• 1522

E-tahsilat Online Site Yönetimi Programı

Sitelerde yöneticiler tahsilat yaparken bir çok zorluklarla karşılaşırlar. Apartman sakinlerini ödemelerini yapmayabilirler, ödemelerde gecikmeler yaşanabilir ya da ödeme verilen hesaplardan başka hesaplara gönderilebilir. Bu tarz yaşanan sorunlar sonucunda sitenin yönetiminde aksaklıklar yaşanmaktadır. Eğer bir sitede yaşıyorsanız güvenlik, temizlik ve apartman görevlilerinin ödemelerinin eksiksiz yapılması gerekir. Aksi taktirde sitede yönetim işleyişi bozulur. Bunun sonucu olarak tüm

Sitelerde yöneticiler tahsilat yaparken bir çok zorluklarla karşılaşırlar. Apartman sakinlerini ödemelerini yapmayabilirler, ödemelerde gecikmeler yaşanabilir ya da ödeme verilen hesaplardan başka hesaplara gönderilebilir. Bu tarz yaşanan sorunlar sonucunda sitenin yönetiminde aksaklıklar yaşanmaktadır.

Eğer bir sitede yaşıyorsanız güvenlik, temizlik ve apartman görevlilerinin ödemelerinin eksiksiz yapılması gerekir. Aksi taktirde sitede yönetim işleyişi bozulur. Bunun sonucu olarak tüm site bundan etkilenir. Site ve apartman yöneticileri bunun önüne geçebilmek için oldukça fazla iş gücü ve zaman ayırmaktadırlar. Gerektiğinde yüzlerce binayı kapı kapı dolaşırlar. Ancak herkese ulaşmak oldukça zordur. Yüzlerce telefon araması yapılır. Bütün bunların yanında bankaların hesap numaraları teker teker kontrol edilmelidir. Tek bir hesap varsa apartman sakinleri başka bankalardan havale yerine eft yapabilirler. Bunun sonucu ödemeler saatlerce beklenmektedir. Kısacası eski usul tahsilat yöntemleri yöneticilerin oldukça başını ağrıtmaktadır. Unutmadan ek bir şey daha hatırlatalım. Alınan bütün ödemelerin işlem raporlarının da tutulması gerekir. Bütün bu işlemleri yapabilmek için onlarca kişiye ihtiyaç olabilmektedir.

site yönetim programı

 

Sitelerde yaşanan bu sorunu yerinde inceleyen ve sitelere özel bir program geliştiren eçözüm yaşamış olduğunuz bütün sorunların önüne geçiyor. Sizlere özel olarak dizayn edilen, kolay kullanımlı site yönetimi programı ile artık adiat toplamak oldukça zevkli olacak. Yapmanız gereken tek şey sitenize girerek ödeme yapanları kontrol etmek. Hemen sistemin nasıl çalıştığına dair bilgi verelim.

Online Site Yönetimi Programı

Site yöneticilerine özel bir e-tahsilat sitesi açılır. Örnek site için; https://tahsilat.nebim.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adrese sanal poslarınız entegre edilir. Ardından sistemin işleyişi ve yönetimi hakkında sizlere eğitim verilir. E-tahsilat sitenize apartman sakinleri giriş yapar. Siz üyelikli ve üyeliksiz ödeme seçenekleri belirleyebilirsiniz. Sitenize giren kullanıcılar ödeme sayfasına gelirler. Ardından ödenecek tutarı yazarlar. Ödeme bilgilerini yazdıktan sonra kredi kartı bilgilerini girerler ve ödemeyi tamamlarlar. Yapılan ödeme sizin bankanızda ki hesabınıza geçer. Sistemin kullanımı bu kadar kolaydır. Apartman sakinleri dilerse otomatik ödeme talimatı ile ödemelerini otomatik bir şekilde yapabilirler.

İşlem Raporları

Sizlerin işlem raporlarını tutmanıza gerek yoktur. E-tahsilat siteniz sizler için bütün raporları tutmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken bu raporların kontrolüdür. Dilenirse site yönetimi programı muhasebe programları ile de entegre edilebilir. Bu sistem sayesinde hem siz fazla iş gücü ve zamandan kurtulmuş olursunuz hemde apartman sakinleri rahat ve kolay bir şekilde ödemelerini yapabilirler. Bu sistemi incelemek isterseniz demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebinde sistemi tam anlamı ile görebilirsiniz.

Demo talebi için TIKLAYINIZ

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.