• 1922

Bayi Tahsilat Sistemi İle Sanal Pos Kart Tahsilatı

Bayi tahsilat sistemi bayilerinizden ya da alt bayilerinizden online bir şekilde tahsilat yapmanızı sağlayan e-tahsilat yazılım sistemleridir. Bayi tahsilat sistemi ile size özel olarak açılan ve online olarak erişebileceğiniz bir web sitesi üzerinden bütün kredi kartlarından tahsilatlarınızı toplayabilirsiniz. Hızlı Sanal Pos Çözümleri Netahsilat sistemini kullanıp ödemelerinizi kendi hesaplarınızda toplayabilmek için sanal pos sahibi olmanız gerekiyor.

Bayi tahsilat sistemi bayilerinizden ya da alt bayilerinizden online bir şekilde tahsilat yapmanızı sağlayan e-tahsilat yazılım sistemleridir. Bayi tahsilat sistemi ile size özel olarak açılan ve online olarak erişebileceğiniz bir web sitesi üzerinden bütün kredi kartlarından tahsilatlarınızı toplayabilirsiniz.

Hızlı Sanal Pos Çözümleri

Netahsilat sistemini kullanıp ödemelerinizi kendi hesaplarınızda toplayabilmek için sanal pos sahibi olmanız gerekiyor. Sanal poslarınızı bankalardan veya özel sanal pos hizmeti sunan firmalardan temin edebilirsiniz.

Birçok müşteri bankalardan teker teker sanal pos almak yerine, özel olarka sanal pos hizmeti sunan Payu ile tek anlaşma ile bütünn bankaların sanal poslarını almaktadır. Üstelik Payu, Netahsilat müşterilerine özel oranlar sunmaktadır. Böylelikle hem tek anlaşma ile birçok bankanın sanal posunu elde etmiş olursunuz, hem de Netahsilat müşterilerine özel sunulan komisyon oranlarıyla daha kazançlı tahsilat süreçleriniz olur.

tahsilat sistemi

Tahsilat Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmeler, size yapılan sunum ve demolar neticesinde sizin için en uygun Netahsilat paketi seçilir ve size özel olarka özelleştirilir. Ardından firmanıza özel, firmanızın ismini, logosunu ve iletişim bilgilerini barındıracak sekilde, online oalrak erişebileceğiniz bir domain üzerine tahsilat sisteminiz kurulur. Bu sistem bankaların istediği tüm güvenlik sertifikaları ve şartlarına göre dizayn edilir. Bu aşamadan sonra ise sanal poslarınızı temin etmeniz için dilerseniz bankalara, dilerseniz Payu gibi özel firmalara başvurularınızı yapmanız için ekibimiz sizi yönlendirecektir.

Bankalardan veya özel firmalardan alacağınız sanal poslarınız ekibimiz tarafından bayi tahsilat programına aynı gün entegre edilir ve online olarak tahsilatlarınızı yapmanızın önünde hiçbir engel kalmamış olur. Tahsilatlarınızı sistem üzerinden takip edip, anlık müdahaleller edebilir, gerektiğinide hızlıca iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirebilirisiniz.

Güvenlik

Bütün e-tahsilat sitelerinde 3D secure ve 128 Bit SSL şifreleme sitemi kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra kullanılan uluslar arası güvenlik sistemleri ile bayileriniz ya da müşterileriniz daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde ödemelerini tamamlıyorlar. Tüm ödemeler 3d scure güvenlik doğrulaması ile müşteri onaylı bir şekilde gerçekleşir. Ödeme gerçekleştiğinde hem firmaya, hemde müşteriye ödemenin yapıldığına dair bilgilendirme mesajı iletilir.

Sanal Pos Sahibi Olan Firmalar

Eğer sanal posunuz var ise sizin için online tahsilat yapmak bayi tahsilat programı ile çok daha kolay. Çünkü sisteminiz sadece birkaç sat içinde kurulup, sanal poslarınız hızlıca entegre edilir ve aynı gün içerisinde online tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve Netahsilat avantajlarından yaralanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. (0212 256 60 00) Müşteri temsilcilerimizin sizi araması için demo talep formu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.