• 1797

Bayileriniz Müşterilerinden Kredi Kart ile Ödeme Alsın

Büyük firmaların genellikle bayileri ve o bayilerinde alt bayileri bulunmaktadır. Bayi ve alt bayi sayısı bazı firmalarda yüzlerce olabilmektedir. Her bayi ve alt bayinin kredi kartı ile ödeme imkanı olmayabilir. Bu durum mağazalara kredi kartı ile ürün almak isteyen müşterilerin geri çevrilmesine sebep olmaktadır. Halbuki milyonlarca insan kredi kartı kullanmakta ve alacakları ürünlerin ödemesini bu

Büyük firmaların genellikle bayileri ve o bayilerinde alt bayileri bulunmaktadır. Bayi ve alt bayi sayısı bazı firmalarda yüzlerce olabilmektedir. Her bayi ve alt bayinin kredi kartı ile ödeme imkanı olmayabilir. Bu durum mağazalara kredi kartı ile ürün almak isteyen müşterilerin geri çevrilmesine sebep olmaktadır. Halbuki milyonlarca insan kredi kartı kullanmakta ve alacakları ürünlerin ödemesini bu kartlar ile sağlamaktadırlar.

Firma yetkilisi olarak bütün bayilerinizin, ve onların alt bayilerinin tek bir sistem üzerinden kredi kartı ile ödeme almalarını ister misiniz ? Bu soruya cevabınız evet ise teknoloji ve internetin sizlere sunduğu e-tahsilat online tahsilat sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Ne işe yarar bu sistemler ?

Online Tahsilat Sistemleri Ne İşe Yarar

Bütün bayilerinize ve onların alt bayilerine gelen müşterilerden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Alınan bütün ödemeleri tek bir çatı altında yani firmanız için alacağınız banka sanal pos hesabına aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin hesabınızda toplanacak ödemeler sayesinde hangi bayinizin kredi kartı ile ne kadar satış yaptığını öğrenebilirsiniz. Bu sistem nasıl çalışır ?

E-tahsilat Sistemleri Nasıl Çalışır ?

İlk aşama sizin için bir alan adının alınmasıdır. Alan adı internette sizin sahibiniz olacağınız bir ismin tescilidir. Firmanızın bir internet sitesi varsa alan adı (domain) hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak bir sitesi olmayanlar için alan adını anlatmak gerekirse; herhangi bir siteye giriş yapabilmek için kullandığınız tarayıcıda (Google Chrome, Explorer, Yandex, Bing, Mozilla) yazmış olduğunuz adrestir. Önek olarak http://odeme.fakirevaletleri.com.tr/ ya da https://hankookb2b.com/ sitelerini inceleyebilirsiniz.

Eğer internet siteniz var ise bu sitenin alt domainine e-tahsilat sistemlerinin kurulumu yapılır. Eğer firmanızın sitesi yok ise size bir alan adı alınır ve e-tahsilat sistemleri bu alan adına kurulur. Nedir etahsilat sistemleri ?

E-tahsilat Sistemleri Tanıtım Videosu

E-tahsilat Sistemleri

E-tahsilat sistemleri internette bütün kredi kartlarından online ödeme alabileceğiniz bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde bir internet siteniz olur. Ödeme yapacak olan bütün müşteriler bu siteye giriş yaparak kredi kartları ile ödemelerini gerçekleştirebilirler. Bayileriniz, mağazalarına gelen ve kredi kartları ile ödeme yapmak isteyen müşterileriniz olduğunda bu siteye sizin belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparlar. Ardından ödeme sayfasına gelerek müşterilerinin ödeme yapmaları gereken miktarı yazarlar. Müşteri kredi kart bilgilerini girer ve ödeme tamamlanarak ilgili ücret sanal pos hesabınıza geçer.

Sağlanan Avantajlar Nelerdir ?

Hiç bir bayinizin pos kullanmasına gerek yoktur. Sadece ana firma adına alınacak olan sanal pos yeterli olacaktır. Siz bütün bayilerinizi takip etme ayrıcalığına sahip olursunuz. Müşterilerinize isterseniz taksitli isterseniz de tek çekim ödeme olanağı sunabilirsiniz. Yapılan ödemelerde bir sıkıntı yaşandığında yönetim panelinize girerek bu işlemi saniyeler içerisinde iptal edebilir ve müşterinize iade edebilirsiniz.

Yönetim Paneliniz Hakkında

Bu sistemin bütün yönetimi sizin elinizdedir. Bayilerinizin satış hasılatı sizin kasanıza girer bu sayede bütün yapılan işlemlere hakim olursunuz. Hangi ay, hangi gün, hangi saat, hangi bayiniz ne kadar satış yapmış takip edebilirsiniz. Bununla birlikte müşterilerin evden ödeme yapmalarını yani bayiye gelmeden kredi kartı ile sizin sitenize giriş yaparak ödeme yapmalarını da sağlayabilirsiniz. Sanal poslarda sunacağınız komisyon oranları, taksit imkanlarının ayarlamaları yapabilirsiniz.

İnternete bağlanabilen herhangi bir cihaz sayesinde bu sistemi kullanabilirsiniz. Cep telefonunuz, tablet bilgisayarınız, laptop ya da masaüstü bilgisayarınız ile işlem yapabilirsiniz. Banka raporları, bayi raporları, satış raporlarını çıkartabilir ve aynı zamanda grafiksel bir şekilde alınan bütün ödemelerin takibi yapabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.