• 1876

Doğrudan Tahsilat Sistemi

Doğrudan tahsilat sistemi olan Netahsilat online tahsilat sistemleri, bütün tahsilatlarınızı otomatik olarak kendi ödeme sayfanız üzerinden yapmanızı sağlayan yazılım sistemidir. Aşırı iş gücü, zaman kayıpları, yanlış ödeme kayıpları, muhasebe karşılaşılan bütün sorunların önüne geçen bir ödeme sisteminize sahip olmanızı sağlamaktadır.

Doğrudan tahsilat sistemi olan Netahsilat online tahsilat sistemleri, bütün tahsilatlarınızı otomatik olarak kendi ödeme sayfanız üzerinden yapmanızı sağlayan yazılım sistemidir. Aşırı iş gücü, zaman kayıpları, yanlış ödeme kayıpları, muhasebe karşılaşılan bütün sorunların önüne geçen bir ödeme sisteminize sahip olmanızı sağlamaktadır.

Türkiye’de her geçen yıl hız ve hız artmakta olan kredi kart kullanım sayısı işletmelere özel bir yazılım sisteminin geliştirilmesi gerektiğini göstermekteydi. Bu sebeplerde dolayı Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından özel bir yazılım sistemi geliştirildi. Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile birlikte işletmeler, kurumlar, kuruluşlar, firmalar bayilerinden, üyelerinden, müşterilerinden kredi kartları aracılığı ile doğrudan tahsilat yapabilmektedirler. Netahsilat e-tahsilat sistemleri okul, site, dernek, apartman, sanayi sitesi, dershane, kolej, üniversite, spor kulübü, kurumlar, firmaların düzenli ve periyodik ödemelerini online kredi kartları aracılığı ile yapmalarını sağlamaktadır. Doğrudan tahsilat sistemi Netahsilat ERP programları ile entegre bir şekilde çalışarak alınan bütün ödemelerin muhasebe programlarına otomatik bir şekilde işlenmesini sağlanmaktadır.

Netahsilat Doğrudan E-tahsilat Sistemi

Netahsilat Doğrudan E-tahsilat Sistemi

Doğrudan Tahsilat Sistemlerinin Fonksiyonları

Netahsilat online tahsilat sistemleri uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış olan ve firmaların internet sayfalarına özel bir şekilde entegre edilen, tek çekim, taksitli, dövizli ve limitli tahsilat yapılmasını sağlayan doğrudan tahsilat sistemidir. Sistemin fonksiyonlarına gelince;

◘ Firmaya özel bir ödeme sayfası açılmakta ve bu ödeme sayfasının özel bir yönetim paneli bulunmaktadır. Bu sayede alınan bütün ödemelerin takibi, işlem raporlarının ve grafiksel raporların takibi online olarak yapılabilmektedir.

◘ Bayi ve alt bayi zincir tahsilat sistemi oluşturulabilir. Bu sayede bayilerin ve alt bayilerinde müşterilerinden sizin kasanıza ödeme yapmaları sağlanabilmektedir. Kuracağınız ana bir sistem ile bütün tahsilatlarınızı tek bir çatı altında toplama imkanınız bulunmaktadır.

◘ SMS ve E-mail gönderimi yapılarak otomatik bir şekilde tahsilat yapılabilmektedir.

◘ Kredi kartlarından tek çekim, taksitli, tekrarlı, periyodik ve komisyonlu bir şekilde tahsilat yapılabilmektedir.

◘ İstenilen bir dile uyumlu bir şekilde sistem oluşturabilmekte ve EURO, USD gibi dövize endeksli tahsilat yapılabilir.

E-tahsilat Otomatik Tahsilat Sistemi

E-tahsilat Otomatik Tahsilat Sistemi

◘ Alınan ödemeler istenildiği zaman sadece bir kaç tuş ile birlikte online iptal ve iade edilebilmektedir. Yanlış bir ödeme alındığında iadesi anında yapılabilir.

◘ Muhasebe programları ile birlikte cari ve ekstre entegrasyonu yapılabilir. Bu sayede muhasebe ve finans departmanında yaşanan bütün hataların önüne geçilmiş olunur.

◘ Alınan bütün ödemelerin grafiksel raporları çıkarılabilmekte ve işlem raporlarının takibi online olarak yapılabilmektedir. 1 yıl öncesinde alınmış olan bir ödemeye dahi anında ulaşılabilir.

◘ Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde sisteme entegre edilebilmektedir. 3D Secure sanal pos entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Doğrudan Tahsilat Sistemini Test Edin

Netahsilat doğrudan tahsilat sistemini ücretsiz bir şekilde test etmek isterseniz 0 212 256 60 00‘ı arayabilir e-tahsilat uzmanlarımız ile görüşebilir yada sayfanın sağ kısmında bulunan Detaylı Bilgi Talebi butonuna tıkladıktan sonra sizlerden istenen bilgileri gönderebilir ve e-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle temasa geçmelerini sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.