• 1896

Cep Telefonundan Online Tahsilat

Öncelikle online tahsilatın ne olduğunu henüz duymamış olanlar için biraz açıklama yapalım. Daha sonra cepten nasıl tahsilat online bir şekilde tahsilat yapıldığına dair bilgileri verelim. Online tahsilat internet üzerinden kredi kartları ile tahsilat yapmanızı sağlar. Kredi kartı bilgilerinizle ile online bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz. Online tahsilat sistemleri ise online tahsilatın kurulması için yazılmış olan sistemlerdir.

Öncelikle online tahsilatın ne olduğunu henüz duymamış olanlar için biraz açıklama yapalım. Daha sonra cepten nasıl tahsilat online bir şekilde tahsilat yapıldığına dair bilgileri verelim.

Online tahsilat internet üzerinden kredi kartları ile tahsilat yapmanızı sağlar. Kredi kartı bilgilerinizle ile online bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz. Online tahsilat sistemleri ise online tahsilatın kurulması için yazılmış olan sistemlerdir.

Size bir internet sitesi açılır ve online tahsilat sistemi bu site içerisine entegre edilir. Daha sonra bu siteniz ve sisteminiz sayesinde online bir şekilde müşterilerinizden ya da firma iseniz bayilerinizden ödeme alabilir, tahsilat yapabilirsiniz. Anlık bir şekilde kredi kartı numaralarınızı girerek hızlı bir şekilde ödeme yapılabilinir.

Evet bir yazılım paketi alıyorsunuz ve bu yazılım paketi varsa eğer sizin sitenizin alt domaini olarak kuruluyor, eğer yoksa bizler sizler için bir site açıyoruz. Bu sitenin görsel olarak görüntüsü aşağıdaki gibidir.

online tahsilat

Online Tahsilat Sistemlerine Örnek Bir Site Açılış Ekranı

Sitenizin admini siz oluyorsunuz. Size verilen bir kullanıcı ismi ve şifre ile bütün ödemelerin yönetimi elinizin altında oluyor. Dilediğiniz kadar kullanıcınıza veya müşterinize kullanıcı adı alıp şifre verebiliyorsunuz. Daha sonra sizde ödeme yapacak olan kullanıcınız, kullanıcı ismi ve şifresi ile sisteme giriş yapıyor. Ödeme sayfasını açıyor kredi kartı bilgilerini giriyor ve ödemesini yapıyor. Ödeme yapıldığı anda size bir mail geliyor ve online bir şekilde ödemenizi öğrenebiliyorsunuz.

Yapılan ödemeleri iptal etme yetkiniz bulunmakta. Bunun yanında kredi kartına taksit yapma seçeneğiniz bulunmakta. Komisyon oranlarını belirleyebiliyor bütün ödemelerin günlük raporlarını alabiliyorsunuz.

Eğer muhasebe de sıkıntılarınız varsa muhasebe programına integre edilebiliyor ve artı vadesi geçen ödemeler diye bir cümleyi lugatınızdan atıyorsunuz. Ayrıca işlemler raporlarını yazdırabiliyor ve dilediğiniz kadar sanal posu bu sisteme integre edebiliyorsunuz. Sanal posunuz yoksa neticaret sizler için onu da düşündü, sanal pos olmadan bütün bu işlemleri paynet sistemi üzerinden de yapabiliyorsunuz.

Cepten tahsilata gelince; yukarıdaki bütün işlemleri cep telefonunuz üzerinden yapabiliyorsunuz. Online tahsilat sistemi internet tabanlı bir yazılım olduğu için, eğer telefonunuz internete bağlanabiliyorsa ödeme kontrolü, raporlara göz atma, ödeme iptali, kullanıcı kontrolü ve diğer bütün işlemleri bir kaç tuşa basarak yapabiliyorsunuz.

mobil tahsilat

Cepten Online Mobil Tahsilat

Yukarıdaki telefonlarda gördüğünüz gibi cep telefonunuz üzerinden ödeme alabiliyorsunuz. Dilerseniz de ödeme yapabiliyorsunuz. Teknolojinin getirdiği bu imkanları en doğru şekilde kullanan netahsilat online tahsilat sistemi sizler için her türlü kolaylığı sağlamakta.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

3 Yorum

 • Aslı
  31 Temmuz 2015, 11:17 CEVAPLA

  Yıllardır bizleri uğraştıran bir konudur tahsilat. Teknolojinin bu kadar gelişmesi ve tahsilatların cep telefonları ve tablet bilgisayarlar üzerinden yapılabiliyor olması bizleri oldukça sevindirdi. En yakın zamanda şirket yetkilileri ile bu teknolojiyi konuşuyor olacağım.

  • Online Tahsilat@Aslı
   31 Temmuz 2015, 12:48 CEVAPLA

   Merhaba Aslı Hanım;
   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. E-tahsilat cepten tahsilat sistemleri ile ilgili aklınıza takılan bütün soruların cevabını 0 212 256 60 00’ı arayarak e-tahsilat uzmanlarımızdan alabilirsiniz.
   Selamlar

 • Serhat Yeşil
  28 Temmuz 2015, 14:03 CEVAPLA

  Cepten tahsilat sayesinde artık tahsilat yapılacak kişilere direk mesaj ya da mail gönderimleri yaparak ödeme alabiliyorsunuz. Teknoloji her daim gelişmeye devam ediyor.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.