• 1603

Bayi Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır

E-tahsilat bayi tahsilat sistemi, tedarikçi ya da toptancı olarak iş yapmakta olan firmaların hem alt bayilerinden hem de onların müşterilerinden online tahsilat yapabilmelerini sağlayan bir internet sitesidir. Çalışma şekli: E-tahsilat bayi tahsilat sisteminde her bayi ye özel olarak kullanıcı adı ve kullanıcı şifresi verilmektedir. Bu kullanıcı adı ve şifreler sayesinde, tedarikçi firmanın sitesine giriş yapan

E-tahsilat bayi tahsilat sistemi, tedarikçi ya da toptancı olarak iş yapmakta olan firmaların hem alt bayilerinden hem de onların müşterilerinden online tahsilat yapabilmelerini sağlayan bir internet sitesidir.

Çalışma şekli:

E-tahsilat bayi tahsilat sisteminde her bayi ye özel olarak kullanıcı adı ve kullanıcı şifresi verilmektedir. Bu kullanıcı adı ve şifreler sayesinde, tedarikçi firmanın sitesine giriş yapan bayi hem kendi yapacağı ödemeleri hem de müşterilerinin ödemelerini kredi kartı kullanılarak firma hesabına yapabilmektedir. E-tahsilat sistemlerine Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları entegre edilebilmektedir. Geliştirilmiş olan özel yazılımlar aracılığı ile bayi tahsilat sistemi üzerinden yapılan bütün tahsilatların raporları alınabilmektedir.

bayilerden tahsilat

Bayi tahsilat sistemini kimler kullanabilir:

Tedarikçi firmaya gidemeyen ancak firmaya uzaktan ödeme yapmak isteyen bayiler ve müşteriler,

Kredi  kartı ile ödeme yapacak olan müşterileri geri çevirmek istemeyen bayiler,

Faks, telefon ve mail trafiği ile zaman harcamak istemeyen bayi ve toptancılar,

Ödeme toplaması için gönderilen tahsilatçılar (Cepten tahsilat özelliği sayesinde),

Tek bir sanal pos alarak işletme içerisinde sadece bayi tahsilat sistemi üzerinden ödeme almak isteyen şirketler.

Güvenlik nasıl sağlanır:

Bayi tahsilat sistemlerinde kredi kartı ile ödeme yapabilmek için ödeme sayfasına giriş yapılması gerekmektedir. Ödeme sayfaları 128bit SSL şifreleme sistemleri ile korunmaktadır. Bu güvenlik sistemi tüm dünya da kabul görmüş olup çözülmesi imkansızdır. Bankaların da sanal pos başvurusu yapılmadan önce tercihidir. Ayrıca e-tahsilat sitelerinin barındırıldığı sunucularda saldırı ve tehdit önleyici Firewall ve IPS-IDS güvenlik sistemleri kullanılmaktadır.

Almadan test edebilirsiniz:

Bayi tahsilat sistemini almanız şart değildir. Bu sistemi ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. Size uygun gördüğünüz taktirde, ürünlerimiz sayfanızdan işletmenize ya da firmanıza en uygun e-tahsilat paketini seçebilirsiniz.

Bayi tahsilat sistemi test butonu:

demo talep resimleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.