E tahsilat Sitesi ile Ödemeler Kolaylaşacak

E-tahsilat sitesi sayesinde artık ödemeler çok kolay ve rahat bir şekilde yapılacak.

E-tahsilat sitesi internet üzerinden kredi kartı ile tahsilat yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde müşterilerinize veya firmanızın altında bulunan bayilerinize ödemlerinde kredi kartlarını kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Dilediğiniz gibi komisyon ve 12 aya kadar taksit seçeneğini sizden ürün alan bayi, kurum yada kişilere yansıtabilirsiniz. Sizin vermiş olduğunuz üyelik sayesinde sisteme giriş yaparak ödeme ekranına kredi kartı bilgilerini yazmaları ve ödeme seçeneğine tıklamaları yeter.

internetten etahsilat

online tahsilat

3D secure ile hazırlanan e tahsilat sitesi size ait olan bir domaine subdomain olarak yada alınan bir domaine kurulan bir sistemdir. İnternet tabanlı olması sayesinde internetinizin olduğu her yerden tahsilat yapabilirsiniz. Cep telefonu, ipad, notebook fark etmez. Ödemeleriniz artık bir tık kadar yakınınıza gelecek.

Bütün bunların yanı sıra bütün ödemelerin ayrı ayrı raporunu da tutmaya gerek yok. E tahsilat sitesi sizler için raporları da tutuyor. Günlük aylı haftalık raporların yanı sıra hangi bankadan ne kadar ödeme yapıldığının raporları da tutulmaktadır.

Muhasebe ile entegrasyon özelliği ile muhasebecileriniz de çok rahat bir nefes alacak. Ödemelerinizin vadesi geçmeyecek ve cironuzda düşüşün aksine kredi kartı kullanan insan sayısı her geçen gün arttığı için bir artış olacak.

E tahsilat sitesi hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için sitemizin sağ üst kısmında bulunan adreslerden bizleri arayabilir yada demo talebinde bulunabilirsiniz.
online-tahsilat-demo

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.