• 1686

Bayi Kredi Kartı Portalı

Bayi kredi kartı portalı, firmanızın altında bulunan bayi ve alt bayilerinizden, aynı zamanda tüm müşterilerinizden online kredi kartı tahsilatı yapmanızı sağlayan bir yazılım sistemidir. Netahsilat e-tahsilat bayi kredi kartı portalı sayesinde Türkiye'de bulunan bütün banka poslarını entegre edebileceğiniz ve profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz online tahsilat sistemine sahip olabilirsiniz. 

Bayi kredi kartı portalı, firmanızın altında bulunan bayi ve alt bayilerinizden, aynı zamanda tüm müşterilerinizden online kredi kartı tahsilatı yapmanızı sağlayan bir yazılım sistemidir. Netahsilat e-tahsilat bayi kredi kartı portalı sayesinde Türkiye’de bulunan bütün banka poslarını entegre edebileceğiniz ve profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz online tahsilat sistemine sahip olabilirsiniz. 

bayi-kredi-karti-portaliTürkiye’de 2001 yılından beri hizmet vermekte olan Netahsilat e-tahsilat bayi kredi kartı portalı 1000’in üzerinde kurumsal firma tarafından kullanılan ve nakit akışını düzene sokan bir yazılım paketidir. E-tahsilat sistemlerini kullanan firmalar için bir adet online ödeme sayfası bir adet de yönetim paneli kurulumu yapılmaktadır. Bayiler ve alt bayiler, kendilerine verilen özel yetkiler ile hem müşterilerinden ödeme alabilmekte hem de ana firmaya toplu bir şekilde ödeme gerçekleştirebilmektedirler. Bütün ödemeler ana firmanın kasasında toplanmakta ve bu sayede nakit akışı hızlanmaktadır.

Bayi Kredi Kartı Portalı’nın Özellikleri Nelerdir ?

✔ Kredi kartlarından tek çekim, taksitli, tekrarlı tahsilat yapılabilir.

✔ SMS ve e-mail gönderimi yapılarak bayi ve müşterilerin otomatik ödeme alınabilir.

✔ Yapılan ödemeler istenildiği taktirde tek bir buton ile iptal edilebilmektedir.

✔ Alınan ödemeler, muhasebe/ERP programlarına otomatik olarak işlenebilmektedir.

✔ Bayi kredi kartı portalı uluslararası güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmaktadır.

✔ Ödeme kalemi ve farklı ödeme setleri tanımlanabilmektedir.

✔ Dövizli tahsilat (USD, EURO vb.) yapılabildiği gibi açılan e-tahsilat sitesi istenilen dile uyarlanabilir.

✔ İşlem raporları yönetim paneli üzerinden takip edilebilmekte, grafiksel raporlar çıkartıla bilmekte ve aynı zaman kim, ne zaman, ne kadar ödeme yapmış istenildiği zaman takip edilebilmektedir.

✔ Cepten tahsilat özelliği sayesinde internete bağlanabilen akıllı telefonlar, tablet bilgisayarlar ve diğer cihazlar aracılığı ile ödeme yapılabilmektedir.

➤ Bayi kredi kartı portalı ve e-tahsilat sistemi Netahsilat sisteminin bütün detay özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilmek için E-tahsilat Paketleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bayi Kredi Kartı Portalı Çalışma Prensibi

Ana firmaya ait bir ödeme sayfası açılır. Bu ödeme sayfası yönetim paneli aracılığı ile kontrol edilebilir özelliğe sahiptir. Ödeme yapmak isteyen bayi, alt bayi ya da müşteriler online tahsilat sayfasına giriş yaparlar. Kullanıcı adları ve şifreleri ile birlikte ya da ana firmanın sunmuş olduğu ayrıcalık sayesinde üyeliksiz bir şekilde online ödeme sayfasına giriş yaparlar. İstenen bilgiler, taksit seçenekleri ve kredi kart bilgilerini girildikten sonra ödeme tamamlanır. Ödeme yapıldığı anda otomatik olarak müşteri, bayi ve firmanın mail adresine ödeme bilgileri gönderilir. Ayrıca yapılan ödemenin ekstreleri kullanıcı paneli üzerinden takip edilebilmektedir. Ödeme yapıldığı anda firmanın kullanmakta olduğu ERP/muhasebe programına ilgili ödeme otomatik olarak işlenmektedir.

Bayi Kredi Kartı Portalı Avantajları

Aşırı iş gücü ve zaman kayıplarının önüne geçilmektedir. Eski tahsilat yöntemleri, havale, eft, tahsildar gönderme, çek ve senet gibi ödeme teknikleri yerine ileri teknoloji bir tahsilat sayfasına sahip olunmaktadır. Kullanıcılar istedikleri yerden ödemelerini yapabilmektedirler. Ana firmanın nakit akışı hızlanmakta ve bayi tahsilat sistemi sayesinde bütün bayilerin yapmış olduğu ciro takipleri yapılabilmektedir. E-tahsilat sistemi her geçen gün teknoloji odaklı geliştirilmeye devam edilmekte ve firmalar tarafından istenilen geliştirmeye uygun olarak dizayn edilmektedir.

Detaylı Bilgi Talebi

E-tahsilat bayi kredi kartı portalı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ve aynı zamanda sayfanın sağ kısmında bulunan detaylı bilgi talebine tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurduktan sonra e-tahsilat uzmanlarının sizlerle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. Netahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş markasıdır ve AR-GE çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde gerçekleştirilmektedir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.