• 2481

Dernek aidat toplama sistemi

Derneklerde aidat toplarken hep sorun yaşanmaktadır. Ödeme yapması gereken üyelere ulaşılamayabilir, üyeler ödeme yapmaları gerektiğini unutabilir ya da muhasebede sorunlar yaşanabilir. Aidat toplama zamanı geldiğinde ise bu sıkıntılar yaşanan sıkıntıların arasından sadece bir kaçıdır.

Derneklerde aidat toplarken hep sorun yaşanmaktadır. Ödeme yapması gereken üyelere ulaşılamayabilir, üyeler ödeme yapmaları gerektiğini unutabilir ya da muhasebede sorunlar yaşanabilir. Aidat toplama zamanı geldiğinde ise bu sıkıntılar yaşanan sıkıntıların arasından sadece bir kaçıdır.

Dernek aidat toplama sistemi

Dernek aidat toplama sistemi ile birlikte aidat toplarken yaşanan bütün sorunların önüne geçilmektedir. Bu sistem derneğe ait olan bir online ödeme sistemi üzerinden çalışmaktadır. Online ödeme sisteminin özel bir yönetim paneli bulunur. Ödeme yapmak isteyen üyeler aidat ödemeleri için ödeme sayfasına giriş yaparlar ve ardından ödeme miktarları ile birlikte kredi kart numaralarını girerek aidat ödemelerini gerçekleştirirler.

Dernek aidat toplama sistemine bankalardan dernek adına alınacak olan sanal posların kurulumu yapılır. Yapılan her ödeme bu hesaba online ve ileri derece güvenlik önlemleri ile donatılmış ödeme sayfası üzerinden aktarılır. Yönetici hangi üye ödeme yapmış, hangi üye ödeme yapmamış, hangi gün ne kadar ödeme yapılmış gibi detaylı işlem raporlarını görebilmektedir. Özel olarak üyeler için kullanıcı girişi ve şifresi belirleyebilmekte yanlış yapılan ödemeleri ise iptal edebilmektedir.

aidat-toplama-programi

Aidat toplama sisteminin fonksiyonları

Aidat toplama sistemleri ile birlikte kredi kartlarından tek çekim ve taksitli çekim yapılabilmektedir. Eğer üyeler tekrar tekrar sisteme giriş yapmak istemezler ise tekrarlı ödeme seçeneğini tercih ederler. Bu sayede aidat toplama günü geldiğinde sistem ilgili kredi kartından aidat miktarını otomatik olarak çekmektedir.

Toplu mail ve sms ile aidat hatırlatması yapılabilir

Derneğinize üye olan bireylere toplu bir şekilde ya da tek tek mail ya da sms gönderimleri yaparak aidatlarını hatırlatabilirsiniz. Aynı zamanda cep telefonları ya da tablet bilgisayarları üzerinde dahi ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Aidat toplama sistemleri cep telefonu ve tablet bilgisayarlar ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede üyeler sadece cep telefonları ve tablet bilgisayarlarını kullanarak da ödeme yapabilmektedirler.

Aidat ödemeleri nasıl gerçekleşir

Aidatını ödemek isteyen üye derneğin online ödeme sitesine giriş yapar. Ardından kullanıcı adı ve şifreleri ile birlikte ödeme yapacakları sayfaya yönlendirilirler. Yapmaları gereken ödeme otomatik olarak karşılarına çıkmaktadır. Sizlerin ona sunmuş olduğu ayrıcalıklara göre tek çekim ya da taksitli olarak aidat ödemelerini gerçekleştirirler. Dilerler ise tekrarlı ödeme seçeneğini tıklarlar ve bir daha sisteme girmelerine gerek kalmadan ödemelerini otomatik olarak gerçekleştirebilirler.

ERP (Muhasebe) programları ile entegrasyon

Aidat sistemleri muhasebe programları ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu sayede otomatik olarak fatura işlemleri gerçekleştirilir ve muhasebe departmanınız var ise bütün yükü ortadan kalmaktadır. ERP entegrasyonu opsiyoneldir. Dilerseniz aidat toplama sitenizde bu özelliği kullanmayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TEST EDİN

Online aidat toplama sistemini ücretsiz olarak test etmek isterseniz sayfanın sağ kenarında bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıklayabilir ve ardından sizden istenen bilgileri doldurarak gönder butonuna tıklayabilir.

Aidat toplama sistemleri ile bütün sorunlarınız ortadan kalkacak!

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.