• 1742

Bayilerden online ödeme almak istiyorum

Bayilerinden ve onların müşterilerinden online ödeme almak istiyorum diyen firmalar için geliştirilmiş olan E-tahsilat sistemi ile bayi ve alt bayi zincir tahsilatı yapılabilmektedir. Firmaya ait özel bir ödeme sitesi üzerinden gerçekleştirilen tahsilatlar uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmakta ve online sorunsuz kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. 

Bayilerinden ve onların müşterilerinden online ödeme almak istiyorum diyen firmalar için geliştirilmiş olan E-tahsilat sistemi ile bayi ve alt bayi zincir tahsilatı yapılabilmektedir. Firmaya ait özel bir ödeme sitesi üzerinden gerçekleştirilen tahsilatlar uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmakta ve online sorunsuz kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. 

Türkiye’de 1000’in üzerinde büyük ve küçük ölçekli firma bu sistemi kullanarak hem muhasebe departmanlarını rahatlatmış hem de bütün tahsilatlarını sıkıntısız bir şekilde yapmaktadır. Peki firmaların online ödeme sistemi E-tahsilat’ı tercih etme sebepleri nelerdir ? Bu sistem hangi özelliklere ve ayrıcalıklara sahiptir ? Nasıl bir aşama kaydedilerek açılır ?

E-tahsilat Bayi Tahsilat Sistemi

E-tahsilat online kredi kartı tahsilat sistemleri ile, firmalar, bayi ve alt bayilerinden, internet ortamında tüm kredi kartlarından trahsilat yapabilmektedirler. E-tahsilat sistemini kullanan firma kendi logosu, firmasına özgü görsel ve renk tonları ile bir internet sayfasına sahip olmaktadırlar. Bu internet sayfasına girişler ister üyelikli istenirse de üyeliksiz olarak belirlenmektedir. Ödeme yapmak isteyen bayiye gelen müşteriler ya da diğer kurum kuruluşlar bu ödeme sitesine giriş yaparak kredi kart bilgileri ve ilgili tutarlar ile ödemelerini gerçekleştirebilirler.

webte ödeme sistemi

Kurulumu Nasıl Yapılmaktadır

E-tahsilat bayi tahsilat sistemlerine bütün bankaların sanal posları entegre edilebilmektedir. Online kredi kartı ile ödeme alınabilmesi için bankalara sanal pos başvurusu yapılması gerekmektedir. Alınan sanal poslar e-tahsilat sistemine entegre edilir. ENtegre işlemleri tamamlandıktan sonra firma için alınmış olan sanal poslar ve e-tahsilat sistemleri sayesinde bayilerden ve onların müşterilerinden online ödeme alınabilmektedir.

Firmaların kendi siteleri mevcut ise alt alan adlarına ödeme sistemi kurulabilmektedir. Örnek olarak odeme.abcdefirma.com gibi. Eğer firmaların herhangi bir internet siteleri yoksa direk olarak abcdefirma.com adresi alınarak bu adrese e-tahsilat ödeme sisteminin kurulumu yapılmaktadır.

Firmalar e-tahsilat sitemlerini niçin tercih etmektedirler ?

E-tahsilat batyi tahsilat sistemi sayesinde bütün bayiler online olarak takip edilebilmekte ve ne kadar ödeme aldıkları sahip olunan panel üzerinden görülebilmektedir. Evet e-tahsilat sistemini kullanan firmalar bütün yönetimi sağlayabilecekleri bir admin paneline sahip olmaktadırlar. Bu panel üzerinden hangi bayiden ne kadar ödeme alınmış, hangi bankanın sanal posuna ne kadar ödeme yapılmış, hangi saatlerde ne kadar çekim gerçekleştirilmiş, ödemeler taksitli mi yoksa tek çekim mi gerçekleştirilmiş gibi yüzlerce özellikten faydalanabilmektedirler.

online ödeme yazılımları

Muhasebe programları ile entegrasyon

E-tahsilat sistemleri muhasebe programları ile entegre bir şekilde çalışabilmektedirler. Yani alınan kredi kartı ödemeleri online olarak faturalandırılabilmekte ve muhasebe – finans departmanlarına bütün tahsilatlar eksiksiz ve tam zamanında aktarılmaktadır Ne iş gücü ne de zaman kaybı yaşanmamaktadır. Sıfır hata sayesinde klsaik tahsilat dönemlerindeki cirolardan çok daha fazlası bu sistem sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Kimler e-tahsilat bayi tahsilat sistemlerini kullanabilmektedirler

Bayisi, tahsilat toplaması gereken kişileri, üyeleri kısacası online ödeme almak isteyen bütün firmalar e-tahsilat online kredi kartı tahsilat sistemlerini kullanabilmektedir. 1000’in üzerinde referans firmadan bazıları Referanslarımız sayfasında verilmiştir. Bu sayfaları inceleyerek hem ödeme almadan önceki ana ekranı hem de hangi firmaların bayi tahsilat sistemi e-tahsilatı kullandıklarını görebilirsiniz. Referans sayfamız: https://e-tahsilat.com.tr/referanslarimiz

E-tahsilat sistemleri ile neler yapılabilir

Bayilerinizden, onlara gelen müşterilerinden, size ödeme yapmak isteyen herkesden online kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz. Yönetim panelinizi kullanarak ister tek çekim isterseniz de taksitli ödeme olanakları sağlayabilirsiniz. Her bayinize farklı komisyon oranları belirleyebilirsiniz. Ödeme takibi anlık olarak yapabilirsiniz. Ödeme yapmak isteyenlere cep telefonları, tablet bilgisayarları ve diğer internete bağlanan cihazlarından bu işlemi gerçekleştirebilmelerini sağlayabilirsiniz. Sektröünüze göre mail order ya da tekrarlı çekim işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. PCI DSS, Firewall, IPS, IDS, 128bit SSL şifreleme ve Raid5 güvenlik önlemleri sayesinde bütün bu işlemlerinizi uluslar arası ileri derece güvenlik önlemleri altında yapabilirsiniz.

ÜCRETSİZ DEMO ve BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat bayi tahsilat sistemini daha yakından inceleyebilmek ve yönetim paneli üzerinden yapılan işlemleri online olarak görebilmek için demo talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Bilgi ve demo talebi ücretsizdir. Sistemi daha yakından tanıyabilmeniz için geliştirilmiştir.  https://www.e-tahsilat.com.tr/demo-talebi adresine girerek detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.