• 1943

E-tahsilat Programı Nasıl Kullanılır

E-Tahsilat Programı E-Tahsilat Programı, internetten online olarak kredi kartı tahsilatı yapabilmenize olanak tanıyan sistemlerdir. Sistemi sanal poslarınızı entegre ederek kullanabilirsiniz ve yapılan tüm tahsilatlar sizin sanal pos hesaplarınıza geçer. E-Tahsilat Programını Nasıl Elde Edebilirsiniz Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan netahsilat online tahsilat programınına sahip olabilmek içi bizimle demo talep formu doldurabilir ve temsilcilerimizin program sunumunu size

E-Tahsilat Programı

E-Tahsilat Programı, internetten online olarak kredi kartı tahsilatı yapabilmenize olanak tanıyan sistemlerdir. Sistemi sanal poslarınızı entegre ederek kullanabilirsiniz ve yapılan tüm tahsilatlar sizin sanal pos hesaplarınıza geçer.

E-Tahsilat Programını Nasıl Elde Edebilirsiniz

Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan netahsilat online tahsilat programınına sahip olabilmek içi bizimle demo talep formu doldurabilir ve temsilcilerimizin program sunumunu size iletmesini sağlayabilirsiniz. Ardından ürünlerimizden size uygun olan ile ilerleyip tahsilatlarınızı online olarak almaya başlayabilirsiniz.

E-Tahsilat Programını Aldınız Diyelim, Süreç Nasıl İşleyecek?

E-tahsilat programını aldığınız taktirde teknik ekibimiz tarafından size özgü bir site açılacak sitenize sanal poslarınız kurulacak. Teknik işlemler bittikten sonra ise sizlere özel program eğitimleri organize edilecek. Eğitimlerinizi de tamamladıktan sonra sistem üzerinden tahsilatlarınızı toplamanızın önünde hiçbir engel kalmıyor.

tahsilat-odeme-sistemi2    tahsilat-odeme-sistemi

 

E-Tahsilat Programı Güvenli midir?

E-tahsilat sistemi oldukça güvenli bir programdır. 3D secure kullanılmaktadır. Kesinlikle sizlere ödeme yapan kullanıcılarızın kredi kartı bilgileri kayıt edilmemektedir ki zaten banka üzerinden ödeme almaktasınız. Yani bütün ödemeler bankaların güvenlik sistemleri üzerinden yapılmaktadır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.