• 2457

Cep Telefonundan Mobil Aidat Toplama

Aidat toplama süreçleri dernekler, vakıflar, siteler gibi kurumlar için oldukça zor ve stresli olan süreçlerdir. Üyelerle teker teker iletişime geçmek, takibini yapmak, hesaplamalar yapmak oldukça zor ve uzun süreçler almaktadır. Ödemelerde ki aksamalar, takipte yaşanan sıkıntılar kurumlar için maddi zorlukları da beraberinde getirmektedir. Aidatların daha profesyonelce toplanması için artık dernekler, vakıflar ve siteler online tahsilat sistemlerini

Aidat toplama süreçleri dernekler, vakıflar, siteler gibi kurumlar için oldukça zor ve stresli olan süreçlerdir. Üyelerle teker teker iletişime geçmek, takibini yapmak, hesaplamalar yapmak oldukça zor ve uzun süreçler almaktadır. Ödemelerde ki aksamalar, takipte yaşanan sıkıntılar kurumlar için maddi zorlukları da beraberinde getirmektedir.

Aidatların daha profesyonelce toplanması için artık dernekler, vakıflar ve siteler online tahsilat sistemlerini tercih etmeye başlıyorlar. Online tahsilat sistemleri ile tüm sorunlar ve zorluklar ortadan kalkıyor. Takipler kolaylaşıyor, ödemeler hızlıca ve online olarak gerçekleşiyor. Unutulma veya atlanma olmayacağı gibi, manuel takip ve iş yükü de ortadan kalkıyor. Üstelik otomatik ödeme talimatlarıyla periyodik olarak alınması gereken ödemeler düzenli olarak otomatik gerçekleşiyor.

 

Netahsilat Mobil Aidat Sistemi

mobil aidatNetahsilat mobil aidat sistemi ile üye ve abonelerinizden aidat ve ödemelerinizi online olarak kredi kartıyla ve kolayca alabilirsiniz. Sistem üzerinden tüm üyelerinizi kolayca takip edebilir, ödeme yapmayan üyelerinizin telefonlarına mail veya sms ile ödeme linki gönderebilirsiniz. Biriken borçları sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Ödemeler online olarak kredi kartı ile geçekleşir ve direk olarak kurum hesabınıza geçer. Ayrıca ödeme tamamlanınca hem size, hemde üyenize ödemenin yapıldığına dair bildirim gider.

Düzenli olarak almanız gereken ödemelerde ise Netahsilat mobil aidat sisteminin periyodik tahsilat özelliğini kullanabilirsiniz. Bu sayede üyenizden aldığınız onay ile birlikte kart bilgisini sistem kaydeder ve belirlenen dönemlerde otomatik olarka ödeme işlemi gerçekleşir.

Netahsilat mobil aidat sistemi ile nakit akışınız düzene girer, ödemeleriniz aksamaz ve ayrıca iş yükünden kurtulursunuz.

Sistem hakkında detaylı bilgi edinmek için demo talep formu doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz. 0212 256 60 00

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.