• 1460

Kredi Kartı İle Dövizli Tahsilat

Netahsilat online tahsilat sistemleri ile internet üzerinden kredi kartınız ile dövizli tahsilat yapabilirsiniz. Netahsilat online tahsilat sistemi hakkında detaylı bilginiz mevcut değil ise öncelikle buraya tıklayarak e-tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz. Dövizli Tahsilat Netahsilat ödeme sistemi ile dövizli tahsilat yapma imkanı da bulunmaktadır. Eğer TL, DOLAR ve EURO ile tahsilat yapmak istiyorsanız

Netahsilat online tahsilat sistemleri ile internet üzerinden kredi kartınız ile dövizli tahsilat yapabilirsiniz. Netahsilat online tahsilat sistemi hakkında detaylı bilginiz mevcut değil ise öncelikle buraya tıklayarak e-tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Dövizli Tahsilat

Netahsilat ödeme sistemi ile dövizli tahsilat yapma imkanı da bulunmaktadır. Eğer TL, DOLAR ve EURO ile tahsilat yapmak istiyorsanız netahsilat dövizli tahsilat yapma imkanını sizlere sunmaktadır. Diyelim ki size 400 dolar tahsilat yapılacak. Size özel olarak açılmış olan siteye üye olan kullanıcı ödeme ekranına geldikten sonra ilgili alana 400 yazıyorsunuz. Daha sonra sistem 400 doların TL olarak karşılığını heme o alanın altında gösteriyor. Bu belirleme yapıldıktan sonra size ödeme yapacak olan kullanıcınız taksitli yada tek çekim ödeme seçeneklerinden herhangi bir tanesini seçer. Daha sonra alt kısımda bulunan ödeme bilgilerini (kart numarası, son kullanım tarihi güvenlik kodu) girdikten sonra ödeme tamamlanmış olur. Netahsilat online tahsilat sistemi ile dövizli tahsilat yapmak bu kadar basit.

Döviz kurlarını bu sistem sayesinde otomatik olarak merkez bankasından alabilir ya da kendiniz manuel olarak döviz kuru belirleyebilirsiniz. Dövizli tahsilat ile size dövizli tahsilat yapmak isteyen bayileriniz ya da kullanıcılarınızın daha memnun bir şekilde ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Mobil Tahsilat

Netahsilat yazılım sistemleri browser tabanlı çalışmaktadır. Yani internetin olduğu herhangi bir yerde ödeme yapabilirsiniz. Yada bayi ya da kullanıcılarınızdan tahsilat yapabilirsiniz. Yer farketmez. Yeter ki telefonunuz internete bağlanabilsin ki günümüz koşullarında neredeyse Türkiye’nin her yerinde cep telefonundan internete rahat bir şekilde bağlanılabilmekte. Diyelim ki sahada görevli bir personeliniz var. Ve ürün teslimatı yapacak. Ürünü alan müşteri eğer kredi kartı ile ödeme yapmak istiyorsa, sahada görevi personel akıllı telefonu ile ödemeyi alabilir. Pos ya da benzeri cihazların hepsini yanında taşımasına gerek yoktur.

Cepten tahsilat ile sahada görevli personeliniz alt bayilerden ya da bayileriniz müşterilerinden kredi kartı ile online bir şekilde tahsilat yapabilmektedirler. Nethasilat kurumsal programı sayesinde artık pos taşımak ortadan kalkıyor. Unutmayın ki bir çok yerde poslar çekmeyebiliyor ve tahsilatı yapacak kişi ikinci bir kez daha aynı yere gitmek zorunda kalabiliyor. Bundan hem müşteri rahatsız oluyor hemde dolayısı ile cirolarınızda bir düşüş yaşanıyor.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.