Türkiye’nin Bayi Tahsilat Sistemi
 • 3544

Türkiye’nin Bayi Tahsilat Sistemi

Detaylı Bilgi Talebi Online tahsilat sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ( 0212 256 60 00 ) veya demo talep formu doldurabilirsiniz.

Türkiye’nin bayi tahsilat sistemi E-tahsilat; firmaların, bayilerinden, alt bayilerinden ya da kurumsal müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapabilmelerini sağlayan ileri teknoloji bir yazılım paketidir. Bayi tahsilat programı sayesinde, bayileriniz, satış tahsilatlarını sizlerin online ödeme sistemi üzerinden yaparlar. Bu sayede hem bayilerinize çeşitli ödeme seçenekleri sunabilir hem de kendi nakit akışınızı düzene sokabilirsiniz.

bayi tahsilat sistemiBayi tahsilat sistemi ile birlikte açılan online ödeme sistemine istenildiği kadar bayi tanımlanabilmekte ve bayiler kendi müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatlarını kredi kartı ile yapabilmektelerdir. Yapılan tahsilat bayinin cari hesabına kaydedilmektedir. Eğer yetki verilirse bayiler de kendi müşterilerini tanımlayabilmekte ve onlarda müşterilerinden ödeme alabilmektedirler.

Bayi Tahsilat Programı Kullanan Firmalar

Kredi kartı ile internetten güvenli ve hızlı bir şekilde tahsilat yapmak isteyen firma ya da kurumlara özel bir ödeme sayfası açılır. (Örn: https://odeme.intratek.com.tr/https://www.aristonsanalpos.com/) Açılan ödeme sayfası uluslar arası güvenlik önlemleri ile koruma altına alınır. Firmanın sahip olduğu ya da bankalardan alacakları sanal posların entegrasyonu yapılır. Artık firma internette bayilerinden, müşterilerinden, alt bayilerinden ya da son kullanıcılardan online kredi kartı tahsilatı yapabilmektedir.

Panel üzerinden alınan bütün ödemelerin takibi yapılabilmekte, online işlem raporları çıkartılabilmekte ve kullanılan muhasebe / ERP programı ile tam entegrasyon yapılabilmektedir.

Bayi Tahsilat Sistemi Fonksiyonları

✓ Tek çekim ve taksitli tahsilat.

✓ Online iptal, iade.

✓ Tüm muhasebe/ERP sistemlerine kolay entegrasyon.

✓ Cari ve muhasebe ekstre entegrasyonu.

✓ Mobil uyumluluk.

✓ 3D Scure, 256bit SSL şifreleme, PCI DSS standartları altında bayi tahsilat sistemi geliştirilmektedir.

✓ SMS ya da e-mail ile tahsilat.

✓ Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal pos entegrasyonu.

✓ Panel üzerinden detaylı raporlama.

Detaylı Bilgi Talebi

Online tahsilat sistemi hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir ( 0212 256 60 00 ) veya demo talep formu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

8 Yorum

 • Mustafa
  11 Nisan 2016, 09:21 CEVAPLA

  Bayi tahsilat siatemini kullandığımızda ödeme panelimiz olacak mı yasadığımız en büyük sıkıntı kredi kartı ile yapılan mail orderların takip edilememesi ve evrakların hazırlanması. Yani biz öyle bir sistem istiyoruz ki bu ağır yükten bizi kurtarsın ve herşey elimizin altında olsun. Detaylı bilgilendirme rica ediyorum.

