• 2084

B2B, B2C E-ticaret ve E-tahsilat Sistemleri

Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan E-tahsilat Proje Plus yazılım sistemi B2B, B2C, HPM, web service, mobil ve isteğe bağlı online kredi kartı tahsilat uygulamalarını içermekte olan profesyonel tahsilat alt yapısıdır. Türkiye'de mevcut olan bütün bankaların sanal posları e-tahsilat sistemlerine entegre edilebilmektedir. İşletmenizin ya da kurumunuzun iş süreci ve aynı zamanda istekleri doğrultusunda özelleştirilebilir. E-ticaret siteleri, muhasebe programları ve CRM sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Eçözüm tarafından geliştirilen Netahsilat Online Tahsilat Sistemi B2B, B2C, HPM, web service, mobil ve isteğe bağlı online kredi kartı tahsilat uygulamalarını içeren profesyonel tahsilat alt yapısıdır.

Türkiye’de mevcut olan bütün bankaların sanal posları e-tahsilat sistemine anında entegre edilebilmektedir. İşletmenizin ya da kurumunuzun iş sürecine ve ihtiyaçlarına göre sistem özelleştirilebilmektedir. E-ticaret siteleri, ERP/muhasebe programları ve CRM sistemleri ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

Türkiye’de en çok tercih edilen B2B, B2C E-ticaret ve Online Tahsilat sistemi E-tahsilat 1000’in üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi

Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal pos entegrasyonları hazırdır.

B2B, B2C tahsilat yapılabilir.

İster bayilerinizden, ister alt bayilerinizden isterseniz de bayilerinizin müşterilerinden veya bireysel müşterilerinizden online olarak kredi kartı ile tahsilat yapabilirsiniz.

online-kredi-karti-tahsilati

HPM tahsilat yapılabilir.

E-ticaret siteleriniz ve rezervasyon siteleriniz için özel ödeme arayüzü oluşturulabilir.

Periyodik tahsilat yapılabilir.

Kredi kart bilgisi kaydedilebilir ve kredi kartlarına düzenli ödeme tanımlanabilir. Bankaların güvenlik sistemlerine entegre bir şekilde sistem çalıştırılabilir.

ERP muhasebe programı entegrasyonu yapılabilir.

Yapılan ödemeler müşterilerinizin cari hesaplarına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Aynı zamanda müşterileriniz ödeme yaptıkları sayfalarda cari ekstrelerini görebilmektedir.

Dövizli tahsilat yapılabilir.

Dövize endeksli bir şekilde (Dolar, Euro vb.) istenilen para birimlerinde tahsilat gerçekleştirilebilir. Döviz kuru TCMB’dan güncelleme yapılabilir.

SMS ve email gönderimi.

Müşterilerinize ödeme bilgilerini hatırlatıcı ve ödeme detaylarının mevcut olduğu SMS ve E-posta gönderimleri yapılabilir.

Online iade ve iptal işlemleri gerçekleştirilebilir. 

Kullanılan sanal poslar web servis özelliği sayesinde paylaştırılabilir.

Ödeme sayfası ve form alanları isteğe özel tasarlanabilir.

Kullanıcı yetkilendirmesi yapılabilmektedir.

Cepten ve tablet bilgisayarlardan tahsilat yapılabilmektedir.

Referanslarımızdan Birkaçı

b2b, b2c tahsilat

E-tahsilat Proje Plus sistemi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve bu sistemi daha yakından tanıyabilmek için detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.