• 1754

E-tahsilat Dershane Kurs Eğitim Kurumları Ödemeleri

NETAHSİLAT DERSHANE / ONLİNE KREDİ KARTI İLE ÖDEME SİSTEMİ Sürücü kursları, dershanaler, eğitim kurumları artık tahsilatlarını online bir şekilde internet üzerinden kredi kartları ile yapabilecekler. Eğitim ücretlerini elden tahsilat etmek oldukça zordur. Ödemeler zamanında yapılmayabilir, verilen ödemenin kaydı tam olarak tutulmayabilir. Kayıt tutulsa bile istenildiği zaman rapor çıkarmak oldukça zor olabilir. Tahsilatlar elden alınsa bile

NETAHSİLAT DERSHANE / ONLİNE KREDİ KARTI İLE ÖDEME SİSTEMİ

Sürücü kursları, dershanaler, eğitim kurumları artık tahsilatlarını online bir şekilde internet üzerinden kredi kartları ile yapabilecekler. Eğitim ücretlerini elden tahsilat etmek oldukça zordur. Ödemeler zamanında yapılmayabilir, verilen ödemenin kaydı tam olarak tutulmayabilir. Kayıt tutulsa bile istenildiği zaman rapor çıkarmak oldukça zor olabilir.

Tahsilatlar elden alınsa bile kayıt tutulan bilgisayar bir tanedir. Bu bilgisayar arızalanabilir. Mesai saatleri dışında ise bilgilere ihtiyaç duyulursa, istenilen bilgiye ulaşmak oldukça zordur. İş gücü, boşuna harcanan zaman daha yararlı yerlerde kullanılabilir. Bunun için dershane, kurs, eğitim kurumlarının ödemelerini daha rahat alabilmeleri için Eçözüm tarafından bir sistem kuruldu.

Eçözüm tarafından kurulan sistem sayesinde öğrencilerinizin kredi kartları ile online bir şekilde ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ödeme için nakit para bulmalarına gerek kalmadan, yapılan ödemelerin kaydının tutulmasına gerek kalmadan tahsilat yapabilirsiniz.

E-tahsilat dershane paketini aldığınız taktirde size özel bir internet sitesi açılmaktadır. Bu sitenin örneklerine referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz. Açılan bu web sayfasına admin panelinden giriş yapabilmektesiniz. Daha sonra dilediğiniz kadar kullanıcı belirleyebilirsiniz. Her öğrenciniz için bir kullanıcı adı ve parola belirlersiniz. Öğrencileriniz hiç uğraşmadan diledikleri yerde internete girerler ödeme sayfasından sadece bir kaç dakika içerisinde ödemelerini sizlere yaparlar.

 

e-tahsilat-dershane

Ödeme yapıldığı anda mail adresine ödeme yapıldığına dair ve kimin yaptığına dair bilgiler gelmektedir. Ayrıca sistem bütün ödemelerin kaydını tutmaktadır. Yani istediğiniz bir anda kullanıcı bilgileriniz ile sitenize giriş yapabilir ve ödemelerinizi kontrol edebilirsiniz.

Birazda bu sistemin sizlere sağlayacağı yararlardan bahsedelim.

  1. Kredi kartı ile öğrencileriniz taksitli ya da tek çekim ödeme yapabilirler.
  2. Yapılan ödemelerin kayıtları tutulur ve aylık, haftalık ya da günlük olarak ödemelere ulaşabilir dilediğiniz anda raporlarınızı yazdırabilirsiniz.
  3. Muhasebe programlarına entegre edilebilir. Bu sayede tahsilat konusunda sıkıntı yaşamazsınız.
  4. Öğrenci sayınız 5000 diyelim. 5000 tane kullanıcı açabilir öğrencilerinizin rahat bir şekilde ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.
  5. Kullanıcı kaydı olmadan da ödeme alabilirsiniz. Sizin tercihinizdir.
  6. Bu sistem sayesinde cep telefonlarından tahsilat yapabilirsiniz. Cepten tahsilat mobil ödeme entegrasyonumuz sayesinde internete bağlanabilen her telefondan ödeme alınabilmektedir.
  7. Sanal posların varsa sanal poslarınız bu sisteme kurulmaktadır. Eğer yoksa Eçözüm’ün size sağlamış olduğu posları kullanabilirsiniz. Yani sanal pos almanıza da gerek kalmaz.

E-tahsilat online ödeme sistemleri sayesinde artık işleriniz daha akıcı olacak siz ve müşterileriniz bu sistemle çalışmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Eğer sistemi önce bir tanımak istiyorum diyorsanız yukarıda kırmızı renkte bulunan demo talebi resmine tıklayınız. Daha sonra gelen pencerede bilgileri doldurunuz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacak ve demo talebinize cevap verilecektir

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.