• 1660

Bayi Tahsilat Sistemi & Bayi Ödeme Yazılımı

Bayi Tahsilat Sistemi Nedir? Bayi tahsilat sistemi ana firma, toptancı yada ürün tedariği sağlayan firmanın bayilerinden ve müşterilerinden kredi kartı ile güvenli bir şekilde online tahsilat yapmalarını sağlayan bayi ödeme yazılımıdır. Bayi tahsilat sistemi sayesinde size açılmış olan internet tabanlı bir site üzerinden bütün işlemler yapılabilinmektedir. Ana firmanın ve her bayi bir kullanıcı adı ve

Bayi Tahsilat Sistemi Nedir?

Bayi tahsilat sistemi ana firma, toptancı yada ürün tedariği sağlayan firmanın bayilerinden ve müşterilerinden kredi kartı ile güvenli bir şekilde online tahsilat yapmalarını sağlayan bayi ödeme yazılımıdır.

Bayi tahsilat sistemi sayesinde size açılmış olan internet tabanlı bir site üzerinden bütün işlemler yapılabilinmektedir. Ana firmanın ve her bayi bir kullanıcı adı ve şifreye sahiptir. Bu kullanıcı adı ve şifre ile beraber sisteme giriş yapabilmektedirler. Ana firma hem bayilerinden hemde müşterilerinde online bir şekilde kredi kartı ile ödeme alabilmektedir. Aynı zamanda bu sisteme dilediğiniz kadar sanal pos tanımlayabilmektesiniz.

Kullanıcılar arası yapılan ödemeler uluslararası güvenlik sertifikaları ile korunmakta olan bayi tahsilat sistemi sayesinde güvenli bir şekilde yapılabilmektedir. Yapılan ödemeler hakkında dilendiği zaman raporlar alınabilmektedir.

Ana firma bazı yetkilendirmelere sahiptir. Bu yetkilendirmeler; kullanıcıları belirleme, taksit ve ödeme seçeneklerini belirleme, ödeme iptali yapabilme, her kullanıcın ve bayinin yapmış olduğu ödemeleri kontrol edebilme gibi yetkilerdir.

Bayi tahsilat yazılımı sayesinde bütün bayilerinizin ödemelerini kontrol edebilir, istediğiniz zaman ödeme raporlarının çıktısını alabilirsiniz. Bu sistem sayesinde hangi bayide ne kadar ödeme yapılıyor,  günlük haftalık ve aylık ciroları ne kadar öğrenebilirsiniz. Bunların yanı sıra bayilerin grafiksel olarak ödeme grafiklerini, hangi bankadan ne kadar ödeme yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Bayi Tahsilat Sistemi Özellikleri

  1. Kullanıcı ekleme, silme yada düzenleme
  2. Alt bayilerin hesaplarını kontrol edebilme
  3. Bütün kullanıcıların raporları
  4. Ödeme raporlarını yazdırabilme
  5. Sanal pos kullanmadan ödeme yapabilme
  6. Bayilere kısa bir sürede ulaşabilme
  7. Tek çekim taksitli çekim
  8. Dövizli tahsilat yapabilme
  9. Online ödeme iptali
  10. 3D secure

 

netahsilat-programlari

 

Bayi Tahsilat Sistemi Güvenlik

Bayi tahsilat sistemi ile yapılan ödemeler uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip sistemler kullanılarak geliştirilmişlerdir. 3D secure kullanılmakta ve kesinlikle ödemelerde sıkıntı yaşatabilecek bir sıkıntı bulunmamaktadır.

programlar

Bayi Tahsilat Sistemi Kurulan Poslar

Bayi tahsilat sisteminde paynet sistemindeki 7 adet pos (Garanti, YKB, Akbank, İşbank, Finansbank, HSBC, Halkbank) kurulmaktadır. 12 taksite kadar %0 ile %1 arasında değişen komisyon oranları ile kendi internet sayfanızdan ödeme yapabilmenizi sağlayan bir sistem olma özelliği taşımaktadır.

Bayi Tahsilat Sistemi Sitesi

Bayi tahsilat sistemi ile sizlere açılan bir site üzerinden kredi kartı ile tahsilat yapabilmektesiniz. Bu siteye örnek olarak http://odeme.guvenplastic.com/ & http://odeme.zoomithalat.com/ sitelerini verebiliriz.

Bayi Tahsilat Sistemi Tercih Sebebi

Firmanızın alt bayileri varsa ve bu alt bayiler ile firmanız aranızda yapılan tahsilatları güvenli ve hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız, dilediğinizde yapılan bütün işlemlerin raporlarını grafiklerini ve çıktılarını almak istiyorsanız, ve kredi kartı ile müşterilerinizden ödeme alarak cironuzu arttırmak istiyorsanız bayi tahsilat sistemi tercih sebebiniz olmalıdır.

Bayi Tahsilat Sistemi Demo Talebi

Bayi tahsilat sistemini daha yakından incelemek ve sistemin bütün olanaklarını görebilmek için aşağıdaki demo talebi gönder resmine tıklayarak demo talebinde bulunabiliriniz. Karşınıza çıkan sayfadaki bilgileri eksiksiz doldurduğunuz taktirde en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

 

online-tahsilat-demo

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.