Dershane Harçlarını Toplamak İçin Online Ödeme Programı

Türkiye’de Milli Eğitim ve özel okullardan sonra en çok ilgi gören eğitim merkezlerinden bir tanesi dershanelerdir. Dershanelere kayıt olan öğrenciler aylık ya da yıllık olarak belirli bir ücret ödemektedirler. Bu ücretlerin toplanması, kayıtların yapılması, işlem raporlarının tek tek çıkartılması oldukça zordur. Çünkü dershanelere yüzlerce kişi kaydını yaptırmaktadır.

E-tahsilat dershane yetkilerinin bu sorununu ortadan kaldırmak için bir yazılım paketi geliştirdi. Geliştirilen bu paket yazılım sayesine online olarak tüm kredi kartlarından ödeme alabilmektesiniz. Yani öğrenci velisinin dershaneye gelmesine gerek kalmadan direk olarak siteniz üzerinden ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sanal pos başvurusunda bulunmaktır.

dershane harç toplama

Sistem Nasıl İşler, Veliler Nasıl Ödeme Yapar ?

Dershanenin almış olduğu pos açılacak olan bir e-tahsilat sitesine entegre edilir. Bu entegrasyon sayesinde hiç bir kredi kartı farketmeksinizin ister taksitli ister tek çekim ödeme alınabilir. Ayrıca bu ödemelere komisyon oranları da eklenebilir. Veli dershanenin vermiş olduğu e-tahsilat sitesine giriş yapar. Ardından ödenecek miktarı yazar. Daha sonra istemiş olduğunu bilgileri doldurur (öğrenci adı, numarası vs..) ve kredi kartı bilgilerini girerek ödemesini tamamlar. Saniyeler içinde velinin yapmış olduğu ödeme çalıştığınız bankanın sanal pos hesabına geçer.

Bu sistem sayesinde velinin dershaneye kadar gelmesine gerek kalmaz. Yapılan ödemenin kayıtlarına istenildiği taktirde ulaşılabilir. Kimin ne zaman ne kadar ödeme yaptığı ve hangi taksitle tahsilat yapıldığı yönetici ekranından görülebilir. Bununla birlikte e-tahsilat online ödeme programı muhasebe programlarına da bağlanabilir. Yani yapılan ödemenin işlem raporları, ilgili çıktıları, alınması gereken bilgiler online olarak aktarılabilir.

Eğer dershane sahibi iseniz eksik ya da zamanında alınmayan ödemelerden şikayetçi iseniz bu sistem tam size göre. Harç toplama günlerinde onlarca zamanınızı harcamaya ve ödemelerin yapılmamasına artık bir son verebilirsiniz. Demo talebi için;

demo talebi icon

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.