Bayi Tahsilat Sistemi
 • 5948

Bayi Tahsilat Sistemi

Türkiye'nin bayi tahsilat sistemi E-tahsilat; toptancı, tedarikçi ve distribütör firmaların, bayilerinden, alt bayilerinden ya da kurumsal müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapabilmelerini sağlayan ileri teknoloji bir yazılım paketidir. Bayi tahsilat sistemi sayesinde, bayileriniz, satış tahsilatlarını sizlerin online ödeme sistemi üzerinden yaparlar. Bu sayede hem bayilerinize çeşitli ödeme seçenekleri sunabilir hem de kendi nakit akışınızı düzene sokabilirsiniz.

bayi tahsilat sistemi

Bayi tahsilat sistemi Netahsilat; firmaların, bayilerinden, alt bayilerinden ya da kurumsal müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapabilmelerini sağlayan ileri teknoloji bir yazılım paketidir. Bayi tahsilat sistemi sayesinde, bayileriniz, satış tahsilatlarını ana firmanın online ödeme sisteminiz üzerinden yaparlar. Bu sayede hem bayilerinize çeşitli ödeme seçenekleri sunabilir hem de kendi nakit akışınızı düzene sokabilirsiniz.

2020 Aralık ayı itibariyle Rürkiye geneli 1900 firma ve 400 bin bayi aktif olarak Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile tahsilatlarını online olarak yapıyorlar. Bayiler ana firmaların sanal poslarını kullanırken, firmalar nakit akışlarını düzene sokuyor. Ödemeler hızlı ve güvenli olarak kredi kartı ile gerçekleşiyor.

Sisteme istenildiği kadar bayi tanımlanabilir ve bayiler tahsilatlarını bu sistem üzerinden yapabilirler.

Bayi Tahsilat Sistemi Netahsilat

E-tahsilat sistemini kullanacak olan firmaya özel, online olarak erişilebilen bir ödeme sayfası açılır. Tüm sanal poslar bu sayfaya entegre edilir ve tek ekrandan yönetilir. Firma sisteme bayi ve alt bayilerini tanımlayabilir. Bayiler alt bayilerinden ya da kurumsal müşterilerinden, alt bayiler ise son kullanıcılardan bayi tahsilat programı sayesinde online kredi kartı tahsilatı yapabilirler. Alınan bütün ödemeler ana firmanın hesabına geçer.

Online Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır?

Firma için uygun paket belirlendikten sonra online tahsilat sistemi aynı gün içerisinde bir domain üzerine kurulur. (Örn: https://sanalpos.goodyear.comhttps://bosch-tahsilat.com) Firmanın varsa sanal posları sisteme entegre edilir. Sanal pos yok ise sistem ile firma sanal pos başvurusunda bulunur. Alınan sanal psolar sisteme entegre edilir ve ardından firma online tahsilat yapmaya başlar. Gerçekleştirilen ödemeler firmanın sanal pos hesaplarına geçer. Yapılan tahsilatların kayıtları ise otomatik olarak firmanın ERP-Muhasebe sistemine aktarılır.

Bayi Tahsilat Sistemi Fonksiyonları

Bayi tahsilat sistemi E-tahsilat sahip olduğu tek çekim tahsilat, taksitli tahsilat, komisyonlu tahsilat, komisyonsuz tahsilat, online iptal, 3D secure ve sunduğu raporlar ile tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırıp nakit akışınızın daha düzenli olmasını sağlayacaktır.

Netahsilat sistemi ile bayi ve müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim veya taksitli tahsilat yapabilirsiniz.

Bayi tahsilat sistemi E-tahsilat sahip olduğu tek çekim tahsilat, taksitli tahsilat, komisyonlu tahsilat, komisyonsuz tahsilat, online iptal, 3D secure ve sunduğu raporlar ile tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırıp nakit akışınızın daha düzenli olmasını sağlayacaktır.

Mobil uyumluluk yani responsive tasarım sayesinde ödeme yapacak olanlar, internete bağlanabilen bütün cihazlar aracılığı ile bu işlemlerini yerine getirebilirler. Yani isterlerse cep telefonları üzerinden, isterlerse tablet bilgisayarlarını kullanarak da ödeme yapabilmek mümkündür.

Herhangi bir yanlış ödeme yapıldığında online iade ve iptal işlemleri saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Banka, müşteri, telefon ve faks trafiğine gerek yoktur.

Bütün ödemeler uluslar arası güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmaktadır. 3D Scure, 256bit SSL şifreleme, PCI DSS standartları altında bayi tahsilat sistemi geliştirilmektedir.

