• 2454

E-ödeme nedir?

Kredi kartları ile online olarak yapılan ödemelere e-ödeme adı verilir. Ödeme alacak olan firma için özel bir internet sayfası açılır. Firmaya borçlu olanlar bu siteye giriş yaptıktan sonra kredi kart bilgileri ile ödemelerini tamamlarlar. E-ödeme sistemlerinin kullanılabilmesi için güvenli bir yazılım sistemi ve şirket bilgileri ile birlikte bankaya başvuru yapmaları gerekmektedir. Bankalar kullanılacak olan sistemi ve şirket bilgilerini inceledikten sonra onay vermektedirler. Kullanılan e-ödeme sistemlerine entegrasyon sağlandıktan sonra ise online kredi kartlarından tahsilat yapılabilmektedir.

Kredi kartları ile online olarak yapılan ödemelere e-ödeme adı verilir. Ödeme alacak olan firma için özel bir internet sayfası açılırtahsilatlar bu sayfa üzerinden online olarak gerçekleştirilir. 

Türkiye’nin elektronik tahsilat (e-tahsilat) sağlayıcısı Eçözüm Bilgi Teknolojileri’nin geliştirmiş olduğu e-ödeme sistemleri size online erişebileceğiniz bir yönetim paneli sunar. Sistem sayesinde tahsilat yapılması gereken herkes e-tahsilat sayfasına yönlendirilerek ödeme yapmaları sağlanabilmektedir. E-Tahsilat sistemi Netahsilat, Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları ile anında entegrasyon sağlayabilmektedir.

bayilik-veren-firmalar

Netahsilat ile E-Ödeme

Netahsilat Online ÖDeme Sistemi sizin belirleyeceğiniz bir alan adına kurulmaktadır. Bu alan adı firmanın sahip olduğu sitenin alt alan adına ya da yeni alınacak olan bir alan adına kurulabilmektedir. Kurulan bu sistem bankaların istediği tüm güvenlik prosedürlerini ve altyapısını içerisinde barındırmaktadır.

Netahsilat ile e-ödeme yapmak için sisteme kullanıcı bilgileri ile birlikte ya da firma sahibinin isteğine bağlı olarak üyeliksiz bir şekilde giriş yapılarak ödemeler yapılabilir. Yapılan her ödemenin takibi anlık olarak gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda hangi bankadan ne kadar ödeme alınmış, ne zaman kim işlem yapmış, firmaların yaptıkları ödemeler ve daha bir çok detaylı bilgi grafik ve şablonlar ile gösterilebilmektedir.

e-odeme-sistemi

ERP Programları ile Tam Entegrasyon

Netahsilat e-ödeme sistemi ERP yani muhasebe programlarına tam entegre olabilmektedir. Bu sayede yapılan her ödeme anlık olarak cari hesaba hiç bir işlem yapmaya gerek kalmadan işlenebilmektedir. Yapılan bütün ödemelerin aynı zamanda ekstreleri müşterilere online olarak gösterilebilir. İsterlerse online kontrollerini sağlayabilirler isterlerse de ekstrelerin yazdırabilirler.

Cepten E-Ödeme Özelliği

Netahsilat online tahsilat sistemi cep telefonları, tablet bilgisayarlar ve internete bağlanabilen bütün cihazlar ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bununla birlikte tahsildarlar fiziksel pos taşımak yerine yerinde ödemeleri cep telefonları aracılığı ile alabilmektedirler. SMS gönderimi yapılarak ödeme alınabildiği gibi aynı zamanda mail gönderimleri yapılarak da online ödeme yapılması sağlanabilmektedir.

Neden Netahsilat E-Ödeme

Netahsilat e-ödeme sistemi dernek, firma, üniversite gibi 1000’in üzerinde bir çok kurum tarafından kullanılmakta olan bir e-ödeme sistemidir. İstenilen projeye göre yapılandırılabilme özelliği bulunmaktadır. Dernek, üniversite, vakıf ve ticaret odaları üye aidatlarını toplayabilir, ana firmalar bayi ve alt bayi zincir tahsilatı yapabilir, küçük ölçekli firmalar kredi kartları ile ödeme yapmak isteyen müşterilerine bu sistem sayesinde kesintisiz hizmet verebilirler.

Ödemelerinizi elektronik bir şekilde almak istiyor ve Netahsilat sisteminin nasıl çalıştığını öğrenmek istiyorsanız sağ kısımda bulunan detaylı bilgi talebini tıklayabilir ve sizden istenen kısa bilgileri doldurarak e-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle irtibata geçmelerini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte 0 212 256 60 00‘ı arayarak aklınıza takılan bütün soruların cevabını alabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.