• 1602

Bütün şirketler bu online ödeme sisteminde yoğunlaşıyor

Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan e-tahsilat online tahsilat sistemleri şirketlerin tahsilat sorunları ortadan kaldırıyor. Teknolojinin getirmiş olduğu bütün özellikleri bir araya getiren e-tahsilat sistemleri online kredi kartı tahsilatı ve takip özelliği sayesinde, özellikler KOBİ'ler ve büyük şirketlerin tercihleri arasına girmeye başlamış durumda. Tahsilat yaparken sıkıntı çeken şirketler bu sistemi kullanarak rahat bir nefes alıyor ve alınan bütün ödemeleri tek bir nokta üzerinden takip edebiliyor.

Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan e-tahsilat online tahsilat sistemleri şirketlerin tahsilat sorunları ortadan kaldırıyor. Teknolojinin getirmiş olduğu bütün özellikleri bir araya getiren e-tahsilat sistemleri online kredi kartı tahsilatı ve takip özelliği sayesinde, özellikler KOBİ’ler ve büyük şirketlerin tercihleri arasına girmeye başlamış durumda. Tahsilat yaparken sıkıntı çeken şirketler bu sistemi kullanarak rahat bir nefes alıyor ve alınan bütün ödemeleri tek bir nokta üzerinden takip edebiliyor.

E-tahsilat sistemlerini kullanan şirketler bir adım önde

Etahsilat sistemlerini kullanan şirketler yararlanmakta oldukları özellikler sayesinde rakip ve benzer firmalara göre bir adım öndeler. Özellikle müşterilere sunulan kolay ödeme sayfası ve şirketlerin kurumsallığını ön plana çıkaran online tahsilat sistemleri sayesinde finans departamanın da yaşanmakta olan hatalar minimuma indiriliyor.

online ödeme yazılımları

E-tahsilat sistemleri nasıl çalışıyor ?

Bu sistemi kullanmak isteyen firmaya özel bir ödeme sayfası açılıyor. Bu sayfa ister firmanın alan adı altında istenirse de yeni bir alan adı ile gerçekleştirebiliyor. Örnek ödeme sayfaları için Referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Açılan siteye, bütün istekleri karşılayacak şekilde dizayn edilmiş olan e-tahsilat sistemi kuruluyor. Ardından şirketin alacağı ya da aldığı sanal pos kurulumu bu sisteme gerçekleştiriliyor. Ödeme sayfaları 128bit SSL şifreleme sistemleri ile tamamen güvenlik altına alınıyor. Bu işlemler gerçekleştirildikten sonra ise şirket bütün tahsilatlarını kendine özel olan ödeme sayfasından yapabiliyor.

E-tahsilat onlien ödeme sistemleri sadece ödeme almak için mi kuruluyor ?

E-tahsilat online ödeme sistemlerine sahip olan firmalar ödemelerini kendi internet sayfalarından, kendi banka sanal poslarına aktarımını sağlayabiliyor. Yani ödeme yapacak olan bütün firmalar, bireysel müşteriler, bayiler bu sisteme giriş yaparak kredi kartları ile ödemelerini yapabiliyor. Ancak bu sistem sadece ödeme almış için kurulmuyor. Şirket yöneticisi için özel olarak açılan yönetim paneli sayesinde bütün ödemelerin de online takibi yapılabiliyor. Şirket yöneticisi istediği filtrelemeyi yaparak yapılan ödemelerin takibini gerçekleştirebiliyor. Yönetim paneli özelliklerini daha yakından inceleyebilmek için hazırlanmış olan sunuma göz atabilirsiniz. E-tahsilat tanıtım sunusuna ulaşabilmek için; http://netahsilat.com/e-tahsilat-paketi sayfasını ziyaret ederek Tanıtım Sunusu butonuna tıklayabilirsiniz.

E-tahsilat online ödeme sistemlerini kullanan şirketler hangi avantajlardan faydalanıyor

Klasik tahsilat tekniklerini, e-tahsilat sistemleri ile rafa kaldıran şirketler bu sistemin bir çok özelliğinden faydalanabiliyor. Yanlış bir ödeme yapıldığı zaman sadece yönetici paneline giriş yaparak bu sistem sayesinde isterlerse online iptal isterlerse de online iade işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Üstelik yönetici paneli özelliklerinin tamamını internete bağlanabilen cep telefonları üzerinden de gerçekleştirebiliyorlar. Bu durum aynı zamanda ödeme yapacak olan alacaklıları içinde geçerli. Yani şirkete ödeme yapacak olanlar cep telefonlarını kullanarak ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

kredi kartı tahslat sistemi

Şirketler tahsilat yapacaklarına kendilerini hatırlata biliyorlar

Tahsilat yapmanız gereken 200 ayrı firma ya da bireyin olduğunu düşünün. Hepsini teker teker aramak ne kadar zor dimi. E-tahsilat sistemleri sayesinde isterseniz mail ile isterseniz de sms göndererek ödemelerini hatırlamalarını sağlayabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde ödeme gününü yoğunluktan dolayı unutan ve sizi finansal anlamda sıkıntıya düşüren bu durumdan, yönetici panelinizde bulunan tek bir tuş ile kurtulabiliyorsunuz.

Bütün buraya kadar tamam peki sistemin güvenliği nasıl sağlanıyor 

Size özel olarak açılan ödeme sayfanızın güvenliği son derece ileri güvenlik önlemleri ile donatılıyor. Turkcell alt yapısını kullanan sunucularda ödeme siteleriniz barındırılıyor. Bu sunucular özel olarak Firewall, IPS, IDS, ve Raid5 güvenlik önlemleri ile donatılıyor. Bunlarla birlikte ödeme sayfalarınızda özel olarak 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılıyor. Güvenlik hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Güvenlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-tahsilat sistemlerini test etmek ister misiniz 

Yukarıda anlatılan özelliklerin yanı sıra e-tahsilat sistemlerini online olarak test etmek isteyebilirsiniz. Bu sebeple Eçözüm ücretsiz olarak demo talebinde bulunmanızı sağlamakta ve sistemi online test etme şansını sizlere sunmaktadır. Hayatta her şeyde olduğu gibi bu sistem hakkında da test etmeden karar veremezsiniz. E-tahsilat sistemlerini online ve ücretsiz bir şekilde inceleyebilmek için detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

E-tahsilat sistemleri hakkında telefon üzerinden destek alarak bilgi almak istiyorsanız 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayabilir ve destek ekibimize aklınıza takılan ya da öğrenmek istediğiniz bütün soruları sorabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.