• 1060

Dernek ve Vakıflara Özel Aidat Toplama Sistemi

Dernek ve vakıflar üyelerinden belirli periyotlarda aidat toplamaktadırlar. Toplanan aidatlar sayesinde dernek ve vakıfların işleri yürütülmekte ve gelişmesi sağlanmaktadır. Ancak aidat toplama yani tahsilat yapma eziyete dönüşebilmektedir. Bunun en büyük sebepleri arasında;

Aidat ödeme zamanlarının unutulması,
Aidat ödeyecek birey ve kurumların aşırı yoğunluğu,
İletişim eksikliği,
Aidatların ödenmek istenmemesi gelmektedir.

Dernek ve vakıflara özel olarak geliştirilen e-tahsilat sistemleri, bütün üyelerinizden online aidat toplayabilmenizi sağlayan bir web sitesi yazılımıdır. Kuruma özel olaark açılan online ödeme sayfasına üyeler kullanıcı adları ve şifreleri ile giriş yaparlar.

Ardından ister hazır olarak gelen isterseniz de sizin isteğinize göre manuel girilebilen bir aidat miktarı alanı gelir. İlgili tutar yazıldıktan sonra kredi kart bilgileri yazılır ve ödeme yap butonuna tıklanarak aidat ödenir.

Ayrıcalıkları Nelerdir ?

Üyeleriniz bütün internete bağlanabilen bütün cihazlar üzerinden aidatlarını ödeyebilirler.
Aidat ödemesini unutan üyelere online olarak SMS ve mail gönderimi yapılabilir.
Aidat ödeme süreci sadece saniyeler almaktadır.
Yapılan bütün ödemelerin takibi yönetim paneli üzerinden takip edilebilmektedir.
Üyeler isterlerse sadece bir kez sisteme girerler, ilk ödemelerini yaptıktan sonra tekrarlı ödeme seçeneğini tıklarlar ve sistem periyodik bir şekilde aidat tahsilatını gerçekleştirir.
Muhasebe programları ile sorunsuzca entegre olabilmektedir.

Zaman ve Aşırı İş Gücünden Tasarruf

Aidat zamanı geldiğinde yüzlerce telefon görüşmesi yapılır. Aşırı iş gücü ve zaman harcanır. Sadece bir kaç saat içerisinde toplanabilecek aidatlar günler hatta haftaları alabilmektedir. Bu kadar uzun süreçler olsa dahi tam olarak aidatlar toplanamamaktadır. Ancak aidat toplama sistemi sayesinde üyelerinize bütün kolaylıklar sağlanmıştır.

Aidat Toplama Sistemi Nasıl Kullanılır

Derneğinize ya da vakfınıza özel bir ödeme sitesi açılır. Daha sonra bankalara başvuru yaparak alacağınız sanal pos veya poslar bu sisteme entegre edilir. Aidat toplama sistemini nasıl kullanacağınıza dair eğitimler verilir. Artık tek yapılması gereken sistem üzerinden ödemelerin yapılıp yapılmadığını kontrol etmektir.

Alınan Güvenlik Önlemleri

Aidat toplama sistemi uluslar arası güvenlik önlemleri ile 3 katmanlı bir güvenlik altyapısına sahiptir. Özel olarak ödeme sayfaları 128bit SSL sistemleri ile şifrelenmekte ve sunucular her türlü saldırı ve tehlikelere karşı güvenlik altına alınmaktadır.

DETAYLI BİLGİ TALEBİ

Aidat toplama sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da hemen sağ kısımda bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıkladıktan sonra e-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz. Sizlerden istenen kısa bilgileri doldurup gönder butonuna basmanız yeterlidir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

2 Yorum

  • necati ergün
    15 Temmuz 2016, 06:35 CEVAPLA

    ücret hakkında bilgi almak istiyorum

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.