  • E-tahsilat@Mustafa
   11 Nisan 2016, 09:45 CEVAPLA

   Mustafa Bey merhaba;
   E-tahsilat bayi tahsilat sistemi ile birlikte sizlere özel bir yönetim paneli kurulmaktadır. Bu panel sayesinde alınan bütün ödemelere anlık, günlük, haftalık, aylık ve dilediğiniz zaman aralıklarında inceleme ve raporlama imkanınız bulunmaktadır. Sizlerin sadece bayi tahsilat sisteminizin yönetim paneline giriş yaparak alınan ödemeleri takip etmeniz yeterlidir. Ödeme detayları, hangi bayi ne zaman ne kadar ödeme yaptı, ERP entegrasyonu sayesinde cari hesap takibini tamamen bayi tahsilat sisteminiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca özel olarak şirkette bulunan diğer yetkililere (finans – muhasebe müdürü, bilgi işlem departmanı, yöneticiler ve benzeri.) dilediğiniz yetkilendirmeyi verebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme ve yönetim panelini inceleyebilmek için talepte bulunabilir ve E-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.
   E-tahsilat Uzmanı

 • Eftelya
  28 Mart 2016, 13:32 CEVAPLA

  Muhasebe ve bilişim departmanı olarak bu sistemi kullanmaya karar verdik. 140 tane bayimiz bulunmakta ve her yıl minimum 10 – 20 arası artış yaşanmakta. Kullandığımız ERP programı ise LOGO Yazılım. Detaylı bilgilendirme talep etmekteyiz.

  • E-tahsilat@Eftelya
   28 Mart 2016, 13:56 CEVAPLA

   Eftelya Hanım merhaba;
   Bayi tahsilat sistemi LOGO yazılım programı ile tam entegre bir şekilde (cari – ekstre entegrasyonu) çalışmaktadır. Aynı zamanda 140 bayinizi ve her sene eklenecek olan bayileri sorunsuzca sisteme ekleyebilirsiniz. Detaylı bilgilendirme e-mail adresinize gönderilmiştir.
   E-tahsilat Uzmanı

 • Tuna Arıkan
  23 Mart 2016, 15:48 CEVAPLA

  Bayi tahsilat sistemini firmamızda kullanmaya basladığımızda bayilerimiz de müşterilerinden ayrıca ödeme alabiliyor mu ? Mesela cari entegrasyonundan bahsedilmiş bayimin bana olan cari borcunu direk ona gelen müşterilerden aldığı ödemelerle kapatmasını istiyorum bu mümkün mü ?

  • E-tahsilat@Tuna Arıkan
   23 Mart 2016, 16:01 CEVAPLA

   Tuna Bey merhaba;
   Bayi tahsilat sistemi ile birlikte hem sizler bayilerinizden ödeme alabilmekte, hem de bayileriniz son kullanıcılardan aldıkları ödemeleri sizlerin kasasına süpürebilmektedir. ERP / Muhasebe entegrasyonu sayesinde sistem kullanmakta olduğunuz ERP/Muhasebe programı ile entegre bir şekilde çalışır. Bu sayede bayilerinizin alty bayilerinden ya da son kullanıcılardan aldıkları ödemeler direk olarak cari hesaplarından düşebilmekte aynı zamanda bayileriniz ekstrelerine ulaşabilmektedirler.
   E-tahsilat Uzmanı

 • Levent
  14 Mart 2016, 17:21 CEVAPLA

  Merhaba. Bayi tahsilat sistemini kullanmak istiyoruz ve şu anda aktif olarak sanal poslarımız mevcut. 100 kadar bayimiz var ve hepsinin aynı anda bus sistemi kullanmalarını istiyoruz. Ancak mesela en iyi satış oranına sahip bayimize özel komisyonlar belirlemek istiyoruz. Bu mümkün müdür ? İyi çalışmalar.

  • E-tahsilat@Levent
   14 Mart 2016, 17:51 CEVAPLA

   Levent Bey merhabalar;
   E-tahsilat bayi tahsilat sisteminde komisyonlu tahsilat seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede dilediğiniz bayiye dilediğiniz komisyon oranını uygulayabilirsiniz. Bununla birlikte bayi tahsilat sistemine dilediğiniz kadar bayinizi tanımlayabilir ve online tahsilat sisteminizi kullanmalarını sağlayabilirsiniz.
   E-tahsilat Uzmanı

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.