Gönderimi. Müşterilerinize ödeme bilgilerini hatırlatıcı ve ödeme detaylarının mevcut olduğu SMS ve E-posta gönderimleri yapılabilir. 

Online İade ve İptal İşlemleri Gerçekleştirilebilir. 

Kullanılan Sanal Poslar Web Servis Özelliği Sayesinde Paylaştırılabilir.

Ödeme Sayfası ve Form Alanları İsteğe Özel Tasarlanabilir.

Raporlar Çıkartılabilir. İşlem, banka, bayi, müşteri raporları grafikleri ve detayları ile birlikte çıkartılabilir. 

Kullanıcı Yetkilendirmesi Yapılabilmektedir.
Cepten ve Tablet Bilgisayarlardan Tahsilat Yapılabilmektedir.

e-tahsilat-proje-referanslari

E-tahsilat Proje Plus sistemi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve bu sistemi daha yakından tanıyabilmek için detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.