• 1472

E-Tahsilat Merkezi Siz Olabilirsiniz

Tahsilat yaparken ne kadar çok zorluk çektiğinizi ancak muhasebeciler ya da tahsilatçılar anlayabilir. Tahsilat zamanı geldiğinde onlarca ödemeyi yapmak yüzlerce tahsilat görüşmesi yapmak o kadar zordur ki. Tahsilat yapılacak olan kişi, kurum ya da bayilerle tahsilat gününde teker teker konuşmak gerekmektedir. Bu oldukça fazla zaman almaktadır ve iş gücünün çok fazla olmasını gerektirir. Bir kişiye

Tahsilat yaparken ne kadar çok zorluk çektiğinizi ancak muhasebeciler ya da tahsilatçılar anlayabilir. Tahsilat zamanı geldiğinde onlarca ödemeyi yapmak yüzlerce tahsilat görüşmesi yapmak o kadar zordur ki.

Tahsilat yapılacak olan kişi, kurum ya da bayilerle tahsilat gününde teker teker konuşmak gerekmektedir. Bu oldukça fazla zaman almaktadır ve iş gücünün çok fazla olmasını gerektirir. Bir kişiye bile tahsilat için yarım saatinizi ayırdığınızı düşünün. 100 kişi için en az 50 saat ayırmanız gerekmektedir.

Uzun süren tahsilatlar ödemelerin vadesinin geçmesine sebep olur. Bununla doğru orantılı olarak da cironuzlar düşüşler yaşanmaktadır. Kim cirolarının düşmesini ister ki? Bu yüzden e-tahsilat sistemlerini kullanmak sizin için hem faydalı olacak hemde cirolarınızın artmasına sebep olacaktır. Çünkü bu sistemler tahsilat merkezinin siz olmasını sağlarlar.

e-tahsilat ödeme sistemleri

Nasıl mı ? Hala eski usullerle tahsilat yapıyorsanız mutlaka tahsilat zamanlarında işin içinden çıkamıyorsunuzdur. Nereden ne kadar ödeme alınacak nasıl tahsilat yapılacak kime ne zaman ödeme yapılmış işlem raporları nerede gibi yüzlerce soru ile karşı karşıyasınızdır. Muhasebecinize ancak hafta içi ulaşabilir, mesai saatleri dışında ise hiç bir tahsilatını yapamazsınız. Ama artık bütün bu sorunların önüne geçen bir e-tahsilat sistemi var.

E-tahsilat sistemi sizlerin tahsilat merkezi olmanızı sağlar. Size bir özel bir site açılır. Bu site içerisine sanal poslarınız entegre edilir. Admin üyeliğe sahip olursunuz ve tüm siteyi tamamen yönetebilirsiniz. Size ödeme yapacak olan kişiler sitenize girer ödeme sayfasına tıklar ve kredi kartları ile size ödemelerini yaparlar. Online bir şekilde sadece bir kaç dakika da tahsilatınız hesabınızda olur. Evet sistem oldukça basit ve kullanışlı. banka havaleleri, posta havalesi, farklı bankalardan gelen ödemelerle uğraşma telaşı yok.

Ödemelerin raporlarını teker teker excel e yazmanıza gerek kalmaz. E-tahsilat yazılımı sayesinde sitenizden bütün ödeme raporlarına bir kaç tık ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu raporları yazdırabilir ve muhasebe programlarınızla entegre edebilirsiniz.

İnternet tabanlı bir yazılım olduğu için internetin olduğu her alanda sisteme giriş yaparak ödemeleri kontrol edebilirsiniz. Gece gündüz haftasonu bayram dinlemeden size ödeme yapması gereken kişilerden tahsilat yapabilirsiniz. Ayrıca onlara 12 taksite kadar ödeme seçenekleri de sunabilirsiniz. Komisyon oranlarınızı kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

E-tahsilat yazılımı ile tahsilat merkezi siz olacaksınız. Kimse size banka kapalı ödeme yapamıyorum, yanlış hesaba ödeme oldu, gelip benden alabilirsin paranı tarzında şeyler söyleyemeyecek. Detaylı bilgi için 0 212 256 60 00 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.