• 1767

E-tahsilat Sistemini Hangi Bayilik Veren Firmalar Kullanabilir

E-tahsilat bayi tahsilat sistemi, bayilerinizden ve bayilerinizin müşterilerinden online kredi kartı ile ödeme almasını sağlayan bir yazılımdır. Ana firmaya özel olarak açılan sayfa üzerinden bütün bayilerin almış olduğu tahsilatlar görülebilmektedir ve bir merkezde alınan ödemeler toplana bilmektedir. Bayi tahsilat sistemi sayesinde bayileriniz ve alt bayileriniz, tahsilatlarınızı online olarak sizlerin bayi tahsilat sisteminden yaparlar. Bu sayede bayilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabildiğiniz gibi kendi nakit akışınızı da düzene sokabilirsiniz.

E-tahsilat bayi tahsilat sistemi, bayilerinizden ve bayilerinizin müşterilerinden online kredi kartı ile ödeme almasını sağlayan bir yazılımdır. Ana firmaya özel olarak açılan sayfa üzerinden bütün bayilerin almış olduğu tahsilatlar görülebilmektedir ve bir merkezde alınan ödemeler toplana bilmektedir.  

Bayi tahsilat sistemi sayesinde bayileriniz ve alt bayileriniz, tahsilatlarınızı online olarak sizlerin bayi tahsilat sisteminden yaparlar. Bu sayede bayilerinize farklı ödeme seçenekleri sunabildiğiniz gibi kendi nakit akışınızı da düzene sokabilirsiniz.

Bayilik Veren Firmalar İçin Bayi Tahsilat Sistemi (Online Ödeme Altyapısı)

Bayilik veren bir firmasınız ve belirli bir sayıda bayiniz bulunmakta. Bütün bayilerinizi kontrol etmek, onlara ayrıcalıklı ödeme seçenekleri sunmak ve aynı zamanda teknolojiyi takip etmelerini sağlamak istiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey bayi tahsilat sistemini kullanarak bütün bayilerinize tek bir site üzerinden online ödeme imkanı sunmaktır.

Bir Örnekle Bayi Tahsilat Sistemi

Örnek olarak oto yedek parça satımı yapan ve Türkiye’nin 50 ilinde bayilerinizin bulunduğu bir firmasınız. İnternet üzerinden online ödeme almak istiyorsunuz. Aynı zamanda bayilerinizinde bu sistemi kullanarak müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapabilmesini istiyorsunuz. İşte bayi tahsilat sistemi noktada devreye giriyor. Sizin için özel bir ödeme sayfası (internet sitesi) açılıyor.  Ardından bu sistemi kullanmasını istediğiniz bütün bayilerinize özel kullanıcı adı ve şifreler belirleniyor. Bankalardan almış olduğunuz sanal poslar internet sitenize entegre ediliyor.

bayi tahsilat sistemi

Bayi Tahsilat Sistemini Kimler Kullanabilir

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş ‘nin geliştirdiği E-tahsilat Kurumsal yazılımları üretici, ithalatçı, tedarikçi, toptancı profilindeki firmaların bayi ve alt bayilerinden internetten kredi kartı ile tahsilat yapabilmelerini sağlayan “bayi tahsilat” sistemleridir.

Bayilerinden kredi kartı tahsilatı yapmak isteyen firmalar Netahsilat Kurumsal sistemleriyle şunları yapabilmekteler;

* Bayilerden tahsilat

* Bayilerin alt bayilerinden tahsilat

* Bayiye göre farklılaştırılabilen ödeme tipleri

* Dövizli tahsilat

* Sahada cep telefonu/tablet kullanarak tahsilat

* Online iptal/iade işlemi

* Ödemelerin cari hesaba otomatik aktarımı

* Bayiye internette ekstre gösterebilme

* Raporlar

Daha birçok özelliği barındıran E-tahsilat Bayi Tahsilat sistemlerini Türkiye ‘nin önde gelen birçok firması kullanmaktadır. E-tahsilat bayi tahsilat sistemini kullanan bazı referans firmalar için https://www.e-tahsilat.com.tr/referanslarimiz sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sisteminin Ayrıcalıkları Nelerdir

SMS ve e-mail yolu ile tahsilat yapılabilmektedir.. Bayileriniz müşterilerinden mağazalarına gelmeden ödeme alabilmektedir. Aynı zamanda tahsilatçılarınız internete bağlanabilen bir telefon sayesinde ödeme alınacak birey ya da kuruma giderek tahsilatlarını yapabilmektedirler. Sadece Türk vatandaşlarına değil aynı zamanda uluslar arası bir şekilde sistemi kullanmak istiyorsanız farklı dil seçeneklerini opsiyonel olarak aktif etme şansınız bulunmaktadır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarını sisteme entegre edebilir, BKM Express, Paynet, Paypal, Payu ve İpara gibi online ödeme sistemlerinin de entegrasyonu sağlayabilirsiniz.

Microsfoft İş Birliği ile ileri teknoloji güvenlik önlemleri altında açılan sitelerinizde 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılarak uluslar arası güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Bayi Tahsilat Sistemini Online Test Etmek İster Misiniz?

E-tahsilat uzmanlarımız aracılığı ile bayi online kredi kartı tahsilat sistemini ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Detaylı bilgi talebi alabilmek için sağ kısımda bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıkladıktan sonra sizlerden istenen kısa bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. İletişim bilgileriniz sayesinde etahsilat uzmanlarımız sizlerle iletişime geçerek sistem hakkında detaylı bilgi alışverişi yapılmasını ve online test edilmesini sağlayacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.