• 1632

E-tahsilat Programıyla Kapıda Ödeme Kolaylığı

Türkiye’nin yeni teknoloji e-tahsilat online ödeme alınabilen tahsilat sistemidir. Bu sistemler sayesinde bayilerden, onların müşterilerinden, tahsilat yapılacak alacaklılardan, firmalardan kısacası size ödeme yapması gereken herkesten kendi siteniz sayesinde ödeme alabilirsiniz. Hemde tüm alacaklarınızı sadece kredi kartı ödeme sistemi kullanarak sağlayabilirsiniz. Dilediğinize taksit yapabilir dilediğinize ise komisyonlu ya da dövizli ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Kendi siteniz olur

Türkiye’nin yeni teknoloji e-tahsilat online ödeme alınabilen tahsilat sistemidir. Bu sistemler sayesinde bayilerden, onların müşterilerinden, tahsilat yapılacak alacaklılardan, firmalardan kısacası size ödeme yapması gereken herkesten kendi siteniz sayesinde ödeme alabilirsiniz. Hemde tüm alacaklarınızı sadece kredi kartı ödeme sistemi kullanarak sağlayabilirsiniz.

kapıda ödeme sistemi

Dilediğinize taksit yapabilir dilediğinize ise komisyonlu ya da dövizli ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Kendi siteniz olur bu sistemle. Bu siteye bankadan alınacak olan sanal pos entegrasyonu sağlanır. Ardından bütün işlemleri özel olarak tasarlanmış olan e-tahsilat sitenizin yönetici panelinden gerçekleştirirsiniz. cepten tahsilat ve mobil ödeme özelliği sayesinde ise tablet bilgisayarlardan ya da internete bağlanabilen cep telefonlarınızdan ödeme alabilir, tahsilat yapabilirsiniz.

E-TAHSİLAT PROGRAMIYLA KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI

Sürekli tahsilat yapmanız gereken bir firmaysanız ve sürekli tahsilat yapması için bir saha elemanınız var ise bu sistem tam size göre. Tahsilatçınız kullanacağı bir cep telefonu sayesinde tahsilat yapacağı kişilerden online ödeme alabilirler. Cep telefonundan siteye giriş yapar. Müşterinizin ya da bayinizin bu telefon üzerinden kart bilgilerini girerek ödeme yapmasını sağlar. Bu sayede kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen hiç bir müşteriden tahsilat yapmadan dönülmemiş olur.

E-TAHSİLAT SİTESİNİN AVANTAJLARI

Taksitli çekim yapabilirsiniz. Bayilerinizin müşterilerine online kredi kartı ile satış yapmasını sağlayabilirsiniz. Bayi, alt bayi zincir tahsilatı yapabilirsiniz. Mesela 10 bayiniz var ve bu on bayinin de 100 alt bayisi var. Siz bütün bu bayileriniz de yapılan işlemleri kontrol edebilir, kim ne kadar hasılat sağlamış görebilirsiniz. Aynı zamanda bütün yapılan ödemeleri kendi kasanızda toplayabilirsiniz. Toplanan hasılatlarının kontrolünü tek bir elden yapabilir, dilerseniz size yardımcı olacak yöneticiler tanımlayabilirsiniz.

E-TAHSİLAT SİSTEMİNİN KURULUMU

Bu sisteme sadece 1 iş günü içerisinde sahip olabilirsiniz. Örnek bir referansımızı incelemek isterseniz: ITICU. Diğer bütün referanslarımızı görmek isterseniz hemen yukarıdaki menüde bulunan referanslarımız sayfasına tıklayabilirsiniz. Demo talebi göndermek için ise aşağıdaki resme tıklayabilir e-tahsilat sistemlerini canlı bir şekilde ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

demo talep resimleri

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.