• 1528

E-tahsilat ile Ekonomi ve Piyasalar Rahat Bir Nefes Alacak

Yapılamayan her tahsilat ya da ödeme genel olarak ekonomiyi etkilemekte hatta piyasalarda dalgalanmalara sebep olmaktadır. Rakam ne kadar küçük olursa olsun yapılamayan tahsilatların sayısı arttıkça kelebek etkisi gibi bundan bir çok firma etkilenebilmektedir. Borsalarda yaşanan iniş ve çıkışlara dahi bu sıkıntıların bir sebep olabileceği düşünülebilir. Yüzyıllardır ticarette yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi tahsilattır. Eskiden

Yapılamayan her tahsilat ya da ödeme genel olarak ekonomiyi etkilemekte hatta piyasalarda dalgalanmalara sebep olmaktadır. Rakam ne kadar küçük olursa olsun yapılamayan tahsilatların sayısı arttıkça kelebek etkisi gibi bundan bir çok firma etkilenebilmektedir. Borsalarda yaşanan iniş ve çıkışlara dahi bu sıkıntıların bir sebep olabileceği düşünülebilir.

Yüzyıllardır ticarette yaşanan en büyük sorunlardan bir tanesi tahsilattır. Eskiden yaşanan bu sorun teknolojik çalışmalar ile tarih olmuştur ancak hala bazı firmalar tahsilat yaparken sorunlar yaşamaya devam etmektedirler.  Alsında tahsilat yapmanın oldukça kolay bir yolu vardır. Ancak bir çok firma bu teknolojik gelişmeden habersiz bir şekilde muhasebeleri ile yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Teknolojik gelişmelerin sağlamış olduğu tahsilat çözümlerini sizde öğrenmek istiyorsanız bu yazıyı dikkatli bir şekilde okumaya devam edebilirsiniz.

Bir firmanın tahsilat yapacağı yerler bellidir. Ya bayilerinden, ya onların alt bayilerinden ya da müşterilerinden tahsilat yapmak zorundadırlar. Ancak bayi ve müşteri sayısı arttıkça firmada tahsilat yaparken sorunlar yaşanmaya başlamaktadır. Bu zorlukların hep önüne geçmek istemişlerdir ancak bir türlü çözüm yoluna ulaşamamışlardır. Peki bu soruna şu anda bu sorunu kökünden halledeceğinizi ve bütün sıkıntılarınızdan sadece bir yazılım ile kurtulacağınızı söylesek ?

E-Tahsilat Yazılımları

E-tahsilat internetten bütün kredi kartlarına özel tahsilat yapmanızı sağlayan web tabanlı bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde size ödeme yapacak olan kişilerden sadece bir kaç dakika içerisinde, rahat bir şekilde tahsilat yapabilirsiniz. Size yapılan tahsilatları internetin bulunduğu herhangi bir cihazdan kontrol edebilir ve işlem raporlarının bütün bilgilerini anlık olarak alabilirsiniz. Bu sistem sayesinde tahsilat yapacağınız yere gitmeye gerek kalmadan ya da daha önce hiç duymadığınız ödeme sistemlerinden tahsilat yapmanıza gerek kalmada, boşuna zaman ve iş gücü harcamadan ödeme alabilirsiniz.

Etahsilat Çözümleri

Sizlere öncelikle bir internet sitesi açılır. Açılan sitelere referanslarımız sayfasından bakabilirsiniz. Ardından burada size bir yönetici paneli belirlenir. Siz siteyi tamamen yönetecek konumda bir admin paneline sahip olursunuz. Bayi, müşteri ya da diğer firmalar size tahsilat yapmak istediğinde sitenizin linkini atarsınız ve tahsilat sayfasından ödeme yapabileceğini söylerseniz. İlgili kişi ödeme sayfasına girer. Ödeme miktarını ve kredi kartında yazan bilgileri doldurur. Ardından size ödemesini tamamlar. Tahsilat yapmak işte bu kadar kolay!

Ekonominin daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde işleyebilmesi için geliştirilen e-tahsilat sistemleri ile sizle birlikte tahsilat sektörü de oldukça derin bir nefes alacak…

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.