Cep Telefonundan Mobil Aidat Toplama

Aidat toplamak özellikle site yöneticilerini ve dernek başkanlarını oldukça zorlayan bir durumdur. Binlerce üyenin ya da apartman sakinlerinin hepsinden aynı zamanda aidat toplamak oldukça fazla iş gücüne sahip olmayı gerektirir. Bir günde toplanması gereken aidat bazen onlarca günü almaktadır.

Aidat toplamak zaman alıcıdır ve fazla iş gücü harcanmasına sebep olmaktadır. Bunların yanı sıra bir çok sıkıntısı da bulunmaktadır. Üyeler ya da apartman yöneticileri aidatlarını unutabilir ya da vakitleri olmadığı için yatıramayabilirler. Tatile çıkmış olabilirler ya da iş seyahatinde olabilirler. Binlerce kişinin olduğu dernek ve sitelerde bu durumun yaşanması olasıdır. Peki ödenmeyen aidatlar ne gibi zorluklar çıkartabilir ? Site yönetimi için sitenin gereksinimi olan ve düzeni sağlayan işler yapılamaz. Dernek yönetimleri için derneğin amacına ulaşması engellenir. Bu yüzden aidatları zamanında ve düzenli olarak toplamak gerekmektedir.

 

aidat toplama
 

Aidatlarınızı daha düzenli bir şekilde toplamanızı sağlayan e-tahsilat aidat toplama programı ile bütün kredi kartlarından aidatlarınızı düzenli bir şekilde toplayabilirsiniz. Bu sistem internet tabanlı bir yazılım ile çalışmaktadır. Aidatlarınızı toplanabilmesi için öncelikle bir sanal pos alınması gerekir. Ardından bir internet sitesi açılır. Sanal pos bu internet sitesine entegre edilir. Entegrasyon işlemlerinden sonra apartman sakinlerinden yahut dernek üyelerinden kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz. Aidat ödemesi yapmak isteyenler sizin aidat toplama sitenize giriş yapar. Ardından ödeme sayfasına giriş yapar. Ve kredi kartı bilgilerini girerek aidatını öder. Bu işlem yaklaşık olarak 3 dakikalarını almaktadır. Sizlerin onları aramanıza gerek yoktur. Ödeme yapılıp yapılmadığını öğrenmek için saatlerce banka hesaplarınızda dolaşmanıza da gerek yoktur. Yönetici panelinizden sitenize giriş yaptığınızda kim hangi açıklama ile ne kadar ödeme yapmış öğrenebilirsiniz. Ayrıca üyeleriniz ya da apartman sakinleri dilerlerse otomatik ödeme talimatı da verebilirler. Her ay düzenli olarak size aidatlarını ödeyebilirler.

Bu program cep telefonlarına da entegre edilmiştir. Entegrasyon sayesinde mobil aidat toplama işlemi de yapabilirsiniz. Yani üyeleriniz cep telefonlarından mobil tahsilat yapabilir sizde cepten tahsiat özelliği ile internete bağlanabilen herhangi bir cep telefonunuzdan yapılan ödemeleri kontrol edebilirsiniz. Bütün bu özelliklerin yanı sıra raporlama ve işlem raporlarını dosya halinde indirme özelliğine de sahip olabilirsiniz.

Sıkılmadan, onca telefon mail fax trafiği ile uğraşmadan, ofisinizde ya da dernek odanızda cep telefonunuzdan aidatların ödenip ödenmediğini kontrol edebilirsiniz. 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.