E-ticaret Paketleri | Eticaret Yazılımları | E Ticaret Sistemleri

E-ticaret internette bazı online ödeme sistemlerini ve yazılımları kullanarak online alışveriş yapılmasını sağlayan sistemlere verilen isimdir. Uzunca şekli ile elektronik ticaret olarak adlandırılmaktadır. Müşteri ve satıcıyı internette birleştiren sitelerdir.

E-ticaret Paketleri: Bir e-ticaret sitesinde olması gereken bütün özelliklere sahip olan paket yazılımlara e-ticaret paketleri denmektedir.

E-ticaret Yazılımları: E-ticaret siteleri üzerinde yapılacak olan her türlü işlevin kodsal olarak döngüsünü sağlayan işlemleri içeren alana e-ticaret yazılımları denmektedir.

E-Ticaret Sistemleri: İnternetten online alışveriş yapılabilmesini sağlayabilmek için her türlü elektronik cihazı kullanan, ödeme, sipariş, bilgi aktarımı ve iletişim gibi bütün sistemlerin ticaret uygun hale getirildiği sistemlere e-ticaret sistemleri denir.

E-TİCARET PAKETLERİNİN ÖZELLİKLERİ

E-ticaret siteleri özel olarak hazırlanmalıdır. Sunucu ve site bazlı güvenlik önlemleri alınmalı, her türlü ödeme sistemi sorunsuz bir şekilde kurulmalı, sipariş ve ürün ekleme yönetimi rahat – kolay bir şekilde yapılmalı, arama motoru optimizasyonu yapılmış olmalı ve bir e-ticaret sitsinin sahip olması gereken her türlü özelliği bünyesinde barındırması gerekmektedir.

E-TİCARET FİRMALARI

E-ticaret paketleri özel ve tam güvenlikli olarak elektronik ticaret firmaları tarafından yapılmaktadır. Neticaret 12 yılllık tecrübesi ve 2000’in üzerinde referansı ile birlikte her yıl sistemlerini güncelleyerek e-ticaret çözümleri sunmaktadır. E-ticaret sitesi açmak isteyenler için firma ve işletmelere özel siteler hazırlanmaktadır.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ

Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan bu sistemler son derece güvenlikli sunucularda barınmaktadır. Bu sunucular 4 adet güvenlik önlemi ile donatılmışlardır. Firewall, IPS, IDS, RAID5 özellikleri sayesinde her türlü datanın yedeği alınmakta, saldırı ve tehditler anında engellenmektedir. Özellikle kredi kart güvenlikleri için uluslar arası geçerliliği olan ve bankaların tercihi olan 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler sayesinde aktarımı yapılacak olan bilgilerin şifrelenmesi sağlanmakta ve aynı zamanda erişimi engellenmektedir.

TASARIM ŞIKLIĞI

Güvenlik kadar önemli olan bir diğer konu ise e-ticaret sitelerinin tasarımlarıdır. Alınacak olan temalar geliştirilebilir olmalı ve grafikerler bu temalar üzerinde değişiklik yapa bilerek özel tasarımlar oluştura bilmelidirler.

Neticaret e-ticaret firması bu gibi özelliklerin yanında bir çok özelliği de bünyesinde barındırmakta ve özel çözümler üreterek elektronik ticaret sektöründe ilerlemenizi sağlamaktadır. Neticaret e-ticaret paketlerinin demosuna ulaşabilmek ve ücretsiz bir şekilde sistemi inceleyebilmek için tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.