• 1854

Dernek, Vakıf, Kulüp Aidatlarını Online Toplamak

Dernekler, vakıflar ve kulüpler kurumlarının işlevlerini daha rahat sürdürebilmeleri için aidat toplamaktadırlar. Ancak toplanan aidatlar da her zaman sorun yaşanmaktadır. Ya aidatlar ödenmez ya da ertelenir. Bazen unutulur bazen de yanlış hesaplara yatırılır. Kısacası aidat ödeme zamanı geldiğinde onlarca problem ile karşı karşıya kalınır. Online Aidat Toplama Programı Üyelerinizden aidatları online olarak toplayabilirsiniz. Tek bir

Dernekler, vakıflar ve kulüpler kurumlarının işlevlerini daha rahat sürdürebilmeleri için aidat toplamaktadırlar. Ancak toplanan aidatlar da her zaman sorun yaşanmaktadır. Ya aidatlar ödenmez ya da ertelenir. Bazen unutulur bazen de yanlış hesaplara yatırılır. Kısacası aidat ödeme zamanı geldiğinde onlarca problem ile karşı karşıya kalınır.

Online Aidat Toplama Programı

Üyelerinizden aidatları online olarak toplayabilirsiniz. Tek bir çatı altında sadece bir kaç saat içerisinde bütün aidatlarınızın ödemesini alabilirsiniz. Online aidat toplama programı e-tahsilat üyelerinizin kredi kartları ile birlikte ödeme yapabilmelerini sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılımlar sayesinde derneğinize, vakfınıza ya da kulübünüze özel olarak açılan bir ödeme sayfası üzerinden aidatlarınızı alabilirsiniz.

Aidat Toplama Programı Nasıl Çalışır

İlk olarak sizlere bir internet sayfası açılır. Eğer dernek, vakıf ya da kulübünüzün internet sitesi var ise, bu sitenin alt domaini yani alt alan adına da ödemeniz açılabilmektedir. Bu nokta karmaşıklı yaşamamanız için iki referans örnekle nasıl bir siteye sahip olacağınızdan bahsedelim.

http://2a-ticaret.com/

http://e-payment.iticu.edu.tr/

Yukarıda verilen örnekte ilk ödeme sayfası direk olarak firma için açılan ödeme sayfasıdır. Dilerseniz giriş yaparak nasıl bir görüntüye sahip olduğunu görebilirsiniz. İkinci adres ise ana sitenin alt adresine açılan ödeme sayfasıdır. Yani sizin bir siteniz var ise ödeme sayfanız bu şekilde yapılabilmektedir. Ya da farklı bir alan adı alınarak yine sistem kullanılabilmektedir.

dernek-aidat-toplama

Bu Sistemi Kullanabilmek İçin Neye İhtiyacınız Var

Bu sistemde üyelerinizden kredi kartları aracılığı ile aidat toplayacaksınız. Bu sebeple sanal posunuzun olması gerekmektedir. Bankalara dernek, vakıf ya da kulübünüz adına yapacağınız başvurular sonucunda alacağınız sanal poslarınız aidat toplama programı aracılığı ile e-tahsilat sitenize entegre edilmektedir. Yani tek gerekli şartınız sanal posunuzun olmasıdır.

Üyeler Aidatlarını Nasıl Ödeyecekler

Üyeler aidat ödeyebilmek için sizin ödeme sayfanıza giriş yaparlar. Dilerseniz sizler onlara kullanıcı adı ve şifre belirleyebilirsiniz, dilerseniz de onların üye olmalarını isteyebilirsiniz. Zaten bütün yönetim sizlerin elindedir. Siteye üye olarak giriş yapan üye ödeme sayfasına giriş yapar. Ödeyeceği aidat miktarını yazar. Bu miktarı sizlerde otomatik olarak belirleyebilirsiniz. Ardından kredi kart bilgileri ve sizlere gerekli olan bilgilerin bulunduğu form doldurularak ödeme butonun basılır. Bu işlem gerçekleştiği anda gerekli ödeme sanal pos hesabınıza geçer. Dilerseniz tekrarlı ödeme tanımlayabilir ve üyelerinizin hiç yorulmadan aylık ödemelerini alabilirsiniz.

Özellikleri Nelerdir 

Aidat toplama programı sayesinde bütün aidatları aynı gün içerisinde toplayabilirsiniz. Üyelerinizi havale, bankada sıra bekleme, ilgili yere gelme gibi uğraştırıcı işlerle vakit kaybetmelerinin önüne geçersiniz. Bütün işlemlere yönetici paneliniz sayesinde ulaşabilir ve kimlerin ödeme yapıp kimlerin ödeme yapmadığını online olarak görebilirsiniz. İşlem raporlarını çıkartabilir ve muhasebe programları ile entegrasyon sağlayabilirsiniz. Kısacası ödemelerinizi topladığınız bu online site sayesinde bütün kontrol sizin elinizdedir. Ve en güzel özelliği ise anlattığımız bütün bu işlemleri hem sizler hem de üyeleriniz dilerlerse cep telefonlarından dilerlerse de tablet bilgisayarlarından gerçekleştirebilirler.

Nasıl Sahip Olabilirsiniz

Aidat programı e-tahsilat hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00 numaralı telefon üzerinden bizlerle iletişime geçebilir ya da online demo talebi göndererek bu sistemlerin nasıl çalıştığını inceleyebilirsiniz. Aidat toplamak sandığınızdan çok daha kolay olacak.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.