• 1695

Cep Telefonu ile Tahsilat

E-tahsilat online tahsilat sistemlerini kullanarak cep telefonu ile tahsilat yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan bütün ödemelerin takibini yine internete bağlanabilen mobil telefonlar ya da tablet bilgisayarlar üzerinden takip edebilirsiniz. Şimdi cep telefonu ile tahsilat nasıl yapılmaktadır detaylı bir şekilde anlatalım. Anlatımlar resimli görselleri ve açıklamalar ile gerçekleştirilmiştir. Tahsilat ekranınızı açıp kullanıcı adı ve şifrenizi yazıyorsunuz. Sisteme giriş

E-tahsilat online tahsilat sistemlerini kullanarak cep telefonu ile tahsilat yapabilirsiniz. Aynı zamanda yapılan bütün ödemelerin takibini yine internete bağlanabilen mobil telefonlar ya da tablet bilgisayarlar üzerinden takip edebilirsiniz. Şimdi cep telefonu ile tahsilat nasıl yapılmaktadır detaylı bir şekilde anlatalım. Anlatımlar resimli görselleri ve açıklamalar ile gerçekleştirilmiştir.

Tahsilat ekranınızı açıp kullanıcı adı ve şifrenizi yazıyorsunuz.

cetelefonu-tahsilat

Sisteme giriş yapınca yani login olunca “Online Ödeme Yapmak İçin Tıklayınız”  butonuna basarak ödeme sayfasına giriş yapmış oluyorsunuz.

cetelefonu-tahsilat

Yapılacak olan tahsilat tutarını yazdıktan sonra tek çekim ya da taksitli çekim ödeme seçeneklerinden bir tanesini seçiyorsunuz.

cetelefonu-tahsilat

Ödeme yaparken taksitli seçim yapıyorsanız taksit tablosu karşınıza çıkacaktır. Bu alandan banka ve yapılacak olan taksit sayısını seçiyorsunuz.

cetelefonu-tahsilat

Ve son olarak yapılan işlem kredi kart bilgilerini girerek “Ödemeyi Tamamla” butonuna basmak oluyor.

cetelefonu-tahsilat

Onay mesajı geldiği anda tahsilat yapılmış olur. Onay mesajı, hata mesajı ödemenin yapılıp yapılmadığına dair bilgilendirmeyi ekranınıza yazdırılır.

YÖNETİM PANELİ

Cep telefonu ile tahsilat yapabildiğiniz e-tahsilat sistemlerinin birde yönetim paneli bulunmaktadır. Yönetim paneli aracılığı ile yapılan tahsilatların bütün kontrolleri gerçekleştirilebilmektedir. Kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak yönetim panelinize giriş yaparsınız. Karşınıza delen yönetim alanı sizlere anlık canlı tahsilat bilgilerini vermektedir. Hangi bayi – müşteri ne kadar ödeme yapmış, tutarlar ne kadar, grafiksel ve istatistiksel bilgiler neler bu sayfa sayesinde öğrenebilirsiniz.

tahsilat

İşlem Listesi

İşlemler menüsüne tıkladığınız anda yapılan tahsilatlarınızı listeli bir şekilde görebilirsiniz. Bu menüde bayi, banka, taksit, tek çekim bazında ve bir çok farklı filtreye göre raporlama yapabilirsiniz. Eğer ödemeler hatalı bir şekilde gerçekleştirildi ise online olarak iptal / iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Grafiksel raporlar

Size yapılan ödemeler ile ilgili çok çeşitrli grafiksel raporlar alabilirsiniz. Bankaların raporları, müşterilerinizin raporları ve dönemsel olarak tahsilat raporlarını takip edebilirsiniz. Bu sayede firmanızın finansal durumu ve çalışması hakkında bilgi sahibi olabilmektesinizdir.

Sanal poslara taksitlendirme

E-tahsilat sisteminize kurulacak lan sanal poslarınıza istediğiniz taksitlendirme seçeneğini açabilirsiniz. Taksit seçeneklerinize dilediğiniz gibi komisyon oranları ekleyebilirsiniz.

Güvenlik nasıl sağlanmaktadır

E-tahsilat mobil uygulaması uluslararası standartlarda güvenlik sistemleri ve teknolojileriyle korunmaktadır. Hem işlem yapılan kredi kart bilgilerinin güvenliği hem de veri güvenliği koruma altındadır. E-tahsilat sistemleri 128bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmakta ve aynı zamanda firewall, IPS, IDS sistemleri ile saldırı ve tehditlere karşı önlemler alınmaktadır. Periyodik ödemeler için PCI DSS standartlarında güvenlik altyapısına sahiptir.

tahsilat-guvenlik

E-tahsilat sistemleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek veya bu sistemleri online olarak test edebilmek için demo talebinde bulunabilir ya da 0 212 256 60 00‘ı arayabilirsiniz. Demo talebi için tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.