• 1754

Bayilerinizden Kredi Kartlarıyla Tahsilat Yapın

Büyük bir firma iseniz ve birden fazla bayiniz-alt bayiniz varsa, onlardan tahsilat yapmak oldukça zor olabilir. Bayi tahsilat sistemi sayesinde bayilerinizden ve alt bayilerinizden online bir şekilde kredi kartları ile ödeme alabilirsiniz. Büyük ihtimal gba yerine tahsilatçı göndererek ya da havale ile ödeme alıyorsunuz. Bu şekilde alınan ödemelerin takibi oldukça zordur. Zorluğun yanı sıra yapılan

Büyük bir firma iseniz ve birden fazla bayiniz-alt bayiniz varsa, onlardan tahsilat yapmak oldukça zor olabilir.

Bayi tahsilat sistemi sayesinde bayilerinizden ve alt bayilerinizden online bir şekilde kredi kartları ile ödeme alabilirsiniz. Büyük ihtimal gba yerine tahsilatçı göndererek ya da havale ile ödeme alıyorsunuz. Bu şekilde alınan ödemelerin takibi oldukça zordur. Zorluğun yanı sıra yapılan ödemelerin kayıtlarını tutmak zordur ve tutulan kayıtları dilediğiniz zaman gözden  geçirmek için tek bir bilgisayara (muhasebede) ya da evraklara saatlerce bakmanız gerekmektedir.

Bayi tahsilat sistemi ile bayi ya da alt bayilerinizden hatta onların müşterilerinden online kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Banka başvurusu yapmadan, sanal pos için ekstra bir ücret ödemeden, hatta sanal pos alma zorunluluğu olmadan tahsilatlarınızı online bir şekilde yapabilirsiniz.

Hemen bayi tahsilat sistetemi nedir anlatalım. Komisyon oranları oldukça düşük olan Paynet sistemindeki 7 adet sanal posu kullanırsınız. Bu poslar sayesinde kendi internet siteniz üzerinden bayilerinizden tahsilat yapabilirsiniz.

Size özgü bir e-tahsilat sitesi açılır. Örnek olarak http://www.tdmtahsilat.com/ ya da http://e-payment.iticu.edu.tr/ sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Eğer siteleri gözden geçirdiyseniz bir kullanıcı girişi kısmı ve kayıt ol kısmının olduğuna mutlaka dikkat etmişsinizdir. Size tahsilat yapmak isteyen bayileriniz ya da müşterileriniz kayıt ol kısmından size ait olan siteye üye olur. Bu sadece 1 dakikasını alır. Ardından sisteme giriş yapar. Karşısına aşağı resmin sol kısmındaki gibi bir ekran gelir. Tutar kısmına yapacağı ödemeyi yazar. Ödeme yapacağı seçenekleri seçer. Ve son olarak kredi kartı bilgileri ile açıklama kısmını doldurur ve ödemesini yapar.

sanal pos ödeme sistemi

Ödeme yapıldığı anda para hesabınıza geçer. Yapılan ödemeler paynet komisyon oranları ile işlem görür ve Arena’daki cari hesabınıza aktarılır. Cari hesabınızda biriken paraları dilerseniz haftalık olarak nakit bir şekilde çekebilir ya da Arena’da bulunan bilişim ürünlerinden satın alabilirsiniz.

Bu paketin sizlere sağlamış olduğu avantajlara gelince; kendinize özgü bir tahsilat siteniz olur. Bayilerinizle teker teker ödeme almak için görüşmenize gerek kalmaz. Muhasebe kısmında oldukça zorlanılan işlem raporları ve kayıtlarınızı siteniz kendisi yapar. Bayilerinize taksitli, tek çekim, dövizli çekim gibi seçenekler sunabilirsiniz. Bayiye özel komisyon oranları belirleyebilirsiniz.

İşte onlarca zaman kaybı ve iş gücü harcanmasına rağmen yapılamayan tahsilatlarınızı sadece bir kaç tıkla online tahsilat sistemleri sayesinde yapabilirsiniz.

e-tahsilat iletişim

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.