• 1639

E-tahsilat Online Ödeme Sistemleri Nerelerde Kullanılır

E-tahsilat online ödeme sistemi bir çok sektörde kullanılabilmektedir. İnternetten kredi kartları ile online tahsilat yapılmasını sağladığı için bütün işletmelere uygun olarak entegre edilebilir. Büyük bir firma iseniz ve bayilerinizle onların müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapmak istiyorsanız bu sistemi kullanabilirsiniz. BÜTÜN İŞLETME VE FİRMALARA ÖZEL ENTEGRASYON DESTEĞİ Üniversite yöneticisi iseniz öğrencilerinizden harç ücretlerini e-tahsilat sistemleri

E-tahsilat online ödeme sistemi bir çok sektörde kullanılabilmektedir. İnternetten kredi kartları ile online tahsilat yapılmasını sağladığı için bütün işletmelere uygun olarak entegre edilebilir. Büyük bir firma iseniz ve bayilerinizle onların müşterilerinden online kredi kartı tahsilatı yapmak istiyorsanız bu sistemi kullanabilirsiniz.

bayilerden tahsilat

BÜTÜN İŞLETME VE FİRMALARA ÖZEL ENTEGRASYON DESTEĞİ

Üniversite yöneticisi iseniz öğrencilerinizden harç ücretlerini e-tahsilat sistemleri ile tahsil edebilirsiniz. Dershane müdürü iseniz dershanenize kayıt olan öğrencilerin aylık ya da yıllık olarak tek çekim ya da taksitle ödemelerini alabilirsiniz. Dernek ya da vakıf iseniz üyelerinizden almanız gereken aylık aidatları yine elektronik tahsilat siteleri ile alabilirsiniz. Kısacası sizin online tahsilat yapmak istiyorum ve bunun için kredi kartlarını ya da banka kartlarının kullanmasını istiyorum demeniz yeterli. 

3D SANAL POS KURULUMU İLE SORUNSUZ ÖDEME ALMA

E-tahsilat sitenize sorunsuz bir şekilde bankalardan alınan 3D sanal pos kurulumu yapılmaktadır. Bu sanal pos kurulumu yapılmadan önce kart ve müşteri iletişim bilgilerinin güvenliği için ödeme sayfasında 128bit SSL şifreleme ve güvenlik sistemleri kullanılmaktadır. Sitelerin bağlı bulunduğu sunucular ise son teknolojiye uygun tehdit ya da saldırı gibi durumlara öncelikli bir şekilde hazırdır. 

ONLİNE TAHSİLATIN AVANTAJLARI

İnternetin olduğu her yerden ödeme alabilirsiniz. Tahsilatçınızın kapı kapı dolaşmasına gerek kalmaz. Yapılan tahsilatların teker teker hepsinin işlem raporlarını tutmazsınız. E-tahsilat bunu sizin için yapar. Yönetim paneliniz sayesinde yapılan ödemelerin tutar ve zamanlarını görebilir grafiksel bir şekilde ayrım yapabilirsiniz. cep telefonunuz var ise sistemin mobil tahsilat özelliği sayesinde kahvenizi içerken dahi ödeme yapabilir tahsilatlarınızı toplayabilirsiniz.

Ödeme yanlış mı yapıldı. İstenilen ücretin altında veya üstünde mi. Şimdi ne yapacağım gibi korkulu anlar yaşamanıza gerek kalmadı. E-tahsilat sisteminin online iade ve iptal özelliğini kullanarak sadece bir kaç saniyede yapılan yanlış ödeme ya da tahsilatları düzeltebilirsiniz. 

DEMO TALEBİ GÖNDERİN ÜCRETSİZ SİSTEMİ DENEYİN

Bu sistemi ne kadar anlatırsak anlatalım aklınızda mutlaka bazı soru işaretler kalacaktır. Yazı ile yapılan anlatım ise tabi ki görsel anlatımın yanında pasif kalacaktır. Bu sebeple sistemi denemeniz için bir demo sitesi hazırlanmıştır. Demo sitesine ulaşabilmek için hemen sayfanın en üst kısmında bulunan kırmızı renkte demo talebi gönder butonuna basmanız ardından sizden istenen kısa bilgileri doldurmanız yeterlidir.

E-TAHSİLAT.COM.TR |  TÜRKİYE’NİN E-TAHSİLAT SAĞLAYICISI (Online Ödeme Sistemleri)

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.