• 1688

Bayi Kredi Kartı Tahsilat Sistemi

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş ‘nin geliştirdiği Netahsilat Kurumsal yazılımları üretici, ithalatçı, tedarikçi, toptancı profilindeki firmaların bayi ve alt bayilerinden internetten kredi kartı ile tahsilat yapabilmelerini sağlayan “bayi tahsilat” sistemleridir. Bayilerinden kredi kartı tahsilatı yapmak isteyen firmalar Netahsilat Kurumsal sistemleriyle şunları yapabilmekteler; * Bayilerden tahsilat * Bayilerin alt bayilerinden tahsilat * Bayiye göre farklılaştırılabilen ödeme tipleri

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş ‘nin geliştirdiği Netahsilat Kurumsal yazılımları üretici, ithalatçı, tedarikçi, toptancı profilindeki firmaların bayi ve alt bayilerinden internetten kredi kartı ile tahsilat yapabilmelerini sağlayan “bayi tahsilat” sistemleridir.

Bayilerinden kredi kartı tahsilatı yapmak isteyen firmalar Netahsilat Kurumsal sistemleriyle şunları yapabilmekteler;

* Bayilerden tahsilat
* Bayilerin alt bayilerinden tahsilat
* Bayiye göre farklılaştırılabilen ödeme tipleri
* Dövizli tahsilat
* Sahada cep telefonu/tablet kullanarak tahsilat
* Online iptal/iade işlemi
* Ödemelerin cari hesaba otomatik aktarımı
* Bayiye internette ekstre gösterebilme
* Raporlar

Daha birçok özelliği barındıran Netahsilat Bayi Tahsilat sistemlerini Türkiye ‘nin önde gelen birçok firması kullanmaktadır.

online tahsilat programı

İnternetten Kredi Kartı İle Online Tahsilat 

Bayileriniz sayfanızdaki giriş ekranına kullanıcı adı ve şifresini yazarak sisteme girer.  Bayileriniz kendi müşterilerine yaptıkları satışların tutarını sizin online tahsilat sisteminizden size ödeyecekler ve bayilerinizin satış ciroları direkt olarak sizin kasanıza girecek.Gelen ekranda ödeyeceği tutarı yazar. Hangi karta ve kaç taksit ödeyecekse seçer. Kart bilgilerini girer ve «Ödemeyi Tamamla» buttonuna basar.Ödeme tamamlanır.

Alt Bayilerin Kullanımı

Dilerseniz bayileriniz kendi alt bayilerini de tanımlayabilirler ve alt bayilerin satış hasılatlarını da kasanıza alabilirsiniz.

Bayi Yönetim Paneli

E-tahsilat sitenizin yönetim ve ayarlarını, sanal poslarınızın komisyon ve taksit ayarlamalarını, rapor işlemlerinizi sitenizin yönetim panelinden yani admin panelden yapabilirsiniz.

Dashboard (Yönetim Paneli)

Kullanıcı adı ve şifre yazarak admin panele girdiğinizde karşınıza dashboard gelir. Dashboard size anlık canlı tahsilat bilgilerini verir. Hangi bayiler, müşteriler ödeme yapmış, tutarlar, bankalar vb. Ana menüdeki İŞLEMLER menüsüne tıkladığınızda bayi ve müşterilerinizin yaptığı ödemeleri listeleyerek görebilirsiniz. Bu menüde BAYİ bazında, BANKA bazında, TAKSİT-TEK ÇEKİM bazında ve birçok farklı filtreye göre raporlar alabilirsiniz.

Online İade İşlemi

İhtiyaç olması durumunda yapılan ödemeleri online iptal/iade yapabilirsiniz. Toplam tutarı iade yapabileceğinizi gibi kısmı iade de yapabilirsiniz.

Rapor Örnekleri

Ödemelerle ilgili çok çeşitli grafik raporlar alabilirsiniz. Bankaların raporları, bayilerin raporları, dönemsel tahsilat raporlar vb.Bayi tanım,listeleme ve yönetim ekranlar Bayilerinizi tanımlayabilir, bayilerle ilgili raporlar alabilirsiniz. Bayilerinizin ALT BAYİLERİ ‘ni görebilir. Hem bayilerinizin hem de alt bayilerin kullanıcılarını görebilir, yönetebilirsiniz.

Sanal pos tanım ve yönetim ekranları

E-tahsilat sitenize sınırsız sayıda sanal pos ekleyebilirsiniz. Dilediğinizde sanal posları aktif edebilir, dilediğinizde pasifleyebilirsiniz. Her sanal posa istediğiniz taksit seçeneklerini açabilirsiniz. Taksit seçeneklerine dilediğiniz gibi komisyon oranları ekleyebilirsiniz.

online ödeme

ÇOK ÖNEMLİ!

Netahsilat e-tahsilat sistemlerinde farklı «ÖDEME SETİ» bir diğer ifadeyle ödeme profili oluşturulabilmektedir. Yani bir bayinize KOMİSYONSUZ ödeme imkanı sunarken başka bir bayinizden KOMİSYON alabilirsiniz. Bir bayinize sadece TEK ÇEKİM ödeme imkanı sunarken başka bayinize sadece 6 takside kadar komisyonsuz, üzeri komisyonlu gibi dilediğiniz adette ödeme profili oluşturabilirsiniz.Kura çarpan ekleyebilirsiniz

Dövizli Tahsilat

Eğer dövizli çalışan bir şirketseniz ödemeleri dövizli olarak tahsil edebilirsiniz. Bu durumda kullanılacak döviz kurunu manuel girebildiğiniz gibi dilerseniz sistem kurları Merkez Bankası ‘ndan otomatik güncelleyebilmektedir. Kur kaynağı seçimi Girilen döviz tutarını sistem TL ‘ye çevirerek tahsil ederÜrün/hizmet seçildikten sonra banka/taksit seçilir Ödeme Kalemi Tanımlama Netahsilat e-tahsilat sisteminde «Ödeme Kalemi» tanımlaması da yapılabilmektedir. Örneğin standart ürün ya da hizmet satışı yapıyorsanız bunları önceden tanımlayabilir ve bayinin/müşterinin bunu seçerek ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Seçim bölmesi

Düzenli/Periyodik Tahsilat

Eğer bayi veya müşterilerinizden düzenli/periyodik ödeme alıyorsanız bu işlemi Netahsilat sistemiyle otomatik olarak yapabilirsiniz. Tutar, işlemsıklığı ve işlem tarihini belirleyip kredi kartı bilgilerini kaydederek otomatiğe bağlanmış periyodik tahsilatlarınızın keyfini yaşayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.