• 1944

E-tahsilat Sistemi Online Sanal Pos Kurulumu

Büyük bir firmasınız ve bayilerinizle alt bayilerinizden tahsilat yapmak istiyorsunuz. Bu tahsilatı nasıl yapıyorsunuz? Büyük firmaların en çok zorlandıkları şeylerden bir tanesi bayilerinden ve alt bayilerinden tahsilat yapmaktır. Muhasebe ya da finans müdürleri tahsilat zamanı geldiğinde oldukça zorlanırlar. Tahsilat için çok zaman ve çok iş gücü ayırmak gerekmektedir. Çünkü bayi ve alt bayi zincirlerinin sayısı

Büyük bir firmasınız ve bayilerinizle alt bayilerinizden tahsilat yapmak istiyorsunuz. Bu tahsilatı nasıl yapıyorsunuz?

Büyük firmaların en çok zorlandıkları şeylerden bir tanesi bayilerinden ve alt bayilerinden tahsilat yapmaktır. Muhasebe ya da finans müdürleri tahsilat zamanı geldiğinde oldukça zorlanırlar. Tahsilat için çok zaman ve çok iş gücü ayırmak gerekmektedir. Çünkü bayi ve alt bayi zincirlerinin sayısı kimi firmalarda 1000’i bulmaktadır.

Şimdi size hem zaman kaybını ortadan kaldıracak hemde işinizi kolaylaştırarak maliyet ve iş gücünü azaltacak bir sistem olduğunu söylesek ne derdiniz? Evet var. Çünkü çok teknolojik bir devirde yaşıyoruz. Teknolojinin günden güne gelişmesi de hayatımızı her anlamda kolaylaştırabiliyor. Böyle bir sistem olduğundan bahsettik. İsterseniz bu sistemin nasıl çalıştığından da biraz bahsedelim.

Siz büyük bir firmasınız. Yüzlerce bayiniz ve alt bayiniz var. Bunlardan teker teker tahsilat yapmak zorundasınız. Ancak kimine tahsilatçı gönderiyor, kiminden banka havalesi ile tahsilat yapıyor, kiminden ise farklı ödeme seçenekleri ile tahsilat yapmak zorunda kalıyorsunuz. Onlarca farklı tahsilat yöntemi yüzünden ödemeler de sıkıntı çekiyorsunuz.

E-tahsilat sistemi ile tek bir çatı altında bütün ödemelerinizi online tahsilat yapıyorsunuz. Firmanıza ait internet tabanlı bir site açılıyor. Bu siteye sahip olduğunuz sanal poslar entegre ediliyor. Sitenize bayileriniz ya da alt bayileriniz giriş yapıyor ödeme sayfasına tıklıyor ve kredi kartları ile online tahsilat yapıyor. Sistem öyle dizayn edilmiştir ki ödeme yapılır yapılmaz size bilgilendirme maili geliyor ve tahsilatınız yapılmış oluyor. Ne tahsilatçı göndermenize gerek var, ne banka havalesi yada eft si ile uğraşmanıza gerek var ne de başka yollarla tahsilatınızı yapmaya gerek var. Bayi tahsilat sistemi ile gönül rahatlığı ile ödeme alabiliyorsunuz.

 

sanal pos ödeme sistemi

 

 

E-tahsilat sitenizde size özel bir yönetim ekranı var. Bu ekrandan hangi bayi ne zaman ne kadar ödeme yapmış görebiliyorsunuz. E-tahsilat sitesinin en güzel özelliklerinden biri tanesi de bayi ya da alt bayilerinize taksitli bir şekilde ödeme imkanı sunmak. Mesela A bayinize 6 taksite kadar B bayinize ise 12 taksite kadar ödeme seçeneklerini sunabiliyorsunuz. Ayrıca komisyon oranlarını da yönetim panelinizden belirleyebiliyorsunuz.

Son olarak belirtmekte fayda var. E-tahsilat yazılım sistemleri akıllı telefonlara da entegre edilmiş durumda. Yani internete girebilen bir cep telefonunuz varsa sitenize ve yönetim panelinize girerek tahsilatlarınızı görebiliyor ödeme alabiliyorsunuz. Mobil tahsilat ile teknolojinin doruk noktalarından faydalanabiliyorsunuz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.