• 1404

E-tahsilat Sistemi Yeni Bir Dönem

ESKİ DÖNEM TAHSİLAT O eksi yöntemlerle yapılan tahsilatların sonu yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kredi kartı kullanımının artması insanları internet üzerinden ödeme yapmaya sevk etmeye başladı. Bu yüzdendir ki firmalar artık kendilerine yapılan ödemeleri alabilmek için yeni yöntem arayışlarına girdiler. Yeni tahsilat sistemleri kullanılmaya başlandı. Ancak son sürüm olsalar bile sadece bilgisayar

ESKİ DÖNEM TAHSİLAT

O eksi yöntemlerle yapılan tahsilatların sonu yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Teknolojinin gelişmesi ile beraber kredi kartı kullanımının artması insanları internet üzerinden ödeme yapmaya sevk etmeye başladı. Bu yüzdendir ki firmalar artık kendilerine yapılan ödemeleri alabilmek için yeni yöntem arayışlarına girdiler. Yeni tahsilat sistemleri kullanılmaya başlandı. Ancak son sürüm olsalar bile sadece bilgisayar tabanlı oldukları için işlerin hızlı işlemesine sebebiyet verememekteydiler.

Bilindiği üzere artık herkes bankalarda hesap açmaya başladı. Ve para akışlarını yani alışverişlerini bu kartlardan yapmaya başladılar. cepte para taşıma dönemi neredeyse bitmek üzere. İnsanlar kredi kartlarını kullanarak ödeme yapmayı daha çok sevdiler. Havale, eft işlemleri artmaya başladı, kredi kartı ile çekimler ise son yılların zirvesini oynamakta. Peki alınan bu ödemelerin bir kaydı tutulmuyor mu? Elbetteki tutuluyor. Özellikle muhasebeci ve tahsilatçılar çalıştıkları firmalar ve şirketler için yapılan her ödemenin kaydını tutmak zorunda. Bunu yaparken ise oldukça zorluk çekmekteler. Nereden ne ödeme gelmiş? Havale mi EFT mi? Kimin adına yapılmış kim ne zaman yapmış? Bunları teker teker kontrol etmek telefon ve mail trafiği ile uğraşmak o kadar zordur ki? Yok mu bunun bir çaresi? Var. E-tahsilat sistemi.

E-TAHSİLAT SİSTEMİ İLE YEPYENİ BİR DÖNEM BAŞLADI

Eçözüm tarafından Türkiye’de ilk defa piyasaya sürülen ve kullanıcıları tarafından beğeni ile takdir edilen e-tahsilat sistemi sizlerin ödemelerini daha rahat ve kolay bir şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. E-tahsilat sistemi sayesinde online bir şekilde ödeme alabilir çok rahat bir şekilde girmiş olduğunuz internet sitenizden tahsilat yapabilirsiniz.

KİMLER KULLANABİLİR E-TAHSİLAT SİSTEMİ PAKETLERİNİ

Sanayi ve ticaret firmaları, dernekler, telefon bayileri, kurumsal firmalar, gsm operatör bayileri, şirketler, holdingler, firmalar, mobilye beyaz eşya satan şirketler kısacası ödeme ve tahsilat yapmak zorunda kalan herkes online e-tahsilat sistemi ile işlemlerini internet üzerinden çok rahat bir şekilde yapabilirler.

Sizlerde e-tahsilat sistemi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilmek ve bu sistemi demo olarak kullanabilmek istiyorsanız aşağıdaki demo talebi gönder resmine tıklayarak demo talebinde bulunabilir ve sistemi daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

online-tahsilat-demo

 

Formu doldurduktan sonra yetkili destek birimimiz sizlerle iletişime geçecektir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.