• 1526

Kurumsal Şirketler İçin E-Tahsilat Yazılımı

E-TAHSİLAT YAZILIMI Netahsilat kurumsal e-tahsilat yazılım sistemleri ile hem bayilerinizden tahsilat yapabilir. Hemde bayilerinize kendi satışları ile ilgili tahsilat alt yapı hizmeti sağlayabilirsiniz. Bu sayede bayileriniz bankadan pos yada sanal pos almadan müşterilerine cazip koşullarda taksitli seçeneklerle satış yapabilirler. Pos yada sanal pos için bankalara ödeme yapmalarına gerek yoktur. Bunun yanında bayilerinizin satış hasılatlarını da

E-TAHSİLAT YAZILIMI

Netahsilat kurumsal e-tahsilat yazılım sistemleri ile hem bayilerinizden tahsilat yapabilir. Hemde bayilerinize kendi satışları ile ilgili tahsilat alt yapı hizmeti sağlayabilirsiniz. Bu sayede bayileriniz bankadan pos yada sanal pos almadan müşterilerine cazip koşullarda taksitli seçeneklerle satış yapabilirler. Pos yada sanal pos için bankalara ödeme yapmalarına gerek yoktur. Bunun yanında bayilerinizin satış hasılatlarını da kendi bünyenizde kolay bir şekilde toplayabilirsiniz.

NETAHSİLAT E-TAHSİLAT YAZILIMI 

Netahsilat e-tahsilat yazılımı ile sizler için bir site kurulmaktadır. Bu site bir web sitesi olarak çalışmaktadır. Yani internete bağlanabileceğiniz her yerden bu sitenize giriş yapabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi ortaya koyan size ait bir logo, size ait bir site adı ve size ait bir sistem olarak çalışmaktadır.

KİMLER BU SİSTEMİ KULLANIYOR

300’den fazla şirket kurum ve kuruluş bu online e-tahsilat yazılımı ile ödeme ve tahsilatlarını daha rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Örnek olarak yukarıda referanslarımız kısmına tıklayabilirsiniz. Referanslarımızdan bazıları bu sayfamızda mevcuttur. E-tahsilat yazılımını daha iyi anlayabilmek için bu sayfadaki referanslarımızı incelemenizde fayda vardır. Örnek olarak http://www.2a-ticaret.com/ sitesine ve http://tahsilat.papinet.com.tr/ sitesine bakabilirsiniz. Sitelere giriş yaptığınız taktirde karşınıza ödeme ve tahsilat yapabileceğiniz siteler gelecektir. Anasayfa da sizlere ait bir logo, belirlemiş olduğunuz bir resim, temalarımız arasından beğendiğiniz bir tema ve bunların yanında kullanıcı girişi yapabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Bu siteler netahsilat kurumsal sistemleri ile kurulmuştur. Bu sistemler sayesinde kurumsal şirketler internet üzerinden kredi kartları ile tahsilat yapabilmektedirler. Sizlerin tahsilat yapabilmeniz için yapılan bu sayfalar alt bayilerinizden, onların da müşterilerinden online kredi kartı ile tahsilat yapabilmelerini sağlayan bir e-tahsilat yazılım sistemidir.

e tahsilat paketi

Ana firma kendi ödeme koşullarını belirleyebilir. Alt bayiler ise ödeme zamanlarında ana bayinin belirlemiş olduğu ödeme seçeneklerini kullanarak diledikleri zaman kredi kartları ile ödeme yapabilirler. Ana bayi 12 aya kadar taksitli seçeneklerini alt bayilerine sunabilmektedirler. Bu sayede bankalara gidip tek tek sanal pos almaya gerek kalmadan ana bayi ve alt bayi arasında tahsilat yapılabilinmektedir. Bu sistemi önemi şudur. E-tahsilat yazılımı sayesinde ana firma, bayileri ve onların alt bayilerinin satışları her geçen gün artmaktadır. Çünkü sistemi kullanmak oldukça kolay ve basittir.

ALT BAYİLERİNİZ MÜŞTERİLERİNDEN NASIL ÖDEME ALIR

Alt bayilerinize sizlerin belirlemiş olduğu kullanıcı isimleri verilir. Onlarda bu kullanıcı isimleri sayesinde sisteme giriş yaparlar. Daha sonra ödeme alacakları kullanıcının kredi kartı bilgileri ile internet üzerinden taksitli seçeneklerin de bulunduğu sistem ile ödeme yaparlar. Ödeme yapıldıktan sonra üst firmalara bilgilendirme mesajları gönderilir. Bu ödemenin yanı sıra rapor işlemleri de kayıt olarak tutulur. Yani tutarı girersiniz. Tahsilat tek çekim mi yoksa taksitli mi olacak müşteri bunu seçer. Aynı zamanda eğer ödeme yapılamaz ise sebebi ile birlikte ekrana bir hata mesajı gelir.

Evet müşterilerinizden tahsilat yapmak bu kadar kolay. Bankadan pos almaya gerek yok. Boşuna zaman ve para harcaması yapmaya da. Ödeme iptali de oldukça kolay. Ödeme iptal tuşuna basın ve direk ödeme iptal edilsin.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.