E-ticaret danışmanlığı

Neticaret profesyonel e-ticaret paketlerini kullanan herkes ücretsiz bir şekilde e-ticaret danışmanlığı da almaktadırlar. Sektöründe uzman yazılımcılar, seo uzmanları, sem uzmanları, sosyal medya uzmanları, grafik tasarım ve destek ekibi ile birlikte e-ticaret danışmanlığı konusunda profesyonel destek almanız sağlanmaktadır. 
Neticaret e-ticaret paketleri ve e-ticaret danışmanlığı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için tıklayınız.

e-ticaret firmaları

E-ticaret paketleri hakkında daha fazla detaylı bilgiye sahip olabilmek için aşağıda makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

E-ticaret sistemleri internetten satış yapabilmek için kullanılan yazılımlara verilen isimdir. Bütünleşik çözümler sunarak işletmelerin, internette pazarlama yapabilmelerini sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde nette ürün satışı yapanlar ve tüketiciler bir araya gelmektedirler. Peki e-ticaret sistemleri nasıl olmalıdır ?

E-ticaret sistemlerinde yazılım, güvenlik, tasarım, kullanıcı kolaylığı konularına önem verilmelidir. Kaliteli yazılımlar geliştirilmeli, ileri derece güvenlik önlemleri alınmalı, tasarımlar geliştirilebilir özellikte olmalı ve kullanım kolaylığı sağlayan özelliklere sahip olmalıdır.

Kullanılan yazılım

E-ticaret sistemlerinde kullanılan yazılım bütünleşik çözümler sunabilmelidir. Kesinlikle profesyonel e-ticaret yazılımları ile çalışılması gerekir. Özellikle ürün ve içerik ekleme, müşterilerin siparişleri, siparişlerin onay ve kaldırılması, sistem üzerinden sağlanan kontroller, yönetici panelinin kullanım kolaylığı ve daha bir çok özellik e-ticaret yapabilmek için en uygun siteyi sizlere oluşturabilmelidir. Yani internetten ticaret yapabilmek için gerekli olan bütün gereksinimler karşılanabilmelidir.

İleri derece güvenlik önlemleri

E-ticaret sistemleri güvenli olmak zorundadır. İnternetten satış yapıldığı için ciddi bir para akışı olmaktadır. Aynı zamanda e-ticaret sitelerinde ciddi bir veri birikimi olmakta aynı zamanda siteye sağlanan trafikler oldukça fazla olabilmektedir. Bu sebeple hem sunucu bazlı hem de sitelerin ödeme sayfalarında güvenlik önlemlerinin kullanılması önemlidir. Sunucu bazlı veri kaybı yaşanmasını engelleyen RAID5 yedekleme sistemleri, saldırı ve tehditleri engelleyerek önlem alabilen Firewall, IPS, IDS güvenlik sistemleri, ödeme sayfalarında ise kredi kart bilgilerinin şifrelenmesini sağlayan 128bit ya da 256bit SSL şifreleme sistemlerinin kullanılması önemlidir.

Tasarımın geliştirilebilir olması

E-ticaret sistemlerinde kullanılan tasarımlar istenildiği zaman geliştirilebilmelidir. Sadece e-ticaret paketlerinin sizlere sunmuş olduğu temalar kullanılmak zorunda olmamalı herhangi bir grafiker ile çalışarak kısa bir çalışma sayesinde sitenizin tasarımı değiştirilebilir olmalıdır. Bir e-ticaret sitesi kurmadan önce çalışmakta olduğunuz firmanın bu özelliği size sunması oldukça önemlidir. Aksi taktirde gelişen teknolojiyi takip edemeyen e-ticaret sitelerinizde, sitenize gelen kullanıcılar alışveriş yaparken tereddüt yaşayabilmektedirler.

Kullanım kolaylığı

E-ticaret hakkında ve e-ticaret sistemleri hakkında hiçbir bilgi sahibi olmasanız dahi, kısa süreli bir eğitimin ardından bu sistemi kullanabilir hale gelmeniz oldukça önemlidir. Yönetim paneli ve sitenin genel işlevi tamamen sizin sorumluluğunuz üzerinde olacaktır. Bu sebeple sizlere bütünleşik çözümler sunan, rahat ve kolay kullanıma sahip yönetici paneline sahip olan e-ticaret sistemlerini tercih etmenizde fayda vardır.

Neticaret e-ticaret paketleri

Neticaret geliştirmiş olduğu profesyonel e-ticaret sistemleri ile internette rahat bir şekilde pazarlama yapmanızı sağlamaktadır. Kullanılan yazılımın rahat ve kolay kullanımı, e-ticaret sistemlerinin internette ticaret yapabilmeniz için gerekli olan bütün özellikleri kapsaması, uluslararası güvenlik önlemlerinin alınması ve tasarımların geliştirilebilir olması özellikleri sayesinde en doğru elektronik ticaret rehberinizdir.

E-ticaret danışmanlığı ile profesyonel çözümler sunan paketler Neticaret’te.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.