• 1615

E-tahsilat Programı, Paketlerinin Fiyatları

E-tahsilat paketlerinin fiyatları ne kadardır belirtmeden önce internet üzerinden tahsilat yapma konusuna yabancı olanlar için bir açıklama yapmak istiyoruz.  E-tahsilat bilindiği üzere tahsilatın internet üzerinden yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Yani bu eski tahsilat programlarından farklı olarak tahsilatlarınızı internet üzerinden yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Buna online tahsilat denilmektedir. Online tahsilat sayesinde size ödeme yapacak olan kişiler

E-tahsilat paketlerinin fiyatları ne kadardır belirtmeden önce internet üzerinden tahsilat yapma konusuna yabancı olanlar için bir açıklama yapmak istiyoruz. 

E-tahsilat bilindiği üzere tahsilatın internet üzerinden yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Yani bu eski tahsilat programlarından farklı olarak tahsilatlarınızı internet üzerinden yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Buna online tahsilat denilmektedir.

Online tahsilat sayesinde size ödeme yapacak olan kişiler kredi kartlarını kullanarak sizin sitenizden ödemelerini yapabilirler. Siteniz derken belirtmek istediğimiz bir şey var. Sizler için özel olarak bir tasarım yapılır ve bir site açılır. Bu sitenin ana kullanıcısı siz olursunuz. Bütün yönetim sizdedir. Sitenizi nasıl yöneteceğiniz e-tahsilat paketini aldığınız taktirde eğitimlerimiz vasıtası ile anlatılmaktadır.

Bütün banka hesaplarınızı teker teker kontrol etmek yerine sadece kendi siteniz üzerinden ne kadar ödeme almışsınız ne kadar tahsilat yapmışsınız yönetim sayfanızdan öğrenebilirsiniz. Size yapılan bütün ödemeler sitenizde rapor olarak tutulur. Kim ne zaman ne kadar ödeme yapmış, hangi bankanın kredi kartı ile ödeme almışsınız, otomatik ödeme talimatı vermiş mi, tek çekim mi yoksa sizin belirlemiş olduğunuz taksitli seçeneğimi seçmiş öğrenebilirsiniz.


e-tahsilat

Şimdi sistemin nasıl kurulduğunu bir örnekle kısaca açıklayalım. Şunu varsayalım. Siz kurumsal bir firmasınız ve tahsilat sorunu yaşadığınız için google dan bu sayfaya çözüm aramak için geldiniz. Bayileriniz vardır mutlaka. Ya da tahsilat yaptığınız kurum, kuruluş ya da şahıslar. İşte e-tahsilat yazılımı sayesinde bu kurum kuruluş ve şahıslardan online tahsilat yapabiliyorsunuz.

Size bir site açılıyor. Örnek olarak http://www.tdmtahsilat.com/ sitesini inceleyebilirsiniz. Açılan bu siteye kullanmakta olduğunuz poslar entegre ediliyor. Ve bu e-tahsilat sistemi sayesinde bütün sorunlarınız ortadan kalkıyor. Size tahsilat yapacak olan kişi internet sitenize giriyor. Ödeme sayfasını tıklıyor. Ödeyeceği tutarı ve kredi kartı numaralarını yazıyor. Ardından bir tıkla ödemesini tamamlamış oluyor. Daha sonra size bir mail geliyor şu kullanıcıdan şu kadar ödeme aldınız diye.

E-tahsilat programı size ne gibi faydalar sağlıyor? Muhasebeci ya da finans müdürünüz saatlerce tahsilat yapabilmek için telefon, mail, fax trafiği ile uğraşmıyor. Tahsilatlarınızı zamanında yapıyorsunuz. Bu sayede cirolarınızda düşüş yerine yükseliş yaşıyorsunuz. Ayrıca yapılan tahsilatları muhasebecinize tek tek sormak yerine size açılmış olan internet sayfanızdan bir kaç tıkla öğrenebiliyorsunuz. Biliyorsunuz ki muhasebeciniz ya da finans müdürünüz teker teker bütün ödemelerin raporlarını tutar. O raporlara ulaşabilmek için onun bilgisayarına girmeniz gerekmektedir. Diyelim ki akşam saatinde bir ödeme geldi. Bu ödemeye nasıl bakacaksınız ?  Tabi ki e-tahsilat sistemine sahip olarak.

E-tahsilat Program Fiyatları

E-tahsilat programları için ürün fiyatlarımız yıllık olarak belirlenmiştir. Netahsilat Kobi, Netahsilat Kurumsal ve Netahsilat Proje olmak üzere 3 ayrı programımız bulunmaktadır. E-tahsilat paketleri ürün fiyatlarına ulaşabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.