• 2586

E-tahsilat Sistemi Nedir?

Online e-tahsilat sistemi  ilk defa ne zaman kullanılmaya başlanmıştır? Türkiye’de son yıllarda kredi kartına olan istek ve kullanım artışı sebebi ile kurum ve kuruluşlar daha sağlıklı ödeme alabilmek amacı ile bazı çözümlere gitmeye başlamışlardır. Bu çözümlerin başında ise e-tahsilat sistemi yani online ödeme sistemleri gelmektedir. Bu sebeple Türkiye’de ilk defa 2007 yılında Eçözüm online ödeme

Online e-tahsilat sistemi  ilk defa ne zaman kullanılmaya başlanmıştır?

Türkiye’de son yıllarda kredi kartına olan istek ve kullanım artışı sebebi ile kurum ve kuruluşlar daha sağlıklı ödeme alabilmek amacı ile bazı çözümlere gitmeye başlamışlardır. Bu çözümlerin başında ise e-tahsilat sistemi yani online ödeme sistemleri gelmektedir. Bu sebeple Türkiye’de ilk defa 2007 yılında Eçözüm online ödeme de karşılaşılan sorunlara büyük ve etkili bir çözüm olmuştur. Türkiye’de bir ilk olması ile beraber şu anda Netahsilat 800’den fazla kurum ve şirketin kullandığı  bir yazılım sistemi olmuştur.

 

Netahsilat nasıl bir sistemdir ?

-Hem işletmeler hemde kurumlar bu sistemi kullanabilirler.

-Netahsilat sistemi ile internet üzerinden online tahsilat yapılabilinir.

-İş gücünüze göre modellenebilir ve bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online tahsilat yapılabilinir.

-Netahsilat fabrika, üniversite, kolej, okul, spor kulübü, vakıf, mali müşavir gibi tüm kurum ve kuruluşların bayi, alt bayi ve müşterilerinden periyodik ve düzenli ödemelerini otomatik olarak kredi kartlarından tahsil edebilen bir yazılımdır.

-Netahsilat yazılımları dövizli tahsilat, limitli tahsilat ve benzeri tahsilat işlemleri gibi bir çok tahsilat özelliğine de sahiptir.

 

Netahsilat güvenli midir?

Netahsilat Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak hazırlanmış olan bir yazılımdır. Tüm ödemeler 3D Secure özelliğiyle kullanıcı onaylı gerçekleşir.

Netahsilat hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için demo talep sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.