Yeni Nesil E-tahsilat Yazılım Paketi

KREDİ KARTI VE İNSAN

Her geçen gün ülkemizde kredi kartı kullanım sayısı hızla artmakta. Bilindiği üzere 15 yaşında olan her birey kendi isteği ile kredi kartı talebinde bulunabilir ve alacağı kredi kartını kullanmaya başlayabilir. Nakit para taşımak yerine herkes kredi kartına yönelmeye başlamış durumda. En büyük sebebi ise taksitli ödeme seçenekleri ve nakit bulunmadığı zaman onu kullanma avantajı. Ek olarak bir bilgi daha. İlk kredi kartı 1968’de Diners Clup tarafından kullanılmaya başlanmıştı. Ve o zamanlar bu kartı kullanan sayısı sadece bindi. Ama şu anda 60 milyona yakın kredi kartı ülkemizde kullanılmakta.

E-TAHSİLAT

Kredi kartlarının kullanımının artması internet üzerinden ödemelerin de artmasına sebep olmuştur. İnsanlar son yıllarda yaptıkları ödemelerin bir çoğunu internet üzerinden kredi kartı ile yapmaya başlamışlardır. İnternet kartının kullanımının artması ve teknolojinin ilerlemesi ise en çok muhasebecileri ve tahsilatçıları sevindirmiş durumda. Çünkü her geçen gün internet üzerinden yapılan e-tahsilat işlemlerinin sayısı artmakta.

E-TAHSİLAT SİTESİ

Muhasebeciler ve tahsilatçılar kredi kartı ile yapılan işlemlerin takibinde ise oldukça fazla zorlanmaya başlamışlardır. Bunun en büyük sebebi ise sürekli kayıt tutmaları gerekmektedir. E-tahsilat yapanların sayısı arttıkça sorunlarda ardı ardına gelmeye başlamıştır. Çünkü ödeme iptalleri istenmekte, her an raporların çıkarılması gerekmekte bunların yanı sıra kimin hangi ödemeyi ne zaman yaptığı hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Yapılan en ufak bir hata ciro da oldukça büyük kayıplara sebep olabilmektedir. İşte bütün bu sorunları tamamen söküp atabilmek ve yeni nesil teknolojiye ayak uydurabilmek için Eçözüm tarafından e-tahsilat yazılımları geliştirilmeye başlanmış durumda. Geliştirilen her yazılım yeni bir ek pakete sahip olmaya başladı ve artık e-tahsilat tahsilat korku ve endişelerini ortadan kaldırmaya başladı. Bu yazılımların en önemli özelliği ise internet tabanlı yazılmış olmaları. Yani internetin olduğu herhangi bir yerde ya da herhangi bir elektronik alette(telefon, ipad, bilgisayar, notebook) bu sistemi kullanabilir durumdasınız.

       
E-TAHSİLAT PAKETLERİNİN FAYDALARI

  • Öncelikle zaman tasarrufu yapabiliyorsunuz. Saatlerce ödeme, tahsilat, ödeme iptali, rapor çıkartma, yapılan ödemelerin bilgilerine bakma gibi şeyleri bilgisayarınızın en uç bölgelerinde sıkıştırılmış yere aramaktansa bir kaç dakika da istediğiniz her türlü bilgiye anında ulaşabiliyorsunuz.
  • Müşterilerinizden kredi kartı ile çekim yapabiliyor, taksitli çekim seçeneklerini kullanabiliyor ve aynı zamanda kredi kartlarından yapılan ödemelerin iptalini gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Sistem ile muhaseb ecari ve muhasebe ekstre entegrasyonu yapılabiliyor kullanmış olduğunuz bilgisayar tabanlı programlarla internet tabanlı e-tahsilat programını birleştirebiliyorsunuz.
  • Dilediğiniz yerde dilediğiniz dakika da ödeme yada tahsilat yapabiliyorsunuz. Mobil tahsilat paketi ile bulunduğuz yer fark etmeksizin cep telefonunuzdan ödeme yapabiliyorsunuz.
  • Size açılmış olan e-tahsilat sitesinden üyelikli ya da üyeliksiz tahsilat yapabiliyorsunuz.
  • 3D ödeme ve uluslararası güvenlik sertifikaları sayesinde tahsilat ve ödemelerini gönlünüz rahat bir şekilde hiç çekingeniz olmadan hızlı ve online bir şekilde yapabiliyorsunuz.

E-tahsilat yazılım paketleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için hafta içi 09.00-18.00, cumartesi günü 09.00-13.00 arasında  sitemizin sağ üst kısmında bulunan telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.