E-tahsilat Online Tahsilat Sistemi
  • 1842

E-tahsilat Online Tahsilat Sistemi

Kredi kartı kullanım sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. İnsanlar ödemelerinin büyük bir kısmını nakit yerine kredi kartı ile yapmayı tercih etmektedirler. Kredi kartı kullanımının hızlı artışı işletme ve kurumların bu konuda e-tahsilat online tahsilat çözüm ihtiyaçlarının ortaya çıkmasına sebep olmuştur.  İşletme ve firmaların iç süreçlerini yakından takip eden Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Kredi kartı kullanım sayısı her geçen gün hızlı bir şekilde artmaktadır. İnsanlar ödemelerinin büyük bir kısmını nakit yerine kredi kartı ile yapmayı tercih etmektedirler. Kredi kartı kullanımının hızlı artışı işletme ve kurumların bu konuda e-tahsilat online tahsilat çözüm ihtiyaçlarının ortaya çıkmasına sebep olmuştur. 

İşletme ve firmaların iç süreçlerini yakından takip eden Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından ödemelerin daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde alınabilmesi amacı ile e-tahsilat online tahsilat sistemleri geliştirilmiştir. E-tahsilat (elektronik tahsilat) tahsilatların online bir şekilde internet üzerinden kredi kartları aracılığı ile yapılabilmesini sağlayan  bir yazılım sistemidir. Türkiye’de 700’ün üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Netahsilat Nedir?

Netahsilat hem işletmelerin hem de kurumların kullanabildiği, farklı iş süreçlerine göre modellenebilen, bayilerden, alt bayilerden, kurumsal müşterilerden ve tüketicilerden internetten online tahsilat yapılabilmesini sağlayan bir sistemdir. Fabrikalar, firmalar, okullar, vakıf ve dernekler, kolejler, üniversiteler, spor kulüpleri gibi online ödeme alan bütün kurum ve kuruluşlar Netahsilat online tahsilat sistemi kullanabilir. Sistem ile tahsilatlarını düzenli olarak gerçekleştirebilirler. 

E-TAHSİLAT SİSTEMLERİ NASIL ÇALIŞIR ?

Öncelikle firmaya özel ve online olarak erişilebilen bir e-tahsilat sayfası açılır. Firmanın sanal posları bu sayfa üzerine entegre edilir ve kredi kartı ile yapılan ödemeler artık bu sayfaya yönlendirilebilir. Örnek olarak Referanslarımız sayfasından e-tahsilat sistemlerini kullanan kurumsal firmaların ödeme sayfalarına ulaşabilirsiniz. Artık internet üzerinden güvenli bir şekilde kredi kartların tek çekim ya da taksitli tahsilat yapılabilir.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi’nin tüm zöelliklerini www.e-tahsilat.com.tr/e-tahsilat-sistemi sayfasından inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.