• 1716

Bayi Ödeme Ekranı

Bayi ve alt bayisi olan bir firma iseniz, ödemelerinizi kendi tahsilat sisteminiz üzerinden tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Bayilerinize özel bayi ödeme akranı açarak hem mağalarına gelen müşterilerinden online tahsilat yapmalarını hem de sizlere online ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Aktif olarak 1000'in üzerinde firma tarafından kullanılan Netahsilat e-tahsilat bayi tahsilat sistemi sayesinde, ileri teknoloji güvenlik önlemleri altında tahsilat yapabilirsiniz.

Bayi ve alt bayisi olan bir firma iseniz, ödemelerinizi kendi tahsilat sisteminiz üzerinden tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Bayilerinize özel bayi ödeme akranı açarak hem mağalarına gelen müşterilerinden online tahsilat yapmalarını hem de sizlere online ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Aktif olarak 1000’in üzerinde firma tarafından kullanılan Netahsilat e-tahsilat bayi tahsilat sistemi sayesinde, ileri teknoloji güvenlik önlemleri altında tahsilat yapabilirsiniz.

Bayi tahsilat sistemi ile birlikte bankalardan alacağınız ya da sahip olduğunuz sanal poslar ödeme sisteminize entegre edilmektedir. Türkiye’de bulunan ve aktif olarak çalışmakta olan bankaların sanal pos entegrasyonu sorunsuzca gerçekleştirilebilmektedir. Sanal pos entegrasyonun bulunduğu ödeme sayfaları özel olarak 256bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmaktadır. Aynı zamanda PCI DSS teknolojisi kullanılmaktadır. Ödeme sayfalarına girilen bütün kart bilgileri bankalara şifrelenmiş bir şekilde iletilmektedir.

bayi-odeme-ekrani

Bayi Ödeme Ekranı’nın Özellikleri

Bayi ödeme ekranı sayesinde ana firmanıza özel bir tahsilat/ödeme sitesi açılmaktadır. Bu site sizin kontrolünüzde olan bir yönetim paneline sahiptir. Yönetim paneli aracılığa ile bütün bayilerinize özel yetkiler verme imkanınız bulunmaktadır. Örnek olarak 200 bayiniz mevcut ise, hepsi sizin ödeme ekranınızdan, yine sizlerin cari hesabınıza ödeme yapabilmektedirler. Aynı zamanda mağazalarından ürün alan müşterilerin ödemelerini de direk olarak yine sizlerin hesabına aktarabilmektedirler. Yapılan bütün ödemelerin yönetimi ve kontrolü ise sahip olduğunuz yönetim paneli üzerinden gerçekleşmektedir.

BAYİ TAHSİLAT SİSTEMİNİN ÖZELLİKLERİ

✔ Kredi kartlarından tek çekim, taksitli ya da tekrarlı tahsilat yapabilirsiniz.

✔ Yapılan bütün ödemelerin takibini online gerçekleştirebilirsiniz.

✔ Herhangi yanlış bir ödemeyi tek bir tıkla iptal ya da iade edebilirsiniz.

✔ Kullanıcılar ya da bayiler ödeme yaptıktan sonra otomatik bir şekilde ödeme bilgileri mail ve SMS yolu ile gönderebilirsiniz.

✔ Yapılan ödemelerin ekstrelerini online olarak çıkartabilir ve yazdırabilirsiniz.

kredi-karti-odeme-sistemi-e-ticaret

✔ Müşterilerinizin ve bayilerinizin internete bağlanabilen bütün cihazlar (telefon, tablet bilgisayar, notebook ve benzeri) üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

✔ ERP/muhasebe entegrasyonu sayesinde yapılan bütün ödemeler muhasebe programınıza otomatik olarak işlenebilmektedir.

✔ İleri teknoloji güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmaktadır.

0 212 256 60 00’ı arayarak bayi tahsilat sistemi hakkında aklınıza takılan bütün soruları sorabilir aynı zamanda sağ kısımda bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurarak ücretsiz bir şekilde sistemi inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.