• 1666

Bayilerin Cirosunu Tek Bir Sistemde Toplama

Firmanızın bayileri ve bu bayilerin cirolarını toplarken sorun mu yaşıyorsunuz ? Alt bayileriniz mevcut ancak bulundukları konum itibari ile kredi kartı ile ödeme alamıyorlar mı ? Onların kredi kartlarından online ödeme almalarını sizlerin de bu ödemeleri online takip edebileceğiniz bir sisteme sahip olmanızı ister misiniz ? O halde bu makalemizi dikkatli bir şekilde okumaya devam

Firmanızın bayileri ve bu bayilerin cirolarını toplarken sorun mu yaşıyorsunuz ? Alt bayileriniz mevcut ancak bulundukları konum itibari ile kredi kartı ile ödeme alamıyorlar mı ? Onların kredi kartlarından online ödeme almalarını sizlerin de bu ödemeleri online takip edebileceğiniz bir sisteme sahip olmanızı ister misiniz ? O halde bu makalemizi dikkatli bir şekilde okumaya devam edebilirsiniz.

Nethasilat Online Tahsilat Sistemleri

E-tahsilat online kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için bir sistem geliştirdi. 12 yıllık Eçözüm firmasının tecrübeleri sonucu Netahsilat e-tahsilat paketleri ile bayilerinizden online kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz. Sadece bir sanal pos kullanarak bütün bayilerinizin cirolarını tek bir sistemde toplayabilir ve daha bayilerinizin hak edişlerini onlara gönderebilirsiniz. Bayilerinizin satış oranlarına göre ürünlerinizin satışlarında komisyon oranları belirleyebilir ve müşterilerinize de taksitli ödeme seçeneklerini kullanmalarına izin verebilirsiniz.

bayilerden tahsilat

E-tahsilat Sistemlerini Bir Örnek İle Açıklayalım

Firmasınız ve şu anda 20 tane şehirde bayiniz bulunmakta. Her bayiniz sizin ürünlerinizi satıyor. Hangi bayi ne kadar satış yapmış, en çok satılan ürün hangisi, cirolar zamanla nasıl değişiyor, bayileriniz hangi ürünlere yoğunluk gösteriyor ve bir çok özelliği daha öğrenmek istiyorsunuz.

Size bir e-tahsilat sitesi açılıyor. Örnek olarak referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Direk nasıl bir sistem sahip olacağınızı görebilmek için ise örnek siteye ulaşabilmek için tıklayınız. Görmüş olduğunuz gibi bayilerinizin ödeme alabilmesi için işletmeniz adına bir tahsilat sitesi açılır. Bayilerinize özel kullanıcı adları ve şifreler belirlersiniz. Bayileriniz sahip oldukları bu bilgiler ile sisteme giriş yaparlar. Yapılan girişin ardından online ödeme sayfasına tıklarlar. Bu sayfa sayesinde mağazalarına gelen müşterilerinden kredi kartı ile ödeme alabilirler.

E-tahsilat Sitesinin Kullanımı

İlk olarak işletmenize uygun olan e-tahsilat sistemini seçersiniz. Ürünlerimiz sayfasından e-tahsilat paketlerinin özelliklerine bakabilirsiniz. Ardından e-tahsilat siteniz son derece ileri güvenlik önlemleri ile açılır. Turkcell alt yapısını kullanan sunucular ile birlikte 128bit SSL şifreleme sistemlerinin kullanıldığı ödeme sayfaları oluşturulur. Son olarak bankalardan alacağınız sanal poslar bu sisteme entegre edilir. Artık siteniz ödeme almaya hazır hale getirilmiştir.

Bayilerinizin mağazasına gelen müşteriler ürünleri kredi kartı ile almak istediklerinde bu sistemi kullanabilmektedirler. Örnek olarak bayinizin müşteri 100 TL’lik alışveriş yapmak istiyor. Bayiniz hemen kullanıcı adı ve şifresi ile e-tahsilat sitenize giriş yapar. Ardından ödeme sayfasına tıklar. Bu sayfayı müşteriye yönlendirerek anlık online ödeme yapmasını sağlar. Müşteriden istenen bilgiler size kalmıştır ancak kredi kartı bilgilerini girmelidir. Bu sistemi şu şekilde düşünebilirsiniz. İnternette alışveriş yaparken ürün satın alacağınız zaman ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Siparişinizi tamamlayabilmek için ise bazı bilgileri girersiniz ve ödeme sayfasına tıklarsınız. İşte bu sistemi bütün bayilerinizin kullanabilmesini sağlayacaksınız.

Sistemi Denemek İsterseniz

Yaız ile tahsilat sistemlerini anlatmak oldukça zordur. Mutlaka eksik kalmış yanları kalabilmektedir. Bununla birlikte cirolarınızın artışına sebebiyet verecek onlerca daha özelliği bulunmaktadır. Örnek olarak bütün işlemlerin takibini siz yönetici panelinizden yapabilmektesinizdir. Muhasebe programları ile bu sistemin entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. İşlemlerin raporlarını online bir şekilde çıkartabilirsiniz. Dah bir çok özelliği online deneyebilmek için demo talebinde bulunabilirsiniz. E-tahsilat demo talebi için tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.