SMS ya da Email gönderimi yapılarak otomatik bir şekilde bayi tahsilatı yapılabilir.

Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmekte ve 3D sanal pos kurulumu yapılabilmektedir.

Profesyonel yönetim paneli sayesinde yapılan her ödeme grafiksel ve istatistiksel raporlar ile birlikte takip edilebilmektedir.

Netahsilat

Bayi tahsilat sistemi Netahsilat hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için hemen sayfamızın üst kısmından bulunan demo talebi alanından ücretsiz bilgi talebinde bulunabilir ya da 0 212 256 60 00 numaralı telefonumuz üzerinden E-tahsilat uzmanlarımız ile direk olarak iletişime geçebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

10 Yorum

 • Kemal Şimşek
  27 Ekim 2016, 16:52 CEVAPLA

  Bayi tahsilat sistemi kurulumunu kaç günde gerçekleştiriyorsunuz ve garanti bankası, akbank, iş bankası bu üç bankanın sanal pos altyapısı hali hazırda mevcut mu ?

  • E-tahsilat@Kemal Şimşek
   24 Ocak 2017, 13:29 CEVAPLA

   Kemal Bey merhaba;
   Bayi tahsilat sistemi 1 (bir) iş günü içerisinde kurulmaktadır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarını bayi tahsilat sisteminiz ile birlikte kullanabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Erkmen Erdinç
  4 Ekim 2016, 13:53 CEVAPLA

  Bayilerin alacağı kredi kartları ödemelerini direk bizim carimizden düşebiliyor mu bu sistem. Yani para direk firmamıza geçsin ama aynı zamanda onların bize olan borçlarından düşsün.

  • E-tahsilat@Erkmen Erdinç
   4 Ekim 2016, 14:15 CEVAPLA

   Erkmen Bey merhaba;
   Tabi, Muhasebe Cari Entegrasyon fonksiyonu sayesinde bayileriniz müşterilerinden aldıkları kredi kartı ödemelerini sizlerin hesabına süpürebilir ve cari hesaplarından ilgili tutarların otomatik olarak düşürülmesini sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Umut
  30 Eylül 2016, 09:07 CEVAPLA

  Firmamızın 50 üzerinde bayisi bulunmakta. Hepsinden sürekli ödeme almaktayız. Ancak bir çok zorluk ile karşı karşıyayız. Bayi tahsilat sisteminizi kurmak istiyoruz nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  • E-tahsilat@Umut
   30 Eylül 2016, 09:11 CEVAPLA

   Umut Bey merhaba;
   Mail adresinize bayi tahsilat sistemi sunumumuz detaylı bir şekilde gönderilmiştir. Bununla birlikte firmamızı arayarak E-tahsilat uzmanlarımız ile iletişime geçebilir ve sizlere detaylı bilgilendirme yapmalarını sağlayabilirsiniz.
   Selamlar.

 • Ahmet Uslu
  29 Ağustos 2016, 11:22 CEVAPLA

  İyi günler. Bayi tahsilat sistemini kullanmak istiyoruz. Şu anda firmamızın 4 adet sanal posu bulunmakta. Bu sistemi kullanmak istediğimizde kaç gün içerisinde açılır ödeme sistemimiz ve sanal pos kurulumları ne kadar sürede yapılır. en vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.

  • E-tahsilat@Ahmet Uslu
   29 Ağustos 2016, 11:46 CEVAPLA

   Ahmet Bey merhaba;
   1 (bir) iş günü içerisinde bayi tahsilat sisteminiz kurulmaktadır. Aynı iş günü içerisinde de sanal poslarınızın entegrasyonu yapılır.
   Selamlar.

 • Onur Bozman
  12 Temmuz 2016, 15:52 CEVAPLA

  Merhabalar. Firmamızın bilişim departmanından sorumluyum. Bayi tahsilat sisteminizi kullanmak istiyoruz. Görüşme talep etmekteyiz bizlere nasıl yardımcı olabilirsiniz ?

  • E-tahsilat@Onur Bozman
   12 Temmuz 2016, 15:58 CEVAPLA

   Onur Bey merhaba;
   https://www.e-tahsilat.com.tr/demo-talebi sayfamız üzerinden demo talebinde bulunursanız eğer E-tahsilat uzmanlarımız sizlerle en kısa sürede iletişime geçerek randevu vereceklerdir. Dilerseniz de 0 212 256 60 00’ı arayabilir ve direk olarak E-tahsilat uzmanlarımız ile iletişime geçerek demo talebinde bulunabilirsiniz.
   Selamlar.